www.sudzibas.lv Baby City Tukšs iepakojums.

Baby City/ Toy city - Tukšs iepakojums.

Šodien iegādājos Krūts piena pumpi + pudelīte dāvana firmas Canapol babies. Iepakojums neradija nekādas aizdomas. Apmaksāju pirkumu un devos ātrāk uz auto, mašīnā gaidīja vīrs ar jaundzimušo dēliņu. Atbraucot mājās konstatēju, ka iepakojumā nav piena pumja, bet tikai lietošanas grāmatiņas. Esmu vīlusies. Svara ziņā iepakojums likās pilns. Cūcība!

Džozefīne 05.06.2017

Pārdevēja noteikti nezināja/aizmirsa ielikt preci, to ņem laukā no iepakojuma un atstāj tukšas kastes plauktā, jo tos zog. Noteikti vajag iet atpakaļ un pastāstīt par situāciju un esmu pārliecināta, ka viss nokārtosies. Jebkurā gadījumā var pārbaudīt, daudzumu sistēmā un var apskatīties, cik kastes ir plauktā un cik preces ir pie pārdevējas.

Du DUSMIGSklients 05.06.2017

Atbraucot mājās, un to konstatējot biju šokā.. Jo esmu spiesta lietot medikamentus, un bēbi šobrīt barot ar krūti nevaru. Bet hops, pumpja nav...Nodomāju, ka kāds nozaga un es tik iepakojumu iegādājos. Pati esmu strādājusi tirdzniecībā, un zinu ka zagļiem kameras, un pārdevēji nav šķērslis tādām darbībām. Bet veikals jau ar mani sazinājās, vakarā brauksim uz veikalu, lai atrisinātos šī situācija.