www.sudzibas.lv RIMI slikts serviss

Rimi - slikts serviss

Vai tiešām jūs- Rimi vadība nevarat beidzot tikt galā ar savu apsardzi? Jau gadiem par to tiek runāts, bet nekas nemainās uz labo pusi. Riebjas, ka ieejot veikalā uz tevi lūr kā uz tādu noziedznieku, staigā pakaļ, lūr uz pirkstiem, pat produkciju nav iespējams normāli apskatīt, etiķeti izlasīt utt. Manuprāt, veikalam kā tādam nav ne vainas, bet tā apsardze vienkārši krīt uz nerviem. Ir dzirdēts no draugiem, ka arī darbinieki tiekot pazemoti, katru dienu liekot parādīt savas somas nākot uz darbu un ejot prom, un vēl dažādas nianses, cilvēkiem ir nepatīkami iet uz darbu. Jau tā nepietiek, ka tos ekspluatē par ļoti zemu samaksu, sliktu vadības attieksmi, neļaujot pat normāli aiziet pusdienu pārtraukumos ārpus darba vietas, turot kā dzimtcilvēkus. Esmu strādājusi "Top" veikalu ķēdēs un nekad, nekas tamlīdzīgs nav piedzīvots sakarā ar somu pārbaudēm, telpas pārtraukumos arī bijis iespējams atstāt vajadzības gadījumā, un veikalos neviens apsargs nebāžas virsū ar skatieniem, kaut zinu, ka pircēji tiek vēroti video ekrānos, par to, ka algas nedaudz lielākas, nemaz nerunāsim. Pat lidostās un to veikalos nekad, nekad neesmu jutusi tādu uzbāzību, kaut tas ir paaugstinātas bīstamības objekts. Lūdzu, dariet kaut ko lietas labā.

A AnnaPanna 21.05.2017

Beidz čīkstēt,ja netaisies neko zagt tad nav ko stresot par to,ka lūr uz pirkstiem. Lai jau,tāds viņiem darbs,zog daudz un pat tādi cilvēki,kurus nekad mūžā nevarētu turēt aizdomās. Un somas ir jāpārbauda,tāda ir drošība,nedara to speciāli,lai pazemotu.

K Kauns 21.05.2017

Interesanti cik "Top" veikalu darbinieki un pircēji ir iznesuši ārā preces. :)

Riebīgie apsargi, tagad jau nabaga Māra123 neko nospert nevar! Būs jāiet atpakaļ uz Top, strādāt, citādi neizdzīvos.

TasEsLV 22.05.2017

Par kuru RIMI iet runa? kā pircējam vismaz tajos kuros es ieprēkos. Mols/Dole/Origo/Zoom zālē nevienu apsargu īsti nekad neesmu piefiksējis ,jo visi stāv pie kasēm.

M Macc 22.05.2017

Māra noteikti aizdomīgi izskatas.

K Kiritho 25.05.2017

Beidz cikstet pienakums apsargiem veikalos ir parbaudit pirms un pec darba laika sakuma ka arialgas apsargiem mazakas un parejiem amata stradajosajiem taja veikala ir lielakas kas ir apsurds jo neuzskatu ka ta ir godigi jo ta tik jus sikie mazie pikstulisi iedomajaties ka apsardzes darbs ir s**a busana lai gan jautajums apsardze ar ko cinas un ar ko veikala darbinieki piemeram kravejs vai kas ar ko cinas kam vairak tiek p***i nervi un vel labakais kurs vairak iegust baigi labo attieksmi no jums kuri zog un pasi vainigi jo tiek fikseti un nodoti policijai. Bet beigu iznakums ir kads no ta cilveka kas to pats ir vainigs ka darijis un nppelnijis tur tikt uz apsargu kuram tiek kapeikas maksatas un dara tikai savu pienakumu. Cmon isuma vienreiz padomajat ko jus darat veikala, kada uzvediba, kada attieksme pret stradajoso taja vieta jo apsargs ir cilveks tads pats ka visi citi tik darbs savadaks neka no jums kas jo nevisur ir kameras pieejamas apsarga lai varetu neskatities pa tieso uz cilveku. Aceraties attieksme pret attieksmi un uzvediba pret uzvedibu. Ka ari man vel ir daudz ko teikt bet kada jega jo jums nemirstigajiem to nesaprast un ja es zinu ko saku jo pats apsardze stradaju un viena cita komentara palasiju ka pa apsargu iet stradat tie kuriem ir bernibas trauma vai kas cits cmon ja tu cilvek kas to rakstiji lasi so tad padoma ar savam smadzenem divreiz pirms kko saki vai dari. Hmmmm kka ta.