www.sudzibas.lv Domina Slidenas ietves

Domina Shopping - Slidenas ietves

Pati strādāju Dominā, un man kā darbiniekam itin bieži nākas piedzīvot tirdzniecības centra tehniskās kļūmītes (piemēram, pēkšņa apgaismojuma izslēgšanās tirdzniecības zālē, nekontrolēta signalizācijas ieslēgšanās, patstāvīgais aukstums darbinieku telpās, ar kuru centra tehniskais personals nejēdz tikt galā u.c.), kas gan visbiežāk izraisīja vieglu smīniņu. Taču šodien piedzīvotais pārspēj visu. Kā jau svētku dienā, centrs veras vaļā 12 dienā. Pirmkārt, kāpēc netiek paziņots laicīgi, ka galvenās ieejas būs slēgtas un jāiet apkārt? Otrkārt, slava sētniekam, kas izšķūrējis sniegu, bet nav ievērojis, ka zem tā ir ledus. Lai gan esmu parasta pārdevēja, man ir tiesības darbā nokļūt cilvēcīgi, nevis riskējot paslīdēt, nokrist un salauzt kāju. Domina acīmredzami nav ieinteresēta, lai cilvēki, kas uz centru dodas ar sabiedrisko transportu, spētu no pieturas aizkļūt līdz t/c. Izejot pa Dominas galveno ieeju kājāmgājējs nonāk pa taisno uz slidotavas. Nu tad varbūt vajadzēja pie durvīm izsniegt slidas???

I

Z Zeltīte 26.12.2009

Laikam DOMINAI šajos krīzes laikos nav sētnieka. Es uz DOMINU dodos vidēji 2-3 reizes nedēļā, bet pēdējā laikā tas ir dzīvību apdraudošs pasākums, - pie ieejas slidotava!

. ....kl 26.12.2009

Nu par daudzstāvu autostāvvietu. Vienmēr auto lieku trešajā stāvā. Zinu, ka tur ir tādi kā gareni kluči, vai kā to var nosaukt, pie grīdas pielīmēti. Pēdējā laikā stāvvietā arī valda tumsa. Es zinu, ka jāuzmanās, lai nepakluptu pret tiem klučiem... bet cik reizes esmu esmu redzējusi, ka cilvēki aiz tiem paklūp un sāpīgi sasitās.

Pašā Dominā grīda pati par sevi ir slidena.

A agnese 26.12.2009

Līdz mašīnai autosstāvvietā otrajā stāvā 23. decembra vakarā knapi tiku, jo slidenāks vairs nevarēja būt. Tur flīzes kaut kādas, nu asfalts jau tas nebija

R Raitis 26.12.2009

Par Dominas grīdas flīzēm pilnībā piekrītu, sievietes ar papēžiem bieži vien tur ļogās, jo tās flīzes ir slīdīgas, kā pa slidotavu.
Par to Dominas ārpusi nezinu, jo neesmu bijis, bet aprakstītā situācija ir arī Mūkusalas Maximas autostāvvietā un durvju priekšā. 24.decembra vakarā tur bija tāda žļurga...sētnieku laikam vairāk Maxima nealgo??! Zābaki piebristi, žonlglējot starp mašīnām un brienot pa ūdeni, mēģinot nepakrist uz kāda zemūdens ledus gabala.
Fui Maximai.

K KAS 20.01.2010

Uz Dominu šajās dienās nevar iet. Viena sieviete manu acu priekšā paslīdēja un smagi nokrita, jo pie Dominas par drošību netiek domāts. Mana vīra māte dzīvo 5 minūsu gajienā no Dominas, tāpēc bieži apmeklē Prismu un citus Dminas veikalus, teica, ka nedēļas laikā redzēja, ka pie Dominas ir nokrituši 4 cilvēki, jo ceļs līdz Dominai ir briesmīgi slidens.