SIA "Orchid" veikali "Lelle" - Klientu apkrāpšana

Šī uzņēmuma mērķis ir izkrāpt no saviem uzticīgajiem klientiem pēc iespējas vairāk naudas, pretī dodot ļoti nekvalitatīvas preces, kuras, kā paši apgalvo, ir ražotas Vācijā, bet pēc kvalitātes ir skaidri redzams, ka vecajā "labajā' Ķīnā vien ir taisītas! Cenas šajos veikalos ir nesamērīgi augstas! Preces ir ļoti zemas kvalitātes! Nesaprotu, kā šiem cilvēkiem nav kauna melot saviem klientiem?!?! Kas notiek?
Slima vadība laikam, ja liek saviem darbiniekiem bārstīt saldus melus par precēm, un vispār tādas izplata.
Mīļie cilvēki! Neatbalstīsim šo meļu kantori, un tā saukto "Vācu' preci.
Iesim uz pašmāju koka lietu veikaliņiem! Atbalstīsim savējos!
Un SIA "ORCHID" valdes priekšsēdētājai/-am iesaku pārdomāt dažas lietas.

H Hugo Djego 17.01.2010

"Iesim uz pašmāju koka lietu veikaliņiem! "-vai tas kāds pikets domats vai kā?

P pufa 17.01.2010

tagad jau pat kārtīgs koka mētelītis nav nopērkams, ja vien ar kādu koka modistu pa tiešo nesarunā :))

M Mērsija 19.01.2010

"Atbalstīsim savējos"...Vai tik neesi kāda pašmāju uzņēmuma pārstāvis..???!!
Konkurents..:)
Interesanta reakcija+ vēl šī aģitācija..

M Monro 21.01.2010

Nu, nezinu, nezinu.. es arī esmu bijusi šajā veikalā. Ziemasvētkos nopirku attīstošo kubu savam 2 gadus vecajam krustbērnam un esmu ļoti apmierināta ar šo pirkumu. Tās kvalitāte, manuprāt, ļoti labi atbilst iegādātās preces cenai!
Pie tam mani apkalpoja zinošs un atrakstīvs pārdevējs, kas šķita, ne tikai mīl bērnus, bet arī ir pārliecināts par to, ko pārdod. Pie tam, viņš gan minēja, ka šīs preces ir vācu, bet ražotas Āzijas valstīs - un patiesībā, tā ir ar vairums lielajiem brandiem - kura pa lielam Diesel vai Hugo Boss lieta ir ražota Itālijā vai Francijā - arī viss Āzijas valstīs, LV un citur, zīmola vadītāja uzraudzībā! Pretējā gadījumā man šķiet, ka tās mantas maksātu vēl uz pusi dārgāk!
Bet, ja Tev gadījās kāds brāķis, iesaku noteikti aiziet uz veikalu un samainīs šo preci - brāķi gan ir visur, arī piena pakai veikalā to transportējot var raksties defekts :(
A, un starp citu, man šķiet, ka Lellē redzēju arī latviešu ražotās mantas!

Ar cieņu,
veikala piekritēja

S Santa 07.02.2010

Esmu pati bijusī Lelles kliente.Jā, piekrītu, ka cilvēkiem tiek melots par rotaļlietu izcelsmi, jo uz gandrīz visām ir rakstīts, ka prece ražota Ķīnā.
Turklāt, runājot par kvalitāti, tās ir dzīvās šausmas.Nopirku bērnam vilcienu "Emīls" un biju šokā, ka atverot kasti, vilciens bija sabiris par detaļām.Aizejot uz veikalu pārdevēji, jautāju pārdevējiem, ko šādā situācijā darīt, jo čeku diemžēl nebiju saglabājusi.Pārdevēji stāstī, ka ja nav čeka, tad preci ņemt atpakaļ nevarot un apmainīt arī nevarot, jo nevarot zināt, ka prece pirkta tieši pie viņiem. Ar smaidu uz lūpām pārdevēja stāstīja, ka lai tik ņemot PVA līmi un līmējot to vilcienu kopā.
No vienas puses, paldies par padomu, bet no otras puses, par vilcienu samaksāju nepilnus 20 Ls, kas man kā nestrādājošai māmiņai ir ļoti daudz.
Ja tāds būtu tikai viens gadījums es neko neteikti, bet pērkot dāvanas uz Ziemassvētkiem atkal saskāros ar vilšanos.
Pirku mazas dāvaniņas, jo bērniņi, kam dāvināt ir daudz.Pirmā vilšanās bija zobiņu glabātājs mārīte - nevarēju to atskrūvēt, lai arī kā pieliktu pūles. Vīrs arī mēģināja atskrūvēt, bet nesekmīgi. Otrā vilšanās, bija par klučiem. Pārdevēji stāstīja, ka krāsa ir bērnam droša, nekrāso un nograuzt ar zobiem nevar. Diemžēl, tā gluži nav taisnība. Mans 1, 5 gadus vecais dēliņš klučiem krāsu nograuza kā mazs bebrītis. Te nu bija nenograužamā krāsa, kā arī visa mutīte bija oranžā krāsā.
Var jau būt, ka man tikai tādas "lažas" gadījās saistībā ar šo veikalu, bet es silti iesaku izvērtēt, cik tad šīs "Vācijā" ražotās "drošās" mantiņas ir draudzīgas mūsu bērniem, jo veikala pārdevēji cītīgi stāsta, ka mantiņas ir bērniem draudzīgas.

P pufa 07.02.2010

vajag bērnam dot burkānus grauzt, tad arī nebūs problēmas ar kluču graušanu. uz tā "Emīla" kastes nebija norādīts, ka tas ir konstruktors: Izgatavo pats! ?

I Imants 02.03.2010

Nu lūk šim komentāra rakstītājam es varētu iedot pa seju. Ko var rakstīt tādas stūlbības. Tu (rakstītāj) būtu kaut pats izdarijis kaut tik cik melns aiz naga un tad kautko mūldējis. Pilns ar šitiem negatīvajiem latviešiem.
Nu negribi neej un nepērc bet paņem kalti āmuru un pats izdrāz koka rotaļlietu savam mazajam.
Man par vinjiem nav neviena slikta vārda. Un galu galā nevaig būt pašiem mikstajiem bet ja saplīsa tā mantiņa tad ejam uz vaikalu un mainam JO VISĀM PRECĒM IR GARANTIJA.

A Agnese 26.07.2011

Ir jābūt jocīgam, lai domātu, ka preci var samainīt, ja nav čeka, un pēc tam vēl sūdzību uzrakstīt! :D
Pati arī iepērkos šajā veikalā, mantas IR drošas bērniem, man neviens nav teicis, ka krāsu nevar nograuzt, bet gan, ka krāsa nav kaitīga bērniem.
Par kvalitāti ir cita runa - ir jāskatās kādas firmas mantu pērkat, visur ir gan dārgais, gan lētais gals. Veikals taču tās mantas neražo :D Un Lelles darbinieki vienmēr ir pretimnākoši un mantu samaina, lai gan tas atkarīgs no paša pārdevēja. Tikai paņemiet čeku, mīļie cilvēki ;) Un vislabāk attaisiet to kasti veikalā vaļā un paskatieties, kas ir iekšā, jo brāķi gadās visiem ražotājiem.

A Agnese 26.07.2011

Un vēl par pašmāju veikaliņiem - Domiņas spēles - veikals ļoti jauks, preces smukas un kvalitatīvas, bet paskataties uz cenām!!! Viena rokas lelle 15 Ls, un nemaz nerunāsim par galvas mežģi - kubu - 19 Ls..

B bella 08.12.2011

Nekādā gadījumā, nekad neiesaku ar šo kantori - Lelle, vai Sia Orhid - saistīties. Attieksme ir graujoša. Klients ir niecība un darbinieki ir baltie nēģeri, kuriem ir jālūdzās pēc sava atalgojuma...Šie vārdi nāk no pašiem valdes locekļiem Edgara un Raivitas Bulles! Ar tādu attieksmi pret darbu nekas labs beigās nesanāks. Šiem cilvēkiem patiešām būtu jāpadomā par savu attieksmi!!!Vai jūs, Edgar un Raivita, vēlētos strādāt tādos apstākļos kā parasts darbinieks, kādus jūs abi esat izveidojuši? Diez vai... Es patiešām jūtu līdz darbiniekiem, kuri strādā šajā uzņēmumā.
Nesen pat uzzināju, ka veikalos ir uzliktas novērošanas kameras ar skaņu ierakstu, lai "it kā" noklausītos pārdevēja un pircēja sarunu, bet patiesais nolūks ir dzirdēt to, ko pārdevēji runā savā starpā!!!
Vai šeit netiek pārkāptas pircēju un pārdevēju tiesības?
Varbūt kādas atiecīgās iestādes varētu papurināt šo kantori.