www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Jau otro gadu izmantoju E Maxima pakalpojumus. Nereti komplektētāju kļūdas dēļ nepiegādā pasūtīto preci. Šoreiz mērs bija pilns, jo nepiegādāja pasūtīto preci (kafija) noteiktajā daudzumā -3 paku vietā vienu. Piezvanīju Maxima, informēju, atbildēja, ka atdos naudu (par šo sūdzību nav, vienmēr korekti atgriež naudu). Esmu uz kruķiem, uz veikalu netieku, teicu kundzei pa telefonu, ka nauda man nav risinājums, lūdzu atvest preci. Man tika atbildēts, ka dēļ manis vienīgās jau neies sūtīt mašīnu!1 Super attieksme. Dzīvoju Rīgā, Maxima mašīna regulāri brauc pa manu ielu. Vienkārši atbaidoša attieksme. Nekorekta un neētiska. Viens klients ir štrunts šai kompānijai, lai cik skaistus saukļus par attieksmi popularizē TV utt. Ja veikala vainas dēļ nav piegādāts produkts par kuru klients samaksājis - esat tik laipni un atrodat iespēju izpildīt savs saistības, nevis rupji "atšūt".