www.sudzibas.lv Provento Zemas kvalitātes kāpnes

AtrisinātaProVento - Zemas kvalitātes kāpnes

Man nepaveicās iegādāties drausmīgas kvalitātes ļoti plāna alumīnija profila saliekamās alumīnija kāpnes pēc šāda sludinājuma teksta: "Sia Provento piedāvā no Vācijas, bez starpniekiem importētas universālas saliekamas alumīnija kāpnes. Atbilst es prasībām ar kvalitātes sertifikātu. (en-131 un ce norma) ... 4 x 9 jeb 4 x 2.7 m - 9 pakāpieni, ļoti pieprasītas gan amatieriem, gan profesionāļiem. Cena: 298 €"

uzskatu, ka tā ir pircēju maldināšana ar ļoti zemas kvalitātes ķīniešu ražojuma kāpnēm par neadekvātu cenu. Nemaz nepieminēšu pārdevēja attieksmi pret klientu, nu jau bijušo.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 28.04.2020

Uzņēmuma ProVento pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

I

Life_is_life 04.09.2018

Pazvani no cita telefona ka gribi nopirkt un iedod pa kokosu

Life_is_life 04.09.2018

Vai atnjem autovaditaja apliecibu un ieraxti te Vards Uzvards

A administrators1234 23.10.2018

Labdien.
Mūsu uzņēmums tirgo augstas kvalitātes kāpnes, ko arī ir novērtējis tas milzīgais pārdoto trepju pircēju skaits kopumā. Paldies par to. Mūsu tirgotajām kāpnēm ir kvalitātes un atbilstības sertifikāti un tās paredzētas Rietumeiropas tirgum.
Gluži pretēji šeit paustajam, esam saņēmuši neskaitāmus labas kvalitātes novērtējumus no pircējiem tieši par mūsu importētajām kāpnēm.
Visas mūsu tirgotās kāpnes ir no atbilstoša biezuma alumīnija, kā arī importējam tikai ar lielā izmēra šarnīriem, lai gan Latvijas tirgū pamatā sastopami mazā izmēra šarnīri, jo lētāki iepirkumā.

Savukārt šajā attēlā redzams, ka kāpnes vienkārši mehāniski ir sabojātas, nomestas, saspiestas vai tml.

Mūsu uzņēmums zin šo gadījumu, un, kategoriski noraidam jebkādas spekulācijas par kāpņu kvalitāti kopumā kā arī par pārdevēja attieksmi.

Tomēr ja gadījumā kāpņu īpašniekam ir nepieciešama salauztās detaļas iegāde, vai kāda konsultācija to lietošanā, tad laipni gaidam mūsu tirdzniecības vietā.

Uzņēmuma administrācija

A administrators1234 24.10.2018

Kas attiecas uz šo portālu, tad tam nav nekādas objektivitātes kopumā, katrs ķengājas, kā vien var, jo viss taču anonīmi un patiesībai nav nekādas nozīmes.. !
Šis portāls uzbūvēts tā, lai nemitīgi var nomelnot, celt neslavu un nevienam par to nekādas atbildības...!
Nožēlojami...