ProVento - Bojājums

Iegādājos kravas viņču-telferi 500-1000 kg. Izpakoju, uzstādīju, viss darbojas. Pēc pāris celšanas reizēm, kas bija ne vairāk par 50-100kg sāka sist ārā automātus, ja strādā rozetē kas ar zemējumu. Bez zemējuma viss ok. Skaidrs ka īssavienojums uz korpusa.
Vēršos pie provento veikalā. Paņem viņču uz garantiju. Pēc aptuveni 2 nedēļām zvana un Saka, ka vairāki eksperti ir apskatījuši un secinājuši ka paša vaina. Pārāk liels svars celts.
Vedu elektromotoru uz pārtīšanu, kur atklājas ka tīrākais rūpnīcas brāķis. Rotors ķerās gar statora tinumiem.
Šausmīgs veikals. Neiesaku!

17.08.2021

A administrators1234 18.09.2021

Atbilde sūdzētājam..

Jā, labi atceramies šo gadījumu, kad vinča tika sabojāta pārāk lielas noslodzes dēļ.
To var labi redzēt arī šajos saņemtajos attēlos..
Skaidrības labad varam paskaidrot, ka ja, kā apgalvo sūdzētājs, tinumi būtu "ķērušies" pie rotora, tad būtu skaidri redzamas mehāniskas iedarbības pēdas, notrinums, nošvīkājums, aizķērums un tml.
Šajā gadījumā ir skaidri redzams, ka tinumi ir vienkārši sākuši gruzdēt,- degt.. Pat stiprinājuma lenta, kas aptīta apkārt, nav mehāniski cietusi, ja gadījumā, tā būtu "ķeršanās"... Šajā gadījumā nav ne mazāko jebkādu ķeršanās pazīmju...
Savukārt vēlamies paskaidrot, kā sadeg tinumi..
Motoram strādājot, tinumi vienmēr sakarst, vairāk, vai mazāk, atkarībā no slodzes, kas iedota motoram..
Savukārt tinumu vadi ir pārklāti ar speciālu laku, kas nodrošina izolāciju starp blakus esošajiem vadiem..
Ja slodze motoram ir par lielu, tad tinumu laka, kas ir apkārt tinuma vadam, lai nodrošinātu tā izolētību no pārējiem blakus vadiem,- tad šī laka sāk kust, līdz tā izkūst no karstuma un vadi savā starpā saskaras... līdz ar to radot īssavienojumu ķēdē, kas arī rezultējas ar "korķu" izsišanu elektrotīklā...

Mēs vienmēr sekmīgi nodrošinam garantijas remontus, jo tas tiek darīts sadarbībā ar ražotāju, un to varam veikt, nekādi neizvairoties no situācijas un atbildības..
Tomēr mēs nevaram veikt garantijas remontus, ja ir skaidri redzams, ka bojājums radies pārslodzes gadījumā, kas nekādi nav attiecināms uz rūpnīcas brāķi..

Tāpat mēs apbrīnojam to ārpŗātīgo skaudīgo vēlmi pašam lietotājam vienkārši kaut ko atriebt, ieriebt, bet tāpēc jau laikam pastāv šis gānītāju portāls, kur objektivitātes nav un nebūs.., katrs gānās, kā vien var un atbildības par to nekādas...!

L Lauris Caune 25.01.2023

Saprotu, manu ūdens sūkni arī izbrāķēja nemaz neiedziļinājās kas noticis. Krāpnieki!