Bildes meklēšana flash atmiņā - Lien kur nevajag

Neiesaku iet taisīt bildes salonā ar Flash atmiņu jo man bija tā ka aizgāju ar vēlēšanos uztaisīt krūzīti ar apdruku, bet kad atvērās Flash atmiņa tur bija bildes un un mape ar nosaukumu 'mans' man vajadzēja bildi bet bilžu vietā rādīja kvadrātus un kad es viņai pateicu lai aiziet uz citu funkciju bilžu skatīšanai viņa atvēra mapi kurā bija manas bildes no ballītēm un viņa uzklikšķināja TĪŠĀM vairākas reizes un atvērās bilde kur es dodu buču ( labi tā nebija buča tas bija skūpsts vnk lai paķēmotos)draudzenei un viņa neko neteiktama vnk gāja uz priekšu un lēnām skatījās manas bildes es izrāvu flash atmiņu pagriezos un aizgāju man nebija ne kauna nekā bet viņai gan notiekti
izskats:
ķīnas izskata sieviete nesmuka un krieviete
ja ejat uz to salonu tad tās bildes salieciet normāli vai vnk izdzēsiet pārējo kas ir bijis flash atmiņā

A Andrea 01.01.2010

AIZMIRSU PATEIKT SAS IR FOTKI.LV SALONS

H Hugo Djego 02.01.2010

Varbūt vajadzēja iesakumā ielādēt visas savā datorā un tikai to, ko drukāt-to atstāt.

R ragnarok 05.01.2010

ko vanckaajies apkaart ar pilnu fleshku ar savaam intiimbildeem?