Reitings Interneta veikali

Lovegiftlv
5x.lv
Ietaupi24.lv

Dateks.lv - Šausmīga servisa kvalitāte, pircēju maldināšana

Šausmīga servisa kvalitāte, pircēju maldināšana Šausmīga servisa kvalitāte. Pasūtīju mobilo telefonu, man atzvanīja un teica, ka varu apmaksāt un ka prece ir pieejama noliktavā. Tā tiks piegādāta 2 nedēļu laikā, un tika nosūtīts rēķins. Es samaksāju rēķinu, bet vienu dienu pēc maksājuma saņemu zvanu, ka telefons nav pieejams. Kās tas ir par praksi un attieksmi pret klientiem?! Maldināšana tagad ir daļa no biznesa, un viņiem nav nekādas rūpes par to, ka cilvēks tērē savus naudas līdzekļus komisijas maksai par pārvedumu un pēc tam vel ir...

www.veikalsdarzam.lv - slikts serviss

Iegādājos 2preces, un vienas izmēra dēļ piegāde uz pakomātu nebija iespējama! Pēc tam atsūtīja, ka šī pree nav pieejama un prasa vai ņemšu to pirmo. Saku, ka jā, bet ar piegādi uz pakomātu, jo ērtāk un arī lētāk. Pēc tam man atsūta, ka tomēr sūtīs ar kurjeru. Interesējoties, kāpēc nesūta uz pakomātu, sākumā vispār "neklapē ar ausīm", pēc tam saka, ka cilvēciska kļūda. UN viss..mūsu kļūda, bet mums vienalga, maksā! Nav jau stāsts par tiem pāris euro, bet attieksme ir - mums galvenais ir, lai tu nopērc. Pārējais tas tā.. Servisa dēļ neiesaku šo veikalu!

220.lv - Neatnāca paka!

Neatnāca paka! Sūtīju preci, prece neatnāca aizgāja uz Daugavpils. Kadā sakarā? Ja sūtīju uz liepāju preci. Zvanījām uz 220.lv veikala palīdzību, sieviete preci formulēja un liepāju, bet prece vēl jo projām ir Daugavpilī. Man šitā ir pirmā reize, kad šādi notiek.

Mani audumi - Šausmīga attieksme ,pateica mēs esam privātkompānija un jūs negribat apkalpot

Uztaisīju pasūtījumu, izvēlējos piegādes veidu Shipping & Handling. Man atbildēja ka viņi nevar apstrādāt šo veidos piegādi, es sarunāju ka man nav problēmu lai piegādāt ar Omnivu vai jebkuru citu veidu. Lai pievieno cik vēl pietrūkst piegādei un es visu samaksāšu. Nedēļu gaidīju atbildi, piezvanīju, beigas man pateica ka viņi ir privatkompanija un var izvēlēties kam pārdod un kam ne, un mani viņi negrib apkalpot. )))

Aio.lv - Datoru remonts - rezultātā saņēmu pilnībā sabojātu datoru

Datoru remonts - rezultātā saņēmu pilnībā sabojātu datoru Nodevu remontā portatīvo datoru, bija jānomaina viena detaļa, atpakaļ saņēmu datoru, kuru pat nebija papūlējušies saskrūvēt, bet ok, operatīvi paši atbrauca un veda atpakaļ uz servisu, lai ieskrūvētu skrūves. Atpakaļ saņēmu nu jau saskrūvētu, taču pilnībā sabojātu datoru, tam vairs nedarbojās akumulators un pats dators nemitīgi slēdzās iekšā - ārā. Lieki piebilst, ka vairs viņiem atpakaļ dot to neriskēju. Patreiz dators salabots pilnībā citā servisā, un, kā minēja meistari, bija izjaukts un sačakarēts pamatīgi.

EuroLiux - Krāpšana

Pilnībā zudusi ticība, ka saņemšu kādu atbildi no šīs kompānijas. Nemaz nerunājot par preci. Veicu pasūtījumu 31. Maijā un apmaksāju arī tajā pašā vakarā. Norādīts, ka preci saņemšu 5-7 dienu laikā. Ok, forši! Līdz 7. Jūnijam nesaņēmusi pilnīgi nekādu ziņu, ka maksājums saņemts vai prece izsūtīta, vēlējot ar kompāniju sazināties. Norādītsis telefona numurs izslēgts vēl līdz šim. Uzrakstīju, ka neesmu īpaši apmierināta ar šādu servisu un ja nesaņemšu nekādu info, būs sūdzība un vērsīšos arī pie Ptac. Te nu mēs esam. Neiesaku:)

220.lv - Melo mājas lapā melo par piegādes datumu

Melo mājas lapā melo par piegādes datumu Vislielākā kļūda aprakstā ir tas, ka tiek norādīts, ka tiks piegādāts nākamajā dienā, kas protams netiek izpildīts. Un protams, ka vainīgs ir kurjerdienests. Bet kāpēc ir jānorāda piegādes datums, jāmelo, ja nevar garantēt, ka taa tik izpildīts. Paldies par kārtējo slikto servisu!

