Aldaris - šantāža

Ar mahinācijām izspiešanu, šantāžu un izspiešanu nodarbojas arī grimstošie uzņēmumi. Kā piemēru varu minēt Aldari. Arvien sliktākas produkcijas dēļ un nespēja konkurēt tirgū uzņēmums pievēršas jaunam rūpalam izspiešanai. Vienmēr jau uzņēmumu starpā notiek kādas nesaskaņas dokumentos. Grāmatvedības sazvanās un noskaidro kļūdas. Tiek sūtītas vēstules ar rēķinu saskaņošanu gada beigās. Savādāku ceļu izvēlās Aldaris, konkrēti parastu pat nelielu debitora parādu uzkrāj ilgstošā periodā. Nezvanot, nesalīdzinot grāmatvedības datus, par savstarpējiem norēķiniem, turpinot saimniecisku darbību ar klientu. Pienāk Jaunais gads uzņēmumi par atskaites periodu sūta salīdzinošos aktus. Aldaris Uzreiz vērsim pie ragiem. Jūs esat parādā par piegādāto preci 62 lati plus soda nauda 45 lati. Agita Beloborodko. Nav nekādu datu, ne kāda pavadzīme, ne par ko .Nav zvanīts nav brīdināti. Vai kļūda aprēķinot summu par taru. Tikai draudi par piedziņu. 107 lati uzņēmumam tā smieklīga summa. Samaksājām bez salīdzinošā akta uz vēstulēs pamata. Vēlos tikai brīdināt uzņēmējus, NESAISTĪTIES AR ALDARI nekādos darījumos

U

B Baiba 01.02.2010

Man ar ar to Aldari ir slikta pieredze---es krāju to alus korķīšu kad viņiem bija akcija ka pret korķīšiem var dabūt karodziņus, šalītes un T kerklus ar Dināmo simboliku;un es aiznesu tos uz Pluspunktu tidzniecības vietu Liepājā T.N Kurzeme un man teica ka T krekli ir beigušies un ka jāatstā mans mobīlais num.un man pazvanīs kad jaiet būs pakaļ, bet tā amn arī neviens ilgi nezvanīja.Es atkal eju uz to Pluspunktu un jautāju kāpēc man nezvana un tās pārdevējas teica lai zvanu uz Aldara bezmaksas tālruni-num.80009001 un man tur teica ka pretenzijas vairs nepieņem.JAUTĀJUMS IR TĀDS KUR LAI LIEKU TOS 30 KORĶĪŠUS?VAI PAKAĻĀ??????????
Ceru kāds man ko varēs ieteikt

C cibuļskid 19.11.2010

lūk tev atbilde
labāk met mieru un turpmāk neiesaisties Aldara akcijās

B bubito 05.04.2012

Gaišais alus garšo pēc suslas, bet tik dārgs salīdzinājumā ar Cēsu aliem.
Vispār Aldarism ļoti augstas cenas, tik nekad nevarēju saprast, kāpēc. Cik dzirdēts darbinieki saņem maz, alus maksā daudz, garšo pēc suslas (acīmredzot lētākās izejvielas), laikam vadība grib piepelnīties.

A alussula 07.01.2014

Līdzīga situācija: Atsūta tagad janvārī rēķinu par itkā neatgrieztu tukšo kegu... alus pirkts pagājušā gada jūnijā...
Skaidri atceros ka pirku 10 mucas un 10 tukšās atgriezu...nē, esot pārdevuši man 11 mucas un tagad maksā par vienu tukšo kuru neesmu atdevis...Izrādās ka tiešām, pavadzīmē ierakstītas 11...tātad esmu pārmaksājis jau par vienu pilnu alus mucu un tagad piedzen vēl par tukšo...KRĀPNIEKI!!! Uzmanieties, sekojiet līdzi kas pavadzīmē rakstīts...saprotu ka pats vainīgs, automātiski paraksts uz papīra, lieta darīta, bet redz kā beigās sanāk.
p.s.
smiekli arī sanāca: rēķins piestādīts par: ...inventarizācijā konstatētu vienas mucas iztrūkumu. :))
iedomājos to skatu kā viņi skaitīja visas aldara īpašumā esošās mucas un pēkšņi, AK VAI!!! vienas nav...!