www.sudzibas.lv Provento Drausmīgs apkalpošanas līmenis!

ProVento - Drausmīgs apkalpošanas līmenis!

Drausmīgs apkalpošanas līmenis!
Par garantiju varu aizmirst. Iegādājos ūdens sūkni kur izbeidzās pēc apmēram 3/h lietošanas. Iepriekš esmu iegādājies dažādas lietas piemēram Ksenukai vai citos veikalos kur ar garantiju nav nekādas problēmas šis kantoris, atsakās iedziļināties problēmā. Savu maizīti nopelnījuši svilpodami dzīvo tālāk.
Iesaku visiem taupīt savus nervus un iepirkties citur.

25.01.2023

A administrators1234 25.01.2023

Kad jūs vērsāties mūsu servisa centrā ar sūkņā problēmu? Mums nav zināms šāds gadījums.

A administrators1234 28.01.2023

Izskatās, ka pats Lauris Caune ir krāpnieks un nelietis, jo nekādi nereaģē uz mūsu centieniem sazināties un noskaidrot, kas noticis, jo sūkni neviens nav ne pārdevis , ne arī uz remontu pietekts. Arī pa telefonu neviens par šādu problēmu ar mums nav sazinājies.
Kā jau minēts šeit daudzkārt, šis saits kopumā ir mēslu bedre, kur katrs var anonīmi un slēpjoties ielikt jeburus melus un nepatiesību.
Gan jau Lauri Caune, dzīve izmācīs...! lai veicas..!