www.sudzibas.lv MAXIMA Direktores vietnieces rupjība

Maxima - Direktores vietnieces rupjība

Š. G.10.06. Iepirkos Kauguru maxima veikalā, Talsu šos.25. Veikalā iepērkos bieži. Šoreiz palūdzu, lai samaļ gaļu. Tas man tika atteikts, jo akcijas gaļu nemaļot. Neizprotot situāciju, es paaicināju atbildīgo personu. Ieradās iespaidīga izskata sieviete, kura nestādījās priekšā, kas viņa ir un prastā tonī pateica, kad nekas tāds nenotiks. Tāpat netika nekas izskaidrots. Uz jautājumu, kāpēc akcijas gaļa netiek malta, bet neakcijas tiek, arī nebija izskaidrojums. Saņēmu tikai prastas un trulas atbildes un man bija sajūta, kad esmu kaut ko noziedzies. Šodien ierados pie direktores un pastāstīju par situāciju. Man par lielu pārsteigumu, izrādījās, ka šī prastā persona ir viņas vietniece. Un vēl man ir bijis pirms tam jau divas reizes ar šo vietnieci nepatīkamas izskaidrošanās. Uzskatu, kad šāda darbiniece nevar ieņemt šādu amatu. Ja jau viņa ar klientiem neprot komunicēt, tad jautājums ir komunikācija ar padotajiem! Direktore bija ļoti solīda un patīkama, vairākas reizes atvainojās. Bet no vietnieces nesaņēmu ne mazāko atvainošanos, tikai slepus vīpsnāja. E-pasts [slēpt]@inbox.lv

Dainis 12.06.2017

Es domāju , kā šī lieta ir ļoti nopietna un viņu vajadzētu pacelt Valdības līmenī, vajadzētu arī savākt visus upurus , kas cietuši no šīs noziedzīgās gaļas nemalšanas shēmas. Nepieciešams griezties arī ANO asamblejā par cilvēktiesību pārkāpumiem , jo kā visiem zināms akcijas gaļas nemalšana ir smags un asi nosodāms pārkāpums!

smejiesvesels 12.06.2017

Direktore atvainojās, redziet.
1. Diez kurš tad rīkojumu, nemalt akcijas gaļu deva?
2. Kad tikāt aicinājusi direktori, atnāca veitniece, diez kurš viņu sūtīja? Droši vein tāpati, kura atvainojās, teica, lai aiziet pasūta Jūs d, bet kad negājāt, tad iznāca pati "ķipa atvainojās".
3. Es domāju, ka Jums ātri jāiet atpakaļ, jāpasauc direktore, jāpasaka ka Jūs visu ziniet un jāsaceļ tracis Lietuvā, galvenajā kantorī., Jāpieprasa, lai pats lielais boss atbrauc un samaļ gaļu. To tā nedrīkst atstāt.Vismaz izbļauties uz Maximu jāaiziet!

Kolta 12.06.2017

Ko var gribēt no Maximas darbiniekiem, ja lielāka daļa ir pabeiguši četras klases un kādu deju pulcinu.

L Laffan 12.06.2017

4 klases ar palikšanu kādas 2 reizes uz 2. gadu

L Laffan 12.06.2017

Bijusi pieredze, ka ieejot Maximā un ko vaicājot, pat īsti sarunāties neprot. Kāds brīnums.

Tikai ārkārtīgi neskaidra situācija - ja pircējam tiek paskaidrots, ka gaļa netiek malta, kurš viņam ir devis tiesības pieprasīt kaut kādus skaidrojumus no vadības? Galviņā sakāpis? Nākamreiz cels brēku par to ka pirkumus neaiznes līdz mašīnai.