www.sudzibas.lv Provento Nepilda garantijas

ProVento - Nepilda garantijas

SS.lv atradu sludinājumu, ka Provento pārdod zemes urbjus, no Vācijas. Laika trūkuma dēļ, nebraucu uz Rīgu, bet pasūtīju ar kurjeru. Atnākot precei, sapratu, ka tur no Vācijas ne smakas, totālākais Ķīniešu mēsls. Pirmo dienu paurbjot, vakarā rokas beigtas, dēļ tā, ka sajūgs nenostrādā, kad trāpa uz kādu akmeni, kas zem zemes. Drošībai taču jābūt, bet tam urbim nekādas. Otrajā dienā urbjot, trāpīja uz kādu akmeni un gāzes trose nosprūda, vai kaut kas tāds, jo aizgāja pilnos apgriezienos... iedomājaties, kas tad notiek? Urbis no rokām ārā. Tagad negriežas urbis uz riņķi, bet pats motors, jo urbis zemē nosprūdis. Griešanās laikā, visi vadi aizgāja pa gaisu.
Aizbraucot uz garantiju, viņi mani sāk mācīt kā strādāt un vēl paņirgājas, ka roku gandrīz salauzu.
Briesmīgs kantoris. Pērkot preces tur klients vienmēr būs vainīgs.
Žēl, ka paskatījos sūdzības tikai pēc pirkuma.

A administrators1234 14.06.2017

Labdien, cien.sūdzības iesniedzēj!

Šī zemes urbja pircējs vai tā pārstāvis, par ko tālāk būs runa, bija Dairis Freimanis no Kuldīgas.

Pirms izklāstam patieso notikumu gaitu, vēlamies informēt, ka šī modeļa iegādātā urbjmašīna ir viena pirktākajām un populārākajām mūsu klientu vidū. Vācu piegādātājs vienmēr ir rūpējies, lai mēs saņemtu kvalitatīvus instrumentus, kas labi kalpo un nerada problēmas.
Konkrēti jūsu gadījumā urbja defektus par ražotāja brāķi nevarēja nosaukt pēc tā, ko mēs redzējām uz vietas veikalā, kad atvedāt šo urbi. Pirmkārt, sajūgs nodrošina izslīdēšanu gadījumā, ja nosprūst urbis taču aizsardzību nodrošina speciālās aizsardzības atsperes, kuras ir pie mums nopērkamas atsevišķi, kā arī par tām mēs jūs informējām gan mutiski, gan rakstiski instrukcijā.
Otrkārt, Izteikums - "rokas beigtas" norāda uz nemākulīgu strādāšanu ar zemes urbi, jo stingri jāņem vērā, ka urbjot nedrīkst urbi dzīt zemē līdz tas nosprūst, urbums ir jātīra periodiski izceļot to ārā, pretējā gadījumā var sabojāt gan urbi, gan traumēt pašu urbēju. Ja kaut ko dzīvē dara pirmo reizi un nav pietiekoši zināšanu, lai pats izdomātu - it īpaši, kad strādā ar kādu tehniku, tomēr ir jāpalūdz padoms kādam lietpratējam vai pārdevējam, kā lietot konkrēto agregātu.
Treškārt, gāze jums nebija nosprūdusi - jūs bijāt salocījis gāzes troses apvalku, kas arī ir par iemeslu jums iepriekš minētajiem paaugstinātajiem apgriezieniem, kas nav uzskatām par rūpniecisku brāķi bet gan atkal par nemākulīgu, paviršu izturēšanos pret instrumentu. Taču neko vairāk jau nebija iespējams konstatēt, jo kad urbjmašīnu atvedāt pie mums troses jau bija norautas gan pie vadības roktura, gan pie karburātora. Vadi nevar aiziet "pa gaisu" tikai urbim nosprūstot, urbim un motoram turpinot griezties, ja vien nav mēģināts brutāli to traumēt.
Mēs neņirgājāmies ne par vienu, bet Jūs konkrēti pieķērām melos - vienā brīdī teicāt, ka nevarēja urbi noturēt, sita ārā no rokām bet pēc brīža minējāt, ka ar plikām rokām izcēlāt strādājošu urbjmašīnu aiz urbja uzgaļa, tas pat fiziski nav iespējams. Bez tam kad atvedāt, bāka bija pilnīgi tukša, kas jūsu gadījumā beidzot būtu pareiza rīcība - gadījumā ja urbis ir izsists no rokām ar salauztu gāzes sviru, kas nesamazina apgriezienus to atlaižot, tad tiešām pareizi būtu to atstāt rūcam līdz beidzas degviela nevis mēģināt to dauzīt līdz apstājas, kas arī laikam ticis mēģināts.
Mehānisku, paša radītu bojājumu gadījumā piedāvājam veikt maksas remontu. Taču no tā jūs atteicāties.
Aicinām rūpīgāk un ar prātu izturēties pret agregātu lai ne tas ne arī pats netiktu traumēts, kā arī ja kaut ko tomēr rakstāt publiskajā telpā (internetā) rakstiet kā bija patiesībā.

Un tomēr nobeidzot, nepamet sajūta, ka šis kopumā bija jau kārtējais mēģinājums "atsviest" atpakaļ ierīci, jo pašam to vairs nevajag, jo vajadzīgais darbs ir izdarīts. Diemžēl mūsu pieredze liek secināt, ka šādi gadījumi pēdējā laikā ir sastopami, par ko aicinam uzmanīties arī citus preču tirgotājus.

Kas attiecas uz šo portālu, tad tam nav nekādas objektivitātes kopumā, katrs ķengājas, kā vien var, jo viss taču anonīmi un patiesībai nav nekādas nozīmes.. !

Uzņēmuma administrācija

D Dairis Freimanis 15.06.2017

Ļoti izsmeļošs, bet nepareizs raksts. Tam jūsu brīnum urbim no VĀCIJAS kloķvārpstai blīvslēgus arī dabūju mainīt, kur arī 100% pats viņus salauzu, vai nemākulīgi strādāju! Pie velna, kādus sūdus jūs tur tirgojat?

A administrators1234 13.09.2017

Jau atbildēts iepriekš.