Reitings Veikali

Galangal
Vintage4you.eu
House

Rimi - apmaksa

apmaksa vēlējos brīdināt tos, kuriem "Spice" Rimi ir galvenā iepirkšanās vieta. Viņi ir pasākuši kādu nelielu, nedārgu preci "nejauši" noskenēt 2 reizes, un tad ar tādu naivu izteiksmi, pateikt, ka nejauši, un vai cilvēks nevēlas tomēr ņemt 2 preces. Ar mani tā ir gadījies 3 reizes, un vēl citi paziņu stāsti to tikai apstiprina. Nekaunības kalngals, kad pirmo preci iesit 2 reizes, tad turpina sist visas pārējās, un tikai apmaksas brīdi, saka, ka notikusi kļūda.

A Aija 29.05.2011
Komentāri 1 Veikali

Mego - nelaipna apkalpošana

nelaipna apkalpošana Parasti nekad neiepērkos šajā veikalā, bet kad nav izvēles, tad nākas iegriesties arī MEGO Mārupes ielā, šajā veikalā pārdevējas ir ļoti nelaipnas, nekad klientiem nepasaka labdien, nav nekādas cilvēcīgas attiesmes un cenās ir vnk nežēlīgi uzskrūvētas, dažiem ārtikas produktiem cenas pat atškiras par 20/30 sant. nekā citos veikalos! Nomainīt pārdevējas, lai es vismaz zinātu par ko maksāt, ja arīveikalā ir šāds uzcenojums!!

M Milana 27.05.2011
Komentāri 2 Veikali

Maxima - neizdod naudu

neizdod naudu Šodien 27.05.2011 g. veikalā Maxima Juglas ielā 45 veicu pirkumus, kur pie kases samaksājot naudu, atlikumā no 10 latiem man kasiere Laila Veckalne Kase N.3 izsniedza atlikumu uz tā uzmetot čeku.Ātri aizvērusi kases vāku, pameta savu vietu un sāka kārtot preces plauktā, kad paņēmu čeku un pārskaitīju izdevumu, atklājās ka tr''ukst viens lats, kad to pateicu pārdevējai, tad tūlīt pārskaitīšot kasi un tad redzēšot, divreiz pārskaitot kasi, pašā kasē jau bija iztrūkums un nekādu naudu...

J janis 27.05.2011
Komentāri 4 Veikali

Maxima - veikala apsardze

veikala apsardze Man ir jautājums tirdzniecības tīkla Maxima apsardzes daļas pr-kam kādā apģērbā ir jābūt veikala apsardze darbiniekam?!Nu ne jau džinsa kostīmā ap kaklu centimetra biezā zelta ķēdē un staigājot pa tirdzniecības zāli no košlenes pūš burbuļus!!!Tāds man redzējums Juglas ielā 45!Nez ko par šādu ainu teiktu VP Market saimnieki V.un A.M.

A andris 27.05.2011
Komentāri 4 Veikali

Rimi - качество

качество В очередной раз RIMI отличился своими рыбными днями! Просто ужас! Для желающих изучать науку, что и как нельзя делать. добро пожаловать на эту акцию! Куплены креветки в магазине на югле, при показе пальцем на ценник про неваренные. он тут же исчез как в руках факира! Извините мол, только варенные, ладно берем, после осмотра дома...их морозили уже как минимум пару раз...мыло. Покупаем тушку лосося...нам оччень быстро заворачивают в пакет и наклеивают цену, смотрим дома...боже ты мой, в...

M Mihail 27.05.2011

ProVento - Работа

Работа Устроился туда пару лет назад Автомойщиком, вместо того чтоб дать мне мочалку и воду. Говорят вот тебе метла, тип за дворника будешь. Я спокойно ответил что устроился на Автомойщика а не Дворника и этоне входит в мои обязанности. В общем не сложилось там работать. Отношение у них к подчиненным нормальное может мне просто не повезло. Посорился я сними. Про кач-во авто и сервис не знаю гадитть не буду. Просто знаю где не буду покупать машину

J JEGOR 25.05.2011

Supernetto - Обманщик кассир

Обманщик кассир Хочу рассказать, как меня "надули" в магазине низких цен. Во первых поскольку сам работал в подобной сети, то знаю всю эту кухню, про акции и тому подобное. Но с подобным аферистом на кассе, не побоюсь этого слова столкнулся впервые. Наверняка, чтобы привлечь покупателей в этот день было особенно много акционных товаров, а поскольку денег было мало, времени тоже в обрез, решил пересчитать плату за покупку предварительно. Высчитал всё до сантима, решил отдать деньги и уйти. Не тут то было...

E Ernests 25.05.2011

Maxima - Kasieri

Kasieri Maxima ir super veicis, lika man izskatīties jaunākam par saviem gadiem:D. Lēnā garā aizvalsēju līdz kasei grasos maksāt un man prasa personas apliecinošus dokumentus, nesaprotu kādēļ man tie būtu jārāda, ja esmu pie trīsdesmit gadiem. Neesmu liels biznesmenis, bet tāda attieksme dragā biznesu un dod mīnusus attiecīgajam uzņemumam.

J Jimmy 24.05.2011
Komentāri 12 Veikali

Rimi - Plohoj tovar

Plohoj tovar Никогда ничего не покупайте в RIMI, я работаю на их складе, я знаюРЕАЛЬНОЕ кеачество их товара!!!

A Alex 18.05.2011

ELVI - Veikals

Veikals Baldones Elvi veikals ir kļuvis tik šausmīgs.. augļi un dārzeņi vienmēr ir bojāti, cenas kasē neatbilst tām, kas ir pie plauktiem. īpaši, ja tās ir akcijas cenas. Regulāri vakarā nav ne piena, ne maizes! Rindas bieži ir līdz pus veikalam.. Tas viss noticis kādu 3-4 mēnešu laikā. Nesaprotu, kas noticis, bet pat negribas tur iet!

R Rita 17.05.2011

Maxima - zog deguna priekšā

zog deguna priekšā No veikala Maxima x noliktavas preču pieņēmēja Ilona Baltiņa tirgo alkoholu, gaļu, par puscenu.Kur skatās apsardze.Par iztrūkumiem bļauj uz darbiniekiem bet paši guļ.

M mazais 16.05.2011
Komentāri 2 Veikali

Maxima - Negodīgās cenas!

Negodīgās cenas! Kārtējo reizi pārliecinājos, ka norādītās cenas uz priekšmeta neatbils kasē izsistam čekam. Pirkām puķpodiem šķīvīšus, uz šķīvīti viena cena, bet kad tas dodas caur skaneri, tad cita. Kad aizrādiju, teica, ka labos kļūdu. Aiz ziņkārības aizgāju otrā dienā paskatīties. Jā, kā tad, viss tāpat kā bijis! Morāle - mānam cilvēkus cik un kā vien varam.

G Gatis 16.05.2011

Rimix.lv - Nekompetence

Nekompetence Man ir vairākas mājaslapas un tāpēc izlēmu izvēlēties www.rimix.lv piedāvājumu, kurš izskatījās pievilcīgs zemo cenu dēļ. Sevi reklamē kā kvalitatīvākais hostings Latvijā uz ko arī naivi uzķēros, jāatzīst, ka pēc vairāku nedēļu pārdzīvojumiem varētu teikt ka ir arī nekvalitatīvākais un nestabilākais Latvijā, ko par tādām cenām varēja jau arī gaidīt.Visas manas lapas strādāja ļoti nestabili - vienu minūti vērās normāli, otru bremzēja vai vispār nevērās. Visu laiku kaut kādi mistiskie kļūdu...

U User15728 14.05.2011
Komentāri 10 Veikali

BETA - Velo nedraugi

Velo nedraugi Šodien, 12.maijā veikalā Beta Ieriķu ielā izdzina mani no veikala, jo tajā biju iestūmusi savu divriteni. Protams, saprotu, ka viņiem tāda aizlieguma zīme uzlikta, bet līdz šim tas nekādas prblēmas neradīja. Un nav arī velo novietnes pie šī veikala uztaisītas. Apsargs dusmīgs izteica savu viedokli un tā vietā, lai laipni piekristu riteni pieskatīt, kamēr es nopērku, pēc kā biju atbraukusi, izdzina mani laukā. Nu nav jau tā Beta tik liela, ka tur stundu es maldītos. Un tāpat viņš tur pat pie kasēm stāvēja. Iesaku apdomāt un atrast saprotošākus cilvēkus.

A Aiga 12.05.2011

ProVento - apkalpošana

apkalpošana Teicama apkalpošana un labs serviss jau daudzu gadu garumā. Iesaku visiem.

H h7 11.05.2011

Maxima - Apsardzes rupjība

Apsardzes rupjība Labdien ! 2011. gada 1. aprīlī pl.11:00 mans tēvs, vecums 85 gadi iepirkās Maxima lielveikalā, A. Deglava ielā 67. Izejot no veikala, viņu aizturēja apsargs, kurš uzdevās par Vili Lāci. Pēc tēva lūguma vārds un uzvārds tika uzrakstīts arī uz papīra lapas. Tālākā saruna turpinājās apsardzes telpā. Tur tika veikta iepirkumu tīkliņa un kabatu kratīšana, par iemeslu minot preču zagšanu veikalā. Kratīšanā nekas zagts protams netika atrasts. Tēvs lūdza sastādīt aktu par negatīvo kratīšana...

Rimi - Dažādas cenas

Dažādas cenas Igādājos kafiju ''Jakobs'' 200gr.veikalā RIMI Vienības gatvē.Plauktā cena 5, 19Ls, bet kasē jamaksā 5, 69Ls.Esmu dzirdējis, ka daudzi veikali plauktos uzliekot zemāku cenu nekā jāmaksā kasē.Kad meklē taisnību, tad visādas atrunas.

K Kārlis 09.05.2011
Komentāri 6 Veikali

Rimi - Veca gaļa

Veca gaļa Nopirku Rimi (Dzirciema ielā) gaļu, otrā dienā vēloties to pagatavot un to atverot vaļā no iepakojuma tā izrādījās veca... un smirdēja tā it kā gadu būtu nostāvējusi veikalā... Vai tiešām šī veikala darbinieki neseko līdzi produktu kvalitātei un termiņiem???

X xxx 06.05.2011
Komentāri 10 Veikali

Maxima - Siers

Siers Veikalā gribēju nopirkt nelielu gabaliņu siera, bet vitrīnā stāvēja puskilogramīgi gabali.Uz lūgumu pārgriezt gabalu uz pusēm, pārdevēja nelaipni atbildēja, ka to nevar izdarīt.Nesaprotu, kur ir problēma, jo tā ir sveramā prece un tiek fasēta uz vietas veikalā.Kur tad paliek pircēja tiesības?

Rimi - Neprofesionālisms

Neprofesionālisms Tiešām iesaku trīsreiz padomāt pirms vispār sūtīt savu CV uz to iestādi!!! Pirms kāda laika nosūtīju savu CV un motivācijas vēstuli uz preču pieņēmēja - uzskaitveža vietu jaunajam Valmieras Rimi. Mani uzaicināja uz pārrunām Valmierā (pa tel. pat piedāvāja interviju Rīgā par cik pagaidām vēl dzīvoju Rīgā, bet es piekritu braukt uz Valmieru). Norunātajā dienā un laikā ierados uz interviju. Ieejot kabinetā 1. viena no intervētājām pajautāja vai tikai gadījumā CV neesmu pievienojusi cita cilvēka...

K Keta 02.05.2011
Komentāri 5 Veikali