220.lv - Apmāns

Labdien, saskāros ar problēmu kad vēlējos iegādāties leduskapi, atradu leduskapi internetveikalā 220.lv, kur bij teikts kad ja atrodu tieši tādu pašu preci lētāk, kad var iekopēt linku un viņi piedāvās lētāk! Respektīvi reklamē sevi kad pie viņiem ir vislētāk un vislabāk! Kautgan tiklīdz es biju aizsūtījis šo te linku, viņi šai preces cenai pielika vēl 20 eiro klāt un uz manu nosūtīto linku ar adresi, kur šī prece bij lētāka atbildēja ar to ka šī adrese kuru es aizsūtīju neesot starp 50 populārākajām saitēm Latvijā! Starp kurām labākajā gadījumā vispār ir tikai 2 internetveikali!
Takā ieteiktu pasekot līdzi viņu avantūrām ar cenām un mārketinga trikiem! Katrā ziņā es vairs šai veikalā neiepirkšos.

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 05.06.2017

Labdien, nenoliedzam, ka citos interneta veikalos preces ir iespēja iegādāties arī lētāk, bet mēs saviem klietniem piedāvājam arī virkni citu priekšrocību: izdevīgas piegādes akcijas aktru nedēļu, par katru pirkumu klients saņem atpakaļ 0.5% no pirkuma summas savā 220.lv kontā u.c. bonusi iepērkoties. Katrai precei cena ir spēkā konkrētajā dienā un tā var mainīties akcijas ietvaros, t.i. palielināties vai samazināties.