www.sudzibas.lv Būve veikals NEKOREKTA ATTIEKSME PRET KLIENTIEM

Būve veikals - NEKOREKTA ATTIEKSME PRET KLIENTIEM

Ierodoties dotajā veikalā -"Būve veikals",blakus veikalam novietojām savu automašīnu.
Vīrs devās uz veikalu iegādāties nepieciešamo preci. Pa to īso laika posmu piebrauca cita automašīna,kurai nebija brīvas stāvvietas. Rezultātā izveidojās konfliktsituācija. No mašīnas izlēca kliekdama sieviete un visādiem žestiem plātīdamās, turklāt vēl apsaukādama mūs par "stulbeņiem,idiotiem u.c." ka mēs esot nostājušies viņas vietā! Uz aizrādījumu ,lai izbeidz kliegt,jo mašīnā atradās divi mazi bērni,tika siegta atbilde:"ka, viņa kliegšot,jo mēs tur stāvam".Tā kā nespēja panākt vēlamo,izveidoja apzinātu sastrēgumu uz braucamās daļas.
BEIGĀS IZRĀDĪJĀS,KA TĀ IR VEIKALA- "BŪVE VEIKALS" ĪPAŠNIEKA SIEVA! ESMU SAŠUTUSI PAR ATTIEKSMI PRET CILVĒKIEM,KURI BEIGĀS IZRĀDĀS VIŅU KLIENTI!
NEZINU VAI IR VĒRTS VĒLREIZ ATGRIEZTIES ŠAJĀ VEIKALĀ-" BŪVE VEIKALS" BĒRZUPES IELA 9a-1!

K