www.sudzibas.lv IKI krāpnieki

IKI - krāpnieki

gribētu brīdināt visus potenciālos pircējus jaunatvērtajā veikalā IKI, kas atrodas Mīlgrāvja ielā 2, Rīgā. Ļoti uzmanīgi vērojiet, kādas preces tiek izsistas kases čekā.
Pati strādāju patērētāju tiesību aizsardzības jomā un tomēr zaudēju modrību.
Pirmajā veikala atvēršanas dienā nopriecājos, ka pa ceļam uz mājām atvērts jauns lielveikals, kurā varēšu iepirkties, taču mans prieks bija īss, jo pārbraucot mājās konstatēju, ka čekā izsistas divas pakas Lipton tējas pa Ls 2.53, lai gan pirku tikai vienu. Nākošajā reizē jau biju uzmanīgāka un neļāvu sevi apzagt, jo ceptās vistas vietā (akcijas cena Ls/kg 1.29) kasē tika izsisti vistu lielie šķiņķi bez akcijas par Ls/kg 3, 59, pēc maniem iebildumiem cena un prece tika izlabota, taču kasiere pajautāja - vai man čeks esot nepieciešams?
Uzskatu, ka tas ir pretīgi, ja ar tādiem paņēmieniem tiek gūta peļņa uzņēmumam.
Ne velti angļu valodā runājošie bērni ar vārdu "iki" apzīmē kaut ko pretīgu.

I

R rita 06.05.2010

ja kasieris neatos to izlabotu ceku administracijai, vins pats maksas to summu ko iesita nepareizi, kaut kan ceks bija izlabots!forsi, vai ne?