www.sudzibas.lv IKI Nav pieejamas labierīcības

IKI - Nav pieejamas labierīcības

Nav pieejama tualete klientiem, kā arī tualete personām ar īpašām vajadzībām. Jautāt apsardzei p[ēc risinājuma ir bezjēdzīgi - iesaka iet kaut kur ārā (26. decembrī).

E

R Raitis 30.12.2009

Stulbs komentārs. IKI ir pārtikas veikals, tur tev nepiedāvās tualeti par 0.10Ls vai vispār par brīvu.

H Hugo Djego 30.12.2009

Iet kaut kur ārā- vīriešiem šajā ziņā vieglāk, īpasi, ja ir satumsis.

B beibe 31.12.2009

Mūsu darba vietā tikai personālam ir pieejama tualete. Citādi pirms tam gāja visi, kas zināja, ka tur var iet un visādus brīnumus pēc tam bija jāredz: apčurātas malas, grīda, papīrs pa zemi, sūdi gar poda iekšpusi nenotīrīti utt. Nu, sorry, ja cilvēki nenovērtē iespēju cilvēcīgi nokārtot dabiskās vajadzības un uzvedās kā lopi, tad nu nav nekādas vēlēšanās tualetē ielaist svešiniekus. Turklāt mums nav apkopējas, tāpēc savas darba telpas uzkopjam pašas. Tad kamdēļ man būtu jāvāc citu sūdi???

T trikolor 03.01.2010

Absurda sūdzība!

A akra 08.01.2010

Evita tu uz pārtikas veikalu ej iepirkties vai pačurāt??Mājās, tualete aizdambējusies vai??!!

S sesija 08.01.2010

Tā ir lieta kra reizēm ir spiesta ārpus mājas...Akra, ja nav ko skicelet nevajag

J jobadolbs 07.02.2011

Ja gribi tualeti, tad brauc uz tirdzniecības centriem, tirdzniecības parkiem un tur arī ej uz OO kabinetu, bet neprasi tualeti veikalā. Kas tu kioskā arī gribi tualeti, vai tirgū?

I Iedzīvotāja 30.05.2011

Man gribās uzzināt ļaudis uz veikaliem nāk, lai nokārtotos WC, lai nevajadzētos mājās ūdeni tērēt??????????????

P Pohujs 30.05.2011

Kapeikpisēji.