www.sudzibas.lv MAXIMA Pazemošana/apmelošana

Maxima - Pazemošana/apmelošana

Rakstu sakarā ar izveidojušos situāciju vienā no Maximas veikaliem. Runa iet par Maximu X kas atrodas Imantā, Kurzemes prospektā 110B !
Vakar (15.06.2017) kā jau iekdienā iegāju ar bērniem iepirkt produktus! Kad visu nepieciešamo paņēmām devāmies uz kases pusi. Tā kā ar mani kopā bija mani trīs bērni (10 gadi; 8 gadi; 2,5 gadi ) tad pēc maniem uzskatiem bērni uzvedās nedaudz par skaļu, to arī aizrādiju saviem bērniem, jo esmu māte un man uz to ir tiesības! Dažu minūšu laikā pie manis pienāca apsargs un aizrādija un nokaunināja visu cilvēku priekšā par to, ka es “sitot savus bērnus “ ! Vai konkrēti šī apsarga pienākumos ietilpa aizvainot un nokaunināt 3 bērnu māmiņu? Vai cilvēkam ir pašam bērni vai pedagoğiskā izglītība,ka viņš varētu mani mācīt kā man jaaudzina savi bērni?
Diemžēl es jau 2 gadus slimoju ar tādu slimību kā veğetatīvā distonija (panikas lēkmes) un pēc šīs konkrētās situācijas piedzīvoju panikas lēkmi un man nācās izsaukt ātro medicinisko palīdzību! Šī konkrētā situācija ir ārpus zonas un tāda kaunināšana nav pieļaujama ne no darbinieku puses ne no apsardzes puses! Visas nepieciešamas izziņas par veselības stāvokli es varu uzrādīt arī no atrās palīdzības! Konkrētā situācija notika 20:40 veikalā!
Šajā gadijumā gribētu dzirdēt varbūt kādam ir tā gadijies?

Dainis 16.06.2017

Nedomāju, ka tā vienkārši bez iemesla jums klāt nāca apsargs, maxima ir slavena ar to viņu apsargiem pārsvarā uz visu vienalga, acīmredzot kā distoniķe par augstu pacēlāt balsi pret viņiem... Veģetatīvā distonija nav nekāda diagnoze un no viņas nevar nekas notikt, arī ātros saukt ir bezjēdzīgi...

L lady_lady 16.06.2017

Es viņam neko neatbildēju uz apvainojumiem, nostājos rindā, apmaksāju un izgāju arā! Par diatonijas sekām var palasīt internetā par to kas notiek ja to neārstē! Un man ir tris diagnozes nevis viena.

"Un man ir tris diagnozes nevis viena(10 gadi; 8 gadi; 2,5 gadi )."

Dainis 16.06.2017

Vairāk lasiet internetā, tad varbūt tiksiet pie vēl kādas diagnozes. "Veģetatīvo distoniju" ārstē psihiatrs, vai psihologs.

L lady_lady 16.06.2017

Jā ar mani strādā psihologs!

K Kamaldiņa 16.06.2017

Skumji... Sūdzību būtu jāraksta veikala vadībai, kamerās visu taču var redzēt, lai izvērtē šo situāciju. Nevienam nav tiesību otram mācīt, kā viņam bērni jāaudzina (ja vien patiešām netiek pārkāptas bērnu tiesības).

L lady_lady 17.06.2017

Tiešām skumji,vadība jau informēta, tagad gaidu atbildi no viņiem par situācijas izvērtēšanu!

O Otilija 16.06.2017

Redz,pati drīkst bērniem aizrādīt un " iesist",bet kad pašu aizkar ,tad gan nedrīkst. Var saprast,ka jūsu bērni netiek pienācīgi audzināti un bieži ir nepieskatīti-aug savā vaļā. Saki paldies apsargam,ka viņš neaizsauca policīju,jo tad šo lietu nodotu izskatīšanā bāriņtiesā.