Atrisināta220.lv - Krāpšana, naudas neatgriešana un/vai preces otras daļas neatgriešana pircējam (man)

Krāpšana, naudas neatgriešana un/vai preces otras daļas neatgriešana pircējam (man) Nopirku trimmeri "benzīna trimmeris dt-52, 52 cm3, 3 zs, fiksēts stienis, sastāv no 2 daļām / / denzel", pasūtījumu man atveda kurjers uz mājām. Atnāca tikai stienis. Atnāca tikai viena daļa - pats motors ar visām detaļām - nē. Pievienoju attēlu. Rakstu, zvanu - viss ir bezjēdzīgi. Drīz beigsies 14 dienas.

Atrisināta220.lv - Krāpšana, naudas neatgriešana

Krāpšana, naudas neatgriešana Biju pasūtījusi viedpulksteni ar piegādi caur pakomātu. Saņemot pulksteni, konstatēju, ka funkcijas neatbilst mājaslapas aprakstā rakstītajam, tādēļ aizvedu pulksteni atpakaļ uz Krasta ielas veikalu. No saņemšanas brīža bija pagājušas 6 dienas, pēc likuma 14 dienu laikā preci var atgriezt. Konsultants preci pieņēma atpakaļ, iedeva PN aktu par preci, teica, ka naudas atgriešana tiks veikta 14 dienu laikā. Šodien ir 14tā diena, naudas diemžēl nav. Kopš pirmdienas 220.lv uz manu jautājumu par to...

Vidaxl.lv - Krāpšana

Krāpšana Pasūtīti futbola vārti bērnam svētkos, solīts piegādāt 4 darba dienu laikā, nedēļu vēlāk pat neapstiprina pasūtījumu, pasūtījums tad nenāk, neliekas ne ziņas, pašai jālūdzas Dpd piegādāt, suta vairākas reizes vienu produktu (vairākās kastēs), futbola vārti nederīgi - nav iespējams pat salikt kopā, nepareizas detaļas, naudu atpakaļ nesūta.

220.lv - Slikts serviss, attieksme

Slikts serviss, attieksme Vēlos atgriezt preci,jo neatbilst izmērs, pērkot rūpīgi izpētīju izm. tabulu. Tagad tik sākas ,atgriešana ir vesels rinķa dancis. Pirmkārt 220,lv nenosūta preces pavadzīmi, kura vēl man ir jāizlūdzas, joprojām neesmu saņēmusi, atteikuma forma arī īpaši jāprasa lai tiktu atsūtīta, turklāt šos abus prasa pievienot atgriežot preci. Tātad nopirki, nu i nēsā! Atgriezt re var tikai ar pasta starpniecību, galīgi neērti, piegādāja dpd. Neiesaku pirkties 220.lv Vienas ķibeles gan ar atgriešanu, gan apkalpošanu.

1a.lv - Slikts serviss nepareizi dati par precēm

Slikts serviss nepareizi dati par precēm Iesaku nepirkt 1a preces jo preces apraksts un izmēri neatbilst patiesajam preces izmērām. Labi ka vismaz dabūju atpakaļ naudu par preci. Vienkārši iztērēts laiks ar viņiem vel tur skaidroties pec tam. Uzrakstīju uz epastu, tad man atbildēja: "prece vēl atrodas servisa centra apstrādē. Pie 60 dienām tiks izskatīta naudas atgriešana". 60 dienas pagāja, atkal klusums. Uzrakstīju uz epastu vairākas dienas atpakaļ, bet 1a.lv tagad izliekas, ka viņi nav saņēmusi manus epastus. Rakstu tagad sūdzību ptac, lai 1a.lv atgriež man visu naudu. Naudu atdeva. Bet slikts uzņēmums

Omniva / Aliexpress - Slikts serviss

Slikts serviss Sūdzības vietā pateicība. Beidzot esmu saņēmis paku norādītājā saņemšanas vietā-pasta nodaļā. Gan no wish.com, kas nesaņemtās pakas zibenīgi atmaksā. Cerams arī no aliexpress.com sūtījumi nonāks norādītajā adresē nevis automātiski ievietoti man kā invalīdam grūti sasniedzamā pakomātā-es to neuzskatu par sūtījumu piegādi-tikpat labi automātiski var ievietot arī citas pilsētas pakomātā. Pasts neveic savas funkcijas vispār. Tad atdodiet aliexpress pieg'di kādai privātai firmai kā omniva vai...

Vidaxl.lv - Čakarētāji

Čakarētāji Čakarē cilvēkus ar cenām. Auto bots kurš atbild uz jautājumiem ir pilnīgs mēsls. Pat kad itkā pieslēdzas cilvēks, bezjēdzīgi ko jautāt. Tupuma kalngals ne veikals... Preces kvalitāte uz robežas starp normālu un sliktu.. Cenas lēkā, bet atlaide nav iespējama.. Nav reāli pirkt šinī veikalā, iepriekš kur biju iepircies nebiju saskāries ar tādu veikala politiku un aprobežotību..

Santehnikasveikals.lv - Slikts serviss

No internetveikala https://www.santehnikasveikals.lv/ iegādājos elektrisko ūdenssildītāju atlantic zeneo ūdens sildītājs v-75l vertikāls ar ''sauso'' sildelementu. Mājas lapā nebija norādīts, ka elektriskais sildītājs būs bez elektrības vada. Tagad man pašai ir jāmeklē elektrības vads, lai varētu pieslēgt ūdenssildītāju. Tāpēc citiem iesaku nepirkt preces no https://www.santehnikasveikals.lv/, jo nav ievietota pilnīga informācija par preci.

220.lv - Visatļautība, kad izmainās pasūtījums

Visatļautība, kad izmainās pasūtījums Pasūtīju 2 kontrolierus datoram, veicu apkamsu un viss likās kārtībā. Nākamajā dienā saņēmu ziņu, ka par pasūtījumu saņemšu atpakaļ naudu, bet saņēmu tikai 50%, jo izrādās, ka bija pieejams tikai 1 kontrolieris un veikals izlēma manā vietā, ka mani apmierina šīs izmaiņas pasūtījumā bez jebkādas pārjautāšanas. Neticu, ka šis ir legāli, jo es veicu apmaksu par citu pasūtījumu (ar 2 precēm, nevis vienu) ! Kad saņemu ziņu par atmaksu, gandrīz pasūtīju kontrolierus citā veikalā, jo netiku...

220.lv - Slikts serviss

Slikts serviss 4aprīlī iesniedzām garantijas austiņas, pasūtījuma nr.18736241. No tā laika nesaņēma ne austiņas ne naudu. Katru nedēļu zvanījām un saņēmām atbildi, ka nav informācijas. Š. G. 10, maija 220, lv pieprasīja adresi, kur sūtīt austiņas. Beidzot serviss konstatēja, ka nav defektu. Adrese tika aizsūtīta uz e-pastu, kaut mutiski servisam bija apstiprināta adrese uzreiz. Līdz šīm laikam nesaņēmām un atkal tas - gaidiet informāciju. Uz sūdzību 220, lv neatbild.

220.lv - Обман. Плохой сервис

Обман. Плохой сервис 18 мая сделал у них заказ (№: 21472358) , собачий корм 12,5 кг. Этот товар покупали неоднократно. Собаке нравится, плюс идёт подарок два пакета по одному кг. Но в этот раз пришёл один большой пакет без подарка, хотя при заказе была иллюстрация, где были изображены большой пакет и два маленьких а так же в описание товара было указано: покупая 12, 5 кг упаковку, в подарок получите два дополнительных килограмма корма bosch senior! После неоднократных звонков и писем на электронную почту, где я...

220.lv - Krapšanās un manipulācija.

Krapšanās un manipulācija. Uzrakstiju sliktu atsauksmi pašā 220.lv, par to , ka prece kurai vajadzetu būt pieejamai, tiek vislaik pārcelts piegades datums pa nedēljām. Bet visvairak pārsteidza, ka manu 2 zvaigžńu atsauksmi nepublicēja ( 3 atsauksmes kopā)! Geniāla stratēgija :publiskot tikkai pozitīvo D. Bet tas absolūti grauj klientu uzticību. Bez klientiem Jūs tālu netiksiet!

Sia Metausta/ powersport.lv - Krāpšana

Internetveikalā www.powersport.lv nopirkām velosipēdu par 219€, apmaksājām ar internetbanku. Piegādi solīja 18.05.2023, bet nekā. Uz telefona zvaniem un e-pastu neatbild, neiziet ne uz kādu komunikāciju, veikals no Rīgas, Bukultu 11. Arī pazudis (apsargs teica ka izvākušies pirms apm.6. Mēn un viņus daudzi brauc uz turieni meklēt) . Žēl nepārbaudījām info par viņiem pirms pasūtījām. Iesniedzām sūdzību Ptac. Arī bankai paziņojām par krāpniecisku darījumu. Kā reāli ir, vai kādam ir izdevies ar...