www.sudzibas.lv RIMI Darba deveja atieksme

Rimi Dame - Darba deveja atieksme

Sveiki!

Vēlos informēt par šo organizāciju tieši rimi damme to direktori Marijanu Ozolinu kuras attieksme pret saviem darbiniekiem ir zem katras kritikas, un vel piedraudot ar piezajiem paskaidrojuma rakstīšanu vai akta sastādīšanu beigas 60h darbu pa visu mēnesi. Godīgi sakot es jums cilvēki neiesaku uz šo veikalu doties strādāt sakums labs bet vel jūs tieši ši direktore sāks jūs braķet ara, un vel jājautā vai viņai ir kāda doktora grads psiholoģija strādat ar darbiniekam normāla līmeni cik dzirdet del viņas tieši vienīgi viņas labākie rimi darbiniek pazuda viens pēc otra kuri strādaja kops veikala atveršanas, un kad tieši parādijas si direktore Marijana Ozolina tad tieši šai bridi saka pazust darbinieki atlūgums viens pēc otra gulas uz galda, taka Milie cilvēki izvertejiet padomājiet vai verts tieši nākt pie šadas direktores strādāt ja jums svarīgāka nervu suninas labāk. P. S rodas jautājums vai viņai kopuma ir aukstāka izglītība vai gadījuma viņa nav tikusi pa blatu

N

C critical thinker 13.05.2017

Par Jūsu aukstako izglītību gan nav jautājumu...

N Nils P 18.05.2017

Piekritu tam jo tai uznemuma tiesam strada Direktore kurai apsaubama aukstaka izglitiba stradajot ar saviem padotajiem

N Nils P 18.05.2017

critical thinker -par jums domaju lai kas jus butu jums japskatas sava izglitiba. Tad jalien seit ieksa butu

M Mu6ina 23.07.2017

Tas nav tikai tajā Rimi.Tāda attieksme pret darbiniekiem tas ir vāks vienkārši

W Wolkows 27.04.2018

Nelta ari nav nekada laba pukite kas visus darbiniekus uzskata par robotiem un kurai ari neuzstrauc tava veseliba vai ari ka tu juties! Un neiesaku sapities ar veikala vakancem damme. Jo tur vini darbiniekus max 3 -4 menesi un tad tevi pasuta uz visam 10 pusem!

W Wolkows 27.04.2018

VELTA _ nevis Nelta atvainojos par kludu!