Reitings Interneta veikali

Lovegiftlv
5x.lv
Ietaupi24.lv

Maxima - Neēdams arbūzs

Neēdams arbūzs Tā nu man ar beidzot sūdzība: d #maxima slokas iela 115, Rīga. Nopirkām arbūzu. Sasodīts, maksāja 6 eiro! Pieļāvu, ka varētu nebūt salds un pārāk garšīgs. Bet! Rezultāts pārsteidza. Jau griežot viņš šņāca un izspļāva savu sulu. Un smaku. Reāli uzrūdzis arbūzs. Un jā. Vīrs ar čeku aiznesa to arbūzu atpakaļ. Info centrā paziņoja, ka augļus nemaina un naudu neatgriež. Zvanīju uz info centru, tur ieteica bildi ar aprakstu sūtīt uz epastu. 3 dienu laikā izskatišot. To arī izdarīju. Nepērciet...

Vidaxl.lv - Krāpšana, slikts serviss, nekvalitatīva prece, negrib komunicēt, preces atgriešana nav iespējama

Krāpšana, slikts serviss, nekvalitatīva prece, negrib komunicēt, preces atgriešana nav iespējama Сын заказал кресло-качалку в подарок бабушке, как раз в день рождения. Никогда не видели мы такого чуда из дерьма и палок, словно лепили его за 5 минут и по пьяни, кривая некачественная обивка, с порезами ткани на видных местах, с дырами, пороллон на сиденье не соответствует размеру самого сидения и крайне неодинаковой толщины в разных местах, просто кусок, лишь бы что-то запихнуть, собирать не стали, сразу упаковали обратно в жеваную дырявую коробку, как нам и прислали. Накладную в бумажном...

Myfragrance.lv - Krāpšana

Sveiki, neiesaku iepirkties šajā veikalā. Metēji. Pasūtīju smaržas. Atsūtīja pilnīgi citas un lētākas. Mēnesi zvanu un rakstu vēstules. Pilnīgi pie vienas vietas viņiem. Izdomā visādas atrunas. Žēl ka iepriekš nepalasīju sūdzības par šo kantori. Nepērciet pie viņiem

Nopirkt.lv - Pasūtījums veikts, bet nav ne preces, ne atbilde uz e pastu, ne atbilde uz telefona zvaniem

Pasūtījums veikts, bet nav ne preces, ne atbilde uz e pastu, ne atbilde uz telefona zvaniem Lasu, ka daži pagodināti ar kādiem solījumiem, bet uz manu pasūtījumu atbildes nekādas. Uz e pastiem neatbild, telefonu neceļ, sūtījuma nav. Pasūtījums veikts 09.03. Šeit var tikai izkratīt sirdi, jeb arī meklēt kādu risinājumu? Kas jādara tālāk? Nevēlos tā atstāt, dāvinot naudu nepazīstamiem cilvēkiem.

1a.lv - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Nopirku kafijas aparātu 600 eiro vērtība. Izrādās ka ka bojāts. Atdevu pa garantiju. Pēc 3 nedēļām Saka ka viss kartība. Attaisu kasti aparāts viss netīrs un ar ūdeni. Pazvanīju uz servisu. Tie Saka ka visu salaboja un iztīrīja. Ja nepatīk raksti sūdzību. Un lai aparātu iztīra pārdevēja. Es atstāju aparātu un uzrakstīju sudzibu.1a.lv tam servisam. Patērētajiem. Jau ciņos vairāk par 1menesi. Serviss Saka ka kafijas aparātu ir nometusi darbinieki un tāpēc viņš tek.

2Clix.eu - Slikts serviss

Iegādājos datora komponentes, veicu priekšapmaksu. Pēc 2 nedēļām jautāju kur ir prece - man pateica vēl nedēļu jāgaida. Vēl pēc nedēļas vairs necēla klausuli... Tā nu es visas dienas garumā turpināju zvanīt. Brīžiem vienkārši neatbild. Brīžiem rāda ka aizņemts. Turpināju zvanīt līdz saņēmu iemaksāto summu atpakaļ kontā. Klausuli tā arī neviens nepacēla. Briesmīgs kantoris. Nevienam neiesaku šeit iepirkties.

Ekobriketes.lv - Krāpšana

Klasiskie krāpnieki. Pasūtījam, apmaksājam granulas, vienojamies par piegādes laiku. Neatveda, ilgi čakarēja, stāstija pasaciņas, vilka laiku, galu galā pazuda, tālrunis vairs neatbild. Iesniedzam iesniegumu policijā. ! Uzmanieties! Uzmanīgi jāskatās viņu mājas lapu - nav ne adreses, ne īstā tālruņa numura, tas kas ir nav reāls. Uz sakariem izīet tikai elektroniski.

Directmarketing Ou - Apkrāpj pensionārus!!!

Apkrāpj pensionārus!!! Arī mans tētis, kurš ir pensionārs saņēma šīs tabletes un rēķinu 96,90€ vērtībā. Viņš nekādas tabletes nav pasūtījis un līgumu ar nav parakstījis. Mums nevajag vitamīnus 100€ vērtībā. Šī ir acīmredzama pensionāru apkrāpšana. Tabletes nosūtījām atpakaļ. Un, protams, tētim pašam par sūtīšanu bija jāmaksā. Kā nav kauna tā apkrāpt vecus cilvēkus?!?!

Ekobriketes.lv - Krapsana

Nekādā gadījumā nepasūtiet preces www.ekobriketes.lv vietnē, zaudēsiet naudu! Pasūtījam no viņiem 5 tonnas apkures briketes, bet tā arī nedabūjam. Uz zvaniem un e-pastiem neatbild naudas saņēmējs Edgars Auzins konta numurs: lv18haba0551053623718 e-pasta adrese: [slēpt]@ekobriketes.lv un [slēpt]@ekobriketes.lv ни в коем случае не заказывайте товары на сайте www.ekobriketes.lv, потеряете деньги заказали у них 5 тонн отопительных брикетов, но так и не получили. На звонки и письма не...

Loguveikals.lv - Roberts Berķis

Roberts Berķis 02.09.2020 gadā veicu divu logu pasūtījumu un apmaksāju pasūtījuma rēķinu uz firmu SIA LB Latvia Bankas kontu 370.02 eiro apmērā logu piegādes termiņš tika noteikts 4-5nedēļas. Kad piegādes termiņš tuvojās beigām sāku jau intresēties par pasūtījuma gaitu,tad Roberts Berķis vai nu klausuli necēla,vai nu solīja,ka būs,līdz beidzot solīja,ka nauda būs atgriezta! Visādi solījumi,līdz beidzot vairs nav sazvanāms! Patērētāju tiesību centrs ir noteicis,ka ir jāveic naudas atgriešana,taču šo lēmumu...

Powersport, Metausta SIA - Krāpšana

Krāpšana 2023. Gada 13. Februārī powersport internetveikalā tika pasūtīts un uzreiz apmaksāts šaha galds un šaha figūras. Uz epastu atnāca pasūtījuma apstiprinājums un arī apmaksas apstiprinājums. Pēc mēnesi Ilgas gaidīšanas gribēju uzzināt, kāpēc prece joprojām nav piegādāta. Norādītais tālruņa numurs nav sazvanāms un pēc neatlaidīgas zvanīšanas mans tālruņa numurs tika nobloķēts. Tas pats stāsts arī zvanot no citiem tālruņiem. Uz epastu arī neatbild.

Jacob Colinn - Undelivered order

Undelivered order On 13th of february my wife has placed an order for some julery at jacobcolinn.com. Order nr. 947170. Trader has confirmed receipt of payment on 14th of february. There were no notifications about shipments. Trader claims in e-shop help->delivery section production time of max 2 days and delivery time of max 11 working days. Which leads to expected delivery time 3rd of march. Order has not been delivered so far. Two e-mail requests to trader official e-mail address [slēpt]@jacobcolinn.com...

Percatri.lv - Krāpšana

Jūsu pasūtījums ir pieņemts! Paredzamais piegādes datums: 07.03.2023 - 09.03.2023 Dārgs, Rudīte, liels paldies par pasūtījumu! Priecājamies, ka mūsu veikalā atradāt kaut ko savai gaumei. Ar prieku informējam, ka mūsu komanda jau cītīgi gatavo jūsu paku un mēs to nosūtīsim uz jūsu norādīto adresi pēc iespējas ātrāk. Tūlīt pēc nosūtīšanas jūs saņemsit arī e-pastu ar izsekošanas kodu. Sekot pasūtījumam pasūtījuma numurs: kh2416912 produkts Cena ceļa siksna ceļa stabilizēšanai un...

Tava-tehnika.lv - Krāpšana, slikts serviss

Veicu pasūtījumu interneta veikalā. Samaksāju. Saņēmu īsziņu, ka ir gatavs pasūtījums izsniegšanai. Aizbraucu 80 km vienā virzienā. Pateicu kam esmu pakaļ. Man iedod preci, turu to rokās. Prasu vai vajag parakstīties, parakstīties nekur nevajag. Smaidu, vēlos iet prom. Mani uzruna: "pagaidiet, mums te nebija tā prece, ko jūs pasūtījāt, mēs jums iedevām citu, viņa ir dārgāka, tagad jūs varat izvēlēties ko darīt. " lieki piebilst, ka brīdī, kad man teica ka parakstīt nevajag, tad darījums jau ir...

MERTA SIA - Krāpšana

Tas ir internets veikals. Viņi savā saitā pārdeva “krievu sinepes” spilva. Es pasūtīju tiem dažas burkas. Pa mailpastu atnāca rēķins, kurā norādītas “krievu sinepes” spilva. Prece tika piegādāta caur pakomātu. Kad es atvēru iepakojumu, tur nebija nevienas burkas “krievu sinepes” bundžas. Visas sinepes bija “stipra sinepes”. Atpakaļ prece tie pieņemt negrib, runā ka pārtiku atpakaļ nepieņem. Neticiet tam, kas viņiem ir vietnes attēlos, viņi var nosūtīt kaut ko pavisam citu. Un jūs to neatgūsit. Jūs zaudēsiet savu naudu, tikai pasūtot no viņiem.

Baltic Data - Brāķu pārdošana

Brāķu pārdošana Nopērkot usb wifi adapteri nestrādāja naudu neatgrieza uz garantiju paņēma pēc 2 nedēļām piezvanīja pateica kā brāķis samainīja uz jauno brāķi samainīta prece tādi pati nestrādājoša ceļā izdevumi ir lielāki nekā prece maksā cik žēl kā nemaksāju ar karti nebūtu nekāds ceļu izdevumu atgrieztu no bankas

220.lv - Neizdarība vai cenšanās apkrāpt

Neizdarība vai cenšanās apkrāpt 03.03.0223. Piegādāja pusi no pasūtījuma (Pas. Nr. 19972633 - veikts 02.03.2023) . Sūtīju pieprasījumus, foto. Atbilde jau nedēļu kā viena un tā pati - gaidām atbildi no piegādātāja... . Telefoniski atrunas visdažādākās, bet principā nevar pateikt cik ilgi jāgaida un kā jautājums tiks risināts.

220.lv - Prece neatbilst solītajam

Prece neatbilst solītajam Nopirku boileri. Prece neatbilst solītajam. Aprakstā solīta B energoklase. Īstenībā ir C klase. Klientu serviss teica sūtīt epastu ar bildēm un problēmas aprakstu, bet atbildi nesniedz. Solīja, ka informēs par preces piegādi, kad prece tiks nodota kurjeram. Rezultātā par piegādi uzzinājām 10 min pirms piegādes, kad ar mums sazinājās jau kurjers. Labi, ka tobrīd bijām mājās.

AtrisinātaBrico.lv - Nepiegādāja apmaksātu pasūtījumu

Nepiegādāja apmaksātu pasūtījumu Https://brico.lv/index.Php?Route=product/product&product_id=4305 brico Latvija internetveikals brico.lv joprojām piedāvā kaķu barību Pro Plan 10 kg 57,63 eur. Šādi samaksāju 16.02.2023. Izņemt Rīgā nākošajā dienā nevarēja, tādēļ piedāvāja "Valentīndienas akciju" - bezmaksas omnivas piegādi. Atsūtīja izsekošanas kodu ar Igaunijas nr, 02.03.2023 omniva skaidroja, ka derīgs kods, bet prece nav nodota sūtīšanai. Darbinieks skaidroja, ka notikusi aizķeršanās, nokaidrošot, vairs neatbild. Pieprasīju atgriezt naudu. Par pozitīvu rezultātu informēšu

220.lv - Плохой сервис

Плохой сервис Заказ был сделан 21 января. Пришёл через 2 месяца. Из трёх товаров, пришел всего один. Вернули деньги. Довольно неприятный осадок, ведь ни раз делала заказы, если бы предупреждали своевременно, проблем бы не было. Заказ в 220.lv больше нет желания, не тратьте своё время.