www.sudzibas.lv K Senukai Šausmīgs serviss

Senukai - Šausmīgs serviss

Veikalā Senukai, Lucavsalā iegādājos metāla durvis. No noliktavas durvis atveda bez jebkāda iepakojuma. Kad mājās noskaidroju, ka durvju komplektācijā jābūt arī rokturim, atslēgām un blīvgumijai, nākamajā dienā devos uz veikalu, lai saņemtu šīs detaļas. Izstāstot pārdevējam radušos problēmu, pārdevējs pēc ilgas skraidīšanas apkārt paziņoja, ka veikalā nav man vajadzīgo detaļu, jo neviens nezina, kur tās noliktas. Man piedāvāja pašai aizbraukt uz otru Senukai veikalu, Ulmaņa gatvē un tur saņemt vajadzīgās lietas. Es nepiekritu. Kad veikalā biju pavadījusi stundu bez rezultāta, pieprasīju, lai pie manis atnāk veikala vadītāja. Pārdevējs sazvanījās ar veikala vadītāju, bet viņa atteicās ierasties. Ieradās kaut kāds menedžeris un paziņoja, ka trūkstošās daļas kaut kad dienas laikā tikšot atvestas. Detaļas atveda, bet šī veikala dēļ man bija jāmaksā durvju meistaram par dīkstāvi, jātērē degviela un jāmaksā bērna auklei. Neiepērcieties Senukai veikalā!

E

sama 26.07.2017

Tiešām neiesaku iepirkties!man ar nepatīkama pieredze ar viņiem!