www.sudzibas.lv IKI Apkalposana

IKI - Apkalposana

Tas ir sausmiigi. biezi ieperkos iki veikalaa daugavpilii... vienmeer jagaida pa 30 minuteem lidz kaads pienaak pardot sveramos salaatus. (pagajuso reizi taa arii nesagaidiju) aiz tiem salaatiem nevbija neviena pardeveeja. es gaidiju 20 minuutes. NREVIENS NEATNAA.arpraats... tie pardeveeji varbuut sedeeja pipeeja veikala dzilumos?

R rojs2 30.01.2010

Un rīkle tev nav, lai nokliegtos? Uzreiz ir klāt.

I Iveta 12.04.2010

Šausmas!

O oga 06.08.2010

А вы в курсе, что вместо 4 человек на "линии", где салаты, работает один человек, вместо 3 (в туалет некогда сбегать) и за минимальную зарплату?

I Iedzīvotāja 30.05.2011

Es arī iepērkos Iki veikalos un cik tur esmu ņēmusi salātus vienmēr atradās pārdevēji. Alesja redzas kā jūs vecāki audzināja, kāda jums ir suņa attieksme pret pārdevējiem.Es gribētu zināt kādā veikalā jūs strādājat, ka gribat šī veikala darbiniekus un veikala tīklu nomelnot!!!

P Pohujs 30.05.2011

Pat salātus mājās nemāk pagatavot. Ja jūs zinātu, kā šajo lielveikalos tos salātus gatavo, jūs mūža tos nepirktu.

P Peteris 10.08.2011

Man besij reklama, kur vecenes kliedz ieraugot jogurtu SMILE.Bet pirms tam bija reklama, kad cena bus 0.11ls uz visiem laikiem.pec nedeļas jau maksa 0.14ls.Tas tikai ta, ka piemers.Tapat ari par parejam precem, Stulbs veikals.

J Jūlija 16.09.2011

вот когда будите на месте продавцов, тогда и будите умничать!

G Gastronoms 16.05.2012

Veikalos salāti gan netiek gatavoti, tos atved gatavus, ja jau tu zini, kā tie tiek gatavoti, tad noteikti arī esi informēts par to, ko nupat teicu par to, ka tie tiek atvesti.
tas ir tāds jocīgs darbs, aiz letes tev īsti nav visu dienu ko darīt, stāvēsi kā mēbele ? - nē - iesi krāmēt plauktus, kaut vai tāpēc lai būtu ko darīt, . reizēm gadās kādu nepamanīt.. vai varbūt arī tur strādājošais personāls vienkārši bija aizgājis ēst un savukārt tas, kam bija jābūt viņa vietā, nebija uz vietas.