Reitings Veikali

UPE veikals
Galangal
Vintage4you.eu
House

Rimi - kāpēc nav tualetes veikala apmeklētājiem?

kāpēc nav tualetes veikala apmeklētājiem? Labdien. Man jautājums, kāpēc citos veikalos, kur ir, Rimi, ir klāt tualete pircējiem, bet, Rimi, Mezciema uz S.Eizenšteina iela 29 viņa vispār nav?!?. 05.04.2011 veikala atklājuma dienā pēc rekonstrukcijas, un manējai meitai, kurai tikai 2 gadus, ļoti sagribējās tualetē.Mēs piegājām pie apsarga prasīt, kur tualete, bet viņš sacīja ka tualetes nav, ir tikai darba veikala personālam. Bet ārā bija tikai +5 t, ne vasara.Bet grūtniecēm arī uz ielas iet nosvētīt savējo vajadzību vai vienkāršs neiet jūsu veikalā? Tas pēc jūsu prāta normāli?

A Agnese 02.05.2011
Komentāri 0 Veikali

Rimi - kāpēc nav tualetes veikala apmeklētājiem?

A Agnese 02.05.2011
Komentāri 2 Veikali

Maxima - Tirgo vecas pankūkas

Tirgo vecas pankūkas Nu tad tā, 04/30/2011 biju aizgājis uz maximu nopirkt pankūkas, kuru derīguma termiņš bija līdz 05/01/2011, itkā jau 1 diena sanāk, apēdu, un garšoja pēc vecas majonēzes un knapas siera garšas.. uzreiz sapratu ka kautkas nav kā vajag .. Kapēc viņi tur plauktos vel tādus vecus mēslus ? Kapēc vel tādas nav nobāztas pie nocenotajām ? maximai būtu jāvācas prom ar savu nekārtīgo veikalu

A Anonymous 01.05.2011

Rimi - Paardeveeja smaucas

Paardeveeja smaucas Rimi veikalaa ir kaada paaardeveeja, kura smaucas ar cenaam. Piemeeram, ja cilveeks taa pavairaak iepircies, paardeveeja pa virsu uzsit vel dazaadas citas preces, kuras pirceejs nemaz nav izveeleejies. Buutu veelams ieskatiities pirkuma cekaa peec tam, kad esat ieirkushies. T'a tiesaam ir peedeejaa nekauniiba pret cilveekiem.

L Lasma 19.04.2011

Maxima - krapj cilvēkus

krapj cilvēkus Ogres Maksima nopirka gaļu 2kg ielikam cepeškrasni un kas sanāca no 2kg gaļās iznaca 0.700 grami udens neiesaku jums pirkt maxsima vispar gaļu .

J JOLANTA 18.04.2011

Supernetto - Maiņu vadītājs Kaspars

Maiņu vadītājs Kaspars Šis "Supernetto" darbinieks uzvedas rupji pret pircēju, atsakās mainīt broileri, kuru citi pircēji nolikuši nepareizā vietā pie neatbilstošas cenas, paskaidrojums tiek dots, ka vainīgi ir tie citi pircēji un ka naudu neatgriezīs, jo vadībai nepatīk ka ir pārak daudz čeku anulētu!Bet tas vēl nav viss - kad jautā pēc šī maiņu vadītāja Kaspara uzvārda, tad viņš atsakās to izpaust!!Laikam vēloties palikt anonīms.Bet tas vēl nav viss, pircējiem ir jaklausās kā viņš skaļi tirdzniecības zālē lamā savus padotos, apvainojot slinkumā un nevīžībā. Vai tiesam tas ir info kas būtu jādzird pircēju ausīm??

U User15329 16.04.2011

Maxima - mārketings

mārketings Esmu ļoti neapmierināts ar maximas tīklu darbību! Šoreiz tas ir pamatoti, jo maximas tīkli latvija muļķo klientus, un par to būs sūdzība arī sūdzības.lv!!! Man vajadzēja cigaresu blokus, aizejot uz maximu pie mājām (Rīgā, Maskavas ielā netālu no superneto un tramvaja sliedem) redēju ka pērkot bloku ir lētāk nekā pērkot 10 paciņas, pamanīju to izkātnē pie kases! Jautājot kasierei - man atbildeja ka viņiem nekad nav bijuši bloki un tā ir tikai reklāma... Tad nu devos uz Maximu pretī ķengaraga...

V Vladislavs 15.04.2011

Drogās - Pārrunas

Pārrunas Vakar piezvana un uzaicina uz darba interviju. Šodien noteiktajā laikā un vietā ierodos, bet kā izrādās biroja durvis aizslēgtas un telefons izslēgts. Interesanta gan attieksme pret topošajiem darbiniekiem. Kāda tad bija jēga zvanīt un aicināt uz interviju. Ļoti cūciska attieksme.

K kace 14.04.2011
Komentāri 2 Veikali

Rimi - Akcija

Akcija Man bija liela vielšanās par to, ka 12. aprīlī, pēdējā akcijas dienā, vairs nevarēju saņemt ziepju dozētāju pret Rimi uzlīmēm. Es visu akcijas laiku cītīgi krāju uzlīmes un man nebija ne jausmas, ka to preču skaits, kuras varēja dabūt, ir ierobežots! Ja akcijas noteikumos būtu teikts, ka preču skaits ir ierobežots un visiem var arī nepietikt, es nebutu gājusi pēdējā dienā!! Turklāt kasiere, kurai es jautāju par iespēju apmainīt uzlīmes pret preci, bija neiecietīga un ļoti nepieklājīga! Esmu...

A Anna 13.04.2011
Komentāri 25 Veikali

BETA - Enerģijas dzēriens

Enerģijas dzēriens Man nepardod enerģijas dzērienus. ko darīt?

A Andris 06.04.2011
Komentāri 5 Veikali

Maxima - magazin v celom

magazin v celom ja postojannij pokupatelj v etom magazine. Uze goda3, nikogda ne bilo stob zajti v magazin i ne kupitj elementarno moloka. A nedavno zahozu, a moloka net . Ni kefira ni moloka. Hocetsja sprositj kuda smotrit direktor magazina, rukovodstvo? Ja neznaju sto ili kto tam pomenjalosj, no poslednjuju nedelju eto prosto vozmutiteljno! Doloj direktora, menjajte, esli ne hotite poterjatj pokupatelej!!! Esli eto tak i budet, budu pisatj i daljse. Spasibo, ocenj nadejusj na ponimanie. P.S. Preznij direktor kak-to po-lucse otnosilsja k svoej rabote.

M milana 06.04.2011
Komentāri 7 Veikali

Mego - NESAKRITīBA AR CENĀM

NESAKRITīBA AR CENĀM Bijām iepirkties SAULKRASTU "MEGO" VEIKALĀ. Mājās pārbraucot skatāmies, ka nesakrīt cenas dažiem pārtikas produktiem un tie ir sekojoši: RĪGAS MIESNIEKS DOKTORA DESA cena = 0.56 (čekā ierakstīts Desa DOKTORA Tirgus = 400 g 1 gab 0.85 sant. Margarīns DELMA zem t.s. 39% čekā cena = 0.85 (lai gan patiesā cena 0.75 sant.). Pēc maniem novērojumiem veikala SAULKRASTU MEGO pārdevējas diezgan bieži kaut ko ieraksta nepareizi respektīvi cilvēks ir pircis vienu lietu, bet ierakstīta cita un dārgāka...

L LILITA 05.04.2011
Komentāri 5 Veikali

BETA - baisi

baisi Dzīvoju var teikt vienā sētā ar veikalu Beta, veikalā eju vai teij katru dienu.. Agrāk man šis veikals patika, visi čakli darbojās, pozitīvi smaidīja, preces veikalā?..bija pilns veikals, ņem ko gribi, bija visa kā.. :) pat braucot uz Angliju, ceļa somu sapirku veikalā..un nu atgriežoties, kādus 3mēnešus šeit dzīvojot viss ir tā mainījies.. :( īsti pat nezinu ka sākt..šobrīd veikalā beta ir bardaks, lai neteiktu vairak..Nezinu kur skatās vadītāji vai sanitara inspekcija..piemeram piemers tam...

A Anna 03.04.2011

Mego - Megо Ziepniekkalnā

Megо Ziepniekkalnā Šausmas! Vajadzību, lai aizvērtu šo veikalu. Dirt veikalā, putekļi uz plauktiem, jo dārzeņu nodaļa puvuši pārtiku. Uzglabāšanas laikā pārtikas pārdevēji neizskatās. Direktors rupjš pircējiem. Pārdevējas, izkrauj preces. Jo Mega Ziepniekkalnā nav krāvēju? Kurš kontrolē darbu šajā veikalā?

Supernetto - Atlaides

Atlaides Salīdzinot ar Valmieras (malači )SUPERNETO Cēsīs atlaižu laikā daži produkti no plauktiem pazūd vai vienkārši neizliek. Tā piemēram žavēta laša izlase asasa parasti 0.96 ls, Valmieras veikalā atlaižu laikā maksāja 0.84 ls., bet Cēsīs visās atlaižu dienās nebija plauktos, kad beidzās akcijas laiks laša asaka uzreiz parādījās ar ierasto cenu. Tas pats ar citām precēm. Dažas dienās akciju laikā ir pilni plaukti at atlaidēm, bet dažās akcijas laikā nedaudz.

Maxima - Kāpēc cittautiešiem patīk Maxima

Kāpēc cittautiešiem patīk Maxima Nesen Imantā atvēra jaunu jaunu skaistu tirdzniecības centru DAMME ar Rimi Hypermarketu. Tirs, smuks un kārtīgs. Patīkams apkalpojušais personāls, garšīga pašu kulinārija un ēdieni.Cenas plus mīnus kā visur. Bet viens "bet"-maz cilvēku, kaut gan man kā pircējam tas pat ir patīkami... Un visapkārt pārsvarā Latviešu valoda. Bet tautas maz, diez cik ilgi noturēsies... Tajā pašā laikā, biju šodien netālajā lielajā Maximā, kas slokas ielā 161... Cilvēku, ka biezs... Nesaprotu... Paņemot groziņu...

I inter 02.04.2011
Komentāri 25 Veikali

Supernetto - tārpi

tārpi Super Neto nopirku zaļos zirnīšus Gardner. Taisīju vakariņas, domāju pie ēdiena pielikt zaļos zirnīšus, atvēru burciņu, ņemot zirnīšu ārā no burkas ar dakšu, starp zirnīšiem ieraudzīju ''tārpveidīgu'' būtni. Tā kā bija jau vēls, negāju uz veikalu, nenesu atpakaļ šo produktu, bet izmetu ārā. Apetīte protams bija izbojāta.

D Dzintars 28.03.2011
Komentāri 11 Veikali

Supernetto - neatbilstoša cena

neatbilstoša cena Šodien iepirkos Cēsu Super Neto, nopirku " Ramata" a.k. krūtiņu. Uz iepakojuma un veikala vitrīnā kilograma cena 2, 49Ls - viss kārtībā, bet, pārnākot mājās izskatīju čeku..un tur, pārsteigums. "Ramata " a.k. krūtiņas kilograma cena 3, 49. Secinājums viens 0.72 Ls vietā samaksāju 1.01 Ls pa savu gaļas gabaliņu. Mana vaina, protams, ir tā, ka nepārbaudīju jau pie kases, bet kā man varēja ienākt prātā, ka jāpārbauda pat jau iepriekš sasvērti gaļas gabaliņi. Ieteikums visiem..esiet vērīgi!

L Liene 28.03.2011
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Цены......

Цены...... Дорогие покупатели магазина МАКСИМА!!! (думаю что не только в МАКСИМЕ такое делают!!!) Со вчерашнего дня 22 марта начались новые акции в МАКСИМЕ...ну как и всегда по вторникам...цены меняются...ПАДАЮТ...а вот РЕДИСКА почему то стала стоить 0, 59 полная цена, а акционная цена 0, 29...но я 21 марта да и 20 марта покупала РЕДИСКУ за 0, 29 ии это была ПОЛНАЯ ЦЕНА!!! Конечно хорошо что цена не поднялась...но и не опустилась...акцию тогда должны были делать с 0, 29 а не с 0, 59... интересно теперь сколько РЕДИСКА будет стоить после этих акций.))) Вот так нас и обманывают!!!

K Kristi 23.03.2011

RIMI OLIMPIJA - nelietojama maltā gaļa

nelietojama maltā gaļa MĀCĪBA!!nekad nepirkt malto gaļu akcijā 1, 49, , , kaut arī termiņš beidzās pēc dienas, tā jau smirdēja, iepriekšējā vakarā, atverot iepakojumu konstatēju, ka nekādas kotletes nesanāks:( GRIBĒJU BRĪDINĀT PĀRĒJOS KOTLEŠU CIENĪTĀJUS!!!

M marii 23.03.2011
Komentāri 8 Veikali