Kristiāna Sky " More - Apkalpošana

Es mīlu šo veikala tīklu, jo tas ir klusāks, plašāks un mierīgāks nekā citi - tas gan attiecas tikai uz Kristiānas veikalu Dominā. Bet iegriežoties Sky & MOre un pa ceļam ieskrienot Kristiānā esmu vairākas reizes atdūrusies pret rupju pārdevēju attieksmi, kas izpaužās sekojoši:

- 10 min. laikā neviena no pārdevējām nepienāk klāt apvaicāties par palīdzību ( tas būtu sīkums)
- atbildes uz jautājumiem palīdzēt ir asas un ja jautājumi ir vairāki, tad ar otru veikala kolēģi tas viss tiek skaļi apspriests un apsmiets (uz to man pa lielam arī nospļauties, vienīgi naudu tur vairs negribās atstāt - tas gan)
- ļoti augstprātīga attieksme kopumā
- papildus, kad ļoti mierīgi palūdzu veikala vadītāja telefonu uz mani sakliedza.

Es nevēlētos šeit pieminēt lērumu ar indīgām piezīmēm, ko nācās noklausīties, kas manuprāt nav pieņemami mūsdienās. Ja vien Kristiānai nerūp pastāvīgie klienti... :)

Pievēršu veikala vadītāja uzmanību. Kristiānā vairs neeju.

R roberts egle 23.02.2010

Tas ir labakais veikals tiesi konsultantu kompetences zina un strada tiesam jaukas meitenes ar, kuram ir prieks kontakteties!Tad ir jajauta ar kadu attieksmi veikala iet si pirceja vissticamak, ka ne ar to labako, lai sudzibu rakstitajai veicas un ir labaks garastavoklis!

L Livita 26.02.2010

Ljoti viilos Kristiana, kas atrodas Domina. Shajaa veikalaa iepirkos samera biezi, bet pec pedejas reizes tur vairs iet negribu. Nav runa par pardevejam, tiesham jaukas un atsaucigas meitenes. Gribeju pasudzeties par apsargu, kas straada Dominas Kristiana. Nu nav tas normali, ka tiko es ieeju veikala, taa tas virietis ir klat un piesienas ar kaut kadam smarzam vai ko citu.Es pati zinu, ko velos nopirkt un, ja man ir vajadziiga paliidziiba, tad paluudzu to, kadai no pardevejam. Bet tas virietis piniigi nosit apetiti tur nakt, nak un izsaka savus komentarus un neatlauj normali izveleties. cik esmu runajusi ar draudzenem, tad daudzas saka, ka shaja veikala neiet tikai deel taa apsarga.

S SintijaMozuma 01.03.2010

Es esmu Sky&More patstaviga apmekletaja un ar lielu prieku iegriezos veikala Kristiana, kura esmu kliente nu jau 3.gadu ! Gribu izteikt pateicibu Krsitiana veikala konsultantem par zinasanam un kompetento, vienmer smaidigo uznemsanu un apkalposanu ! Vienozimigi sis ir skaistakais un labakais kosmetikas veikals ! Paldies :)

E elīna 11.02.2011

Jā, Dominas Kristianā tas apsargs ir vienkārši...es pat īsti nezinu kā viņu raksturot - pretīgi. Mēs ar draudzeni šad un tad ieejam Dominā un līdz ar to arī kosmētikas veikalos, bet Kristianai tagad eju ar līkumu. Vispār, esmu pamanījusi, ka salīdzinājumā ar Douglas, Kristianā ir krietni tukšāks. Un es nebrīnītos, ja tas būtu tā apsarga dēļ. Viņam tik vēl steku vajadzētu rokās iedot, tad būtu pilns komplekts. Visu laiku valkājas pakaļ, izsaka kaut kādas piezīmes pilnīgi nevietā, jo ilgāk es kaut ko skatos, jo skaļāki komentāri no viņa puses. Tas ir kaut kas neiedomājams. Atlaidiet to cilvēku!!! Viņš atbaida pircējus!

K kripata 26.02.2012

vajadzēja prasīt vaikala vadītājas telefona Nummuru nevis Vadītājas telefonu- Dura protams ka uz tevi kliegs ej un nopērc pati telefonu nevis tev vajag tieši vadītājas telefons :D