Reitings Tirdzniecība

BBFactory.lv
Moonlight
Elija KA

TOPO Centrs -

Es nopirku Topo centrā foto aparātu Canon par 40 Ls un gaidīju 2 mēnešus kamēr man iedos tūlkojumu instrukcijai latviešu valodā . Secinājums - Topo centram ir netikai vienaldzīgi klienti , bet arī LR likumdošana .

ELKOR -

Vchera bil v Alfe i kupil baterajku SQ71D (dlja videokameri). Na moj vopros po povodu garantii (vsje tovari Sony imeejut god garantiji) mnje skazali chto na takije tovari garantiju ne dajut (tolko na fotoapparat, videokameru etc). V techeniee 3x dnej esli chto pomenjajurt. No baterejka rabotaet kak nado prosot ochenj neprijatno platitj beshennije dengi za tovari Elkor i pri etom okazivatsja v nevigodnom polozhenii!

T Market -

T-MARKET i MAXIMA otvratiteljnie magazini! Kak mozno pokupatj tovari s nadpisju NOCENOTS? Tam ze prosro4ka i gnilj, osobenno frukti.Moja babulja kupila odin raz ucenennij vinograd...pri6losj vibrositj.I voobs4e,mne zalj teh ljudej kotorie tam rabotajut,na dolgo tam ne zaderzivajutsja,postojannaja teku4ka kadrov,tam uze pol Rigi pererabotalo.Durjat nas litovci!!!

O Olja 04.06.2007
Komentāri 1 Tirdzniecība

T Market -

NeeJIEET IEPIRKTIES T-marketa, tie aazhi mani vakar apchakareeja par diviem latiem, NEPEERCIET NEKO NO TIEM LIETUVIESHU URODIEM< PIDARASI!!!!!!!!!!!!!!!!!

T Market -

Iegaaju es T-marketaa, jo biju ljoti aizhjemts iet uz normaalu veikalu, iepirkos, pirmais jau tas, ka naacaas staaveet supergaraas rindaas, viens jau tas ka veikalaa ir 8 kases, bet 5 no taam nestraadaaja, otrs, krievu paardeveeja ar ljoti "IZCILAAM" krievu valodas zinaashanam meegjinaaja man skaidrot, ka prece nav noskaneejama un man vinja ir jaanes nolikt atpakalj vietaa(IDEOTISMS)-vinji ir mani klienti vai es vinju, nestriideejos, ar smaidu sejaa aizgaaju un noliku vietaa, pateikdams dazhu...

Sumo SIA -

Iesaku cilvēkiem kuri patiešām ciena sevi un savu laiku nekad nepasutīt preces no internta veikala ( sumo.lv )Mana personīgā pieredze, pasūtiju caur viņiem auto skaļruņus, cilvēks lauztā latviešu valodā pateica ka rīt manis pasūtītā prece būšot pie viņiem ofisā, es noticēju, pienāca nākošā diena neviens no sumo.lv nezvana, mēģinu viņus sazvanīt neveiksmīgi jo norādītie mob. telefona numuri vispār neeksistē un norādītais telefona numurs ir fakss!!!Lai noskaidrotu vai vispār viņi ir pirkuši šo te...

ATA Serviss SIA -

Kārtējo reizi esmu sevi pārliecinājis ka Latvijā cilvēki grib pelnīt no 200-300% uz auto rezerves daļām, ATA serviss ir viena no šīm firmām kur ir ļoti liels uzcenojums ( 200% -300% )Aldziņas pašas mazākās eiropā, cenas pašas augstākās!!! :)Veiksmīgu visiem dienu!

Narvesen -

Agrs darba dienas rits-plxt nedaudz pari sesiem. Notikuma vieta - Narvesen kiosks t/c Origo. Var jau saprast, ka tik agra rita stunda cilveks ir neizgulejies, nedaudz igns un patiesu smaidu no vina neizdabut, bet nu tadu attieksmi un apkalposanu es vel nekad muza nebiju piedzivojusi!! Pardevejas attieksme bija tik nelaipna, ka bija pat gruti noticet, ka tiesam ir iespejams kas tads, kaut ari dzirdets daudz kas... Tatad - Ir tikai logiski, ka cilveks nevar atcereties visas cenas no galvas, bet...

Čilli Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Zvanot un pasuutot picu uz majaam, tiko otraa galaa tiek pacelta klausule taa saakaas.. liekas ka pie telefona ir nevis meitene bet 10 gadus sexsu nedabujusi, indiiga fuurija. Jaa? Picu gribeejaat?! Bet jaagaida buus 2,5 st!!? Nekas, nekas.. kaa parasti atbildu un kaa aizvien parasti piekeru sevi pie nespetnas domas, iebaazt to pasuutiito picu dzili operatores pakaljaa. Velams karstu jo parasti to atved aukstu kaa no Saratovas ledusskapja izvilktu.

T Market -

Viss jau it kaa jauki,bet manu uzmaniibu vienmeer piesaista shajaa veikalu keedee straadaajosho apsargu natuuras.Vai nu atsaldeeti laucinieki taa ap 25 ,skuutiem matiem vai ari paveci veci taa ap 40 bet teelo baigos afgaanjus.Morda visiem uztaisiita kaa pie logopeeda,taa vien gribaas iesist.Sadi apsargi pashi ar savu uzvedibu provocee uz konfliktu.

tam delat necego !!!

Nelda -

LUDI-- NIKOGDA NE RABOTAITE V MAGAZINAH "NELDA"-- A TO OCEN BISTRO LISHITES SVOEGO ZDOROVJA I BISTRO UMRETE!!! NELDA -- Eto KONCLAGER,kotorij davno pora zakrit,no ne zakrivajut,potomu cto hozjain platit dengi cinovnikam i policiji. JA PREDLOGAJU PO POVODU VSEH ETIH DEL PISAT SRAZU V EUROSOJUZ, CTO V LATVII NARUSHAJUTSJA PRAVA CELOVEKA !!!!

Nelda -

LUDI - NE HODITE NIKOGDA RABOTAT V MAGAZINI "NELDA"- tam est katorznij trud,minimalnaja zarplata,16 casov v den,otpusk tolko na bumage-realmo ne puskajut, otmorozki ohranniki,kotorie izbivajut rabotnikov i posetitelej,nacaqlnik u nih nekto NEKRASOV,bivsij ment,a hozjain bivsij sovetskij mjasnik.( kotorij stal AMERIKANCOM).TAKOGO DERMA JA ZA SVOJ ZIZN ne VSTRECALA!!!

ELKOR - Ko nevajadzētu darīt, iepērkoties veikalā

Ko nevajadzētu darīt, iepērkoties veikalā Bljaaviens kaa man patiik shitie 4iiksteetaaji tas ir pisec! 1. Nevajag pirkt meeslus tad nevajadzees remonteet! 2. Ja bljausiet uz mani vai teelosiet nenormaali krutos es juus nesuuda normaali neapkalposhu!! 3. Es nevaru jums apmainiit preci bez servisa sleedziena es esmu paardeveejs un daro to ko man liek priekshnieciiba( juus esat tupi ka to nesaprotat?) 4. Prieksh tiem kas iepeerkas pirmo reizi elkora( sajuuta taada ka katrs otrais) katraa nodaljaa ir savs paardeveejs mees neesam taadi...

ELKOR - Kāds pircējs, tāda attieksme

Kāds pircējs, tāda attieksme Es stradaju elkora, varu teikt tikai vienu - ja maksatu, tad paliktu stradat darbinieki. Runajot par pardeveju pretigo attieksmi varu teikt tikai vienu, kads pircejs tada attieksme, kada var but attieksmi pret cilveku kurs atnak pie pardeveja un saka vai varat man paradit sito to utt, un pasaas beigas pasaka bus janoperk internetveikala. Ja runajot par prieksniecibu Elkora - beidziet cakaret savus darbiniekus un piejums paliks stradat cilveki, laujiet viniem ari apsesties nevis tikai davai...

ELKOR -

Kupil v Elkor foto fotovspishku Metz 54. V techenije raboti pojavilsja defekt. V Elkor servise okazalosj cto u nih net dogovora s Metz na remont tehniki, iz za chego ja celij mesjac zdal poka privezut manual dlja remonta, katorogo tak i ne privezli.Potom ( slava bogu) oni reshili vzjatj iz magazina druguju spishku, iz kotoroi vnutrennosti postavili v moju.Tak kak moja bija uze ne novaja.Horosho cto tak zakoncilosj.

ELKOR -

Nu pro etu udivitelnuju firmu kotoraja ne perestajot vseh udivljat, uze napisano mnogoe i e6o bol6e pro nejo mozno napisat. Nekotoroe vremja nazad ja tam rabotal sam, poetomu o4en mnogoe znaju pro etih urodov. Po4itav komentarii mozno zametit mnogo pretenzij k prodavcam, hotelos bi nemnogo razjasnit pri4inu takogo povedenija. Vo pervih v etoj grjobanoj firme u prodavcov oplata truda proishodit

Ogres trikotāžas veikals uz Avotu ielas -

Ogre trikotāžas veikalā strādā 3 vecenes uzreiz,bet 1 no tām īpaši pretīga - izbalinata klimaksaina vecene ar izvalbītām acīm un sasvīdušā kreklā. Par cik tur pircēju nav - darīt viņām nav ko. Līdz ar to vienīgā nodarbe aprunat klientus, nekautrējoties pēta no galvas līdz kājām un ņirgājas.Turklāt nepieiet, nepiedāvā neko.

D Daina 24.05.2007
Komentāri 0 Tirdzniecība

''Laiks'' -

Na Dzirnavu magazin casov "Laiks''.Vnezapno slomalisj casi,ponesla po garantijnomu talonu v remont.okazalosj,zamena slomannoi detali stoit deneg.Otnowenie prenebrezhiteljnoe,servis na nizkom urovne.Obewali podobratj detalj po cvetu i forme,NO NE ORIGINAL!!!ndaaa...a denjgi ja za original platila,kogda takie dorogie casi pokupala.Priwla zabiratj,vstavili mne kakuju-to pohozhuju erundu,potertuju.Posle moego predlozhenija vse-taki zakazatj original detali..master prosto zaorala na menja-'nu cto ewe Tebja ne ustraivaet?'ja obaldela prosto..Hamka.

Wanityln -

Wanityln eto magazin zhenskoj odezhdi na Chaka 62! Ljudi ne hodite tuda, tam prodajotsa uzhasnaja bazarnaja popsa po nerealjnim cenam + ko vsemu molodjozh ne popodajtesj na ih ulovku i ne ustraivajtesj u nih na rabotu razdovatj flayeri! Eti suki vas obmanut i vikinut nax na 2-3 denj zaplativ toka za odin denj (horowo esli ewe zaplatjat), pri etom skazhut legko i prosto - Mi boljwe ne nuzhdajemsa v vawih