www.sudzibas.lv MAXIMA Apsardzes darbinieka visatļautība!

Veikala Maxima apsardzes darbinieka visatļautība - Apsardzes darbinieka visatļautība!

Šodien veikalā Maxima, Talsos, Rīgas ielā 8 (ap plkst. 18.00) gribēju dēlam nopirkt cepuri. Puika uzlika cepuri galvā un es viņu nofotografēju ar sabu mobilo telefonu. Uzradās apsargs, kurš lika izdzēst fotogrāfiju, jo veikalā esot aizliegts fotografēt!
Vai tiešām tā ir? Nekur tādu uzrakstu neredzēju. Manuprāt apsargam vienkārši sakāpis galvā!
Pārgāja vēlēšanās kaut ko pirkt šajā veikalā. Esmu sašutis un vīlies... garastāvoklis sabojāts????

D

J Jolanta Zariņa 01.06.2017

Tà tas ir.

J Jolanta Lapsane 02.06.2017

Tā tas ir ne tikai maxima veikalos, bet visos citos arī. Es strādāju arī apsardzē, arī manā objektā diemžēl ir šī prasība. Un foto ir jāizdzēš apsarga klātbūtnē. Man jau nav žēl-ja nefotogrāfē videokameru izvietojumu, es nesaskatu kāpēc nedrīkst, bet to nedrīkst nevienā veikalā darīt. Un vispār ir noteikums, ka tad ja cilvēks vēlas ko fotogrāfēt, tas ir jāsaskaño ar veikala vai tirdzniecības centra administrāciju.

smejiesvesels 06.06.2017

Nu īsti nav tāda nolikuma ