IKI - Oxranik

Kr4 delo takoje.. znakomije rabotajut v IKI-balozi, eto prosto KattoRgaaaaa...!! Tam oxranik uze 4isletsja na mesto direketrora magazina, t.k on korefan s regionalnimn direktorim, malo tago 4to oxranik upotreblajet narkotiki vo vremja rabo4ego dnja i vippivajet spirtnije napitki, tak emu ewe za eto premiju dajut, oret matom na pokupatelej, ukazivaet nekotorim zaxaditj im v magazin ili net, opuskajet magazin so svajimi druzjami Tem 4to varujet sam li4na.
A Tamara (toestj regionalnij direktor) dajet emu preiju, eto normalna???????????? ja dumaju Tamaru nada davno uvolitj, eto kowmar

A anonīms 12.11.2008

Rīgas reģionāla IkI veikalu vadītāja Ļudmila Andersone centās nogalināt savu miesīgu māti...Kā tāds cilvēks var vispār strādāt ar cilvēkiem...Viņai vieta cietumā!!!

I Inese 09.12.2008

Ne vienai ne otrai no šīm dāmītēm nav vietas apkalpojošā/tirdzniecības sfērā - tie nav cilvēki -prastas krievu bābas (krievu, jo runā krieviski - latviešu tajā firmā ir ļoti maz un arī tie/tās ir visai aprobežoti ļautiņi - PALINK sev ir nolasījis padotos pēc sava ģīmja un līdzības)... riebjas gan tie cilvēki, gan pats veikals - un, nē -es tur nestrādāju.

A Alesja 30.01.2010

esmu arii neapmierinaata ar veikalu darbiniekiem. biju veikalaa iki daugavpilii... biju stavoklii 6 menesis. aizdomaajos un kadu laiku skatijos uz kabiini kur sez apsargs. bet biju aizdomaajusies. un mani nemaz neintereseeja ko vins tur dara. bet vins izskreeja no taas kabiines... un saka kliegt uz mani... ko tip man sikai padauzai nav ko dariit? teica ko es blenzu uz apsardzes telpu... saaka stastiiit man par to ka tadas ka es ieliek sev spilvenu zem jakas un skataas, lai piefikseetu kur un kaa sez apsargs, lai nakamreiz vareetu kautko nozagt.. biju sokaa... esmu joprojaam.

H haahh 30.01.2010

Vajadzeeja kliegt pretiim veel skalaak ka nedriikst taa kliegt uz pirceejiem!!!

J jobadolbs 07.02.2011

Jā, šādas lietas ir novērotas, bet tas ir visur. Daži cilvēki vienkārši nemāk normāli komunicēt ar citiem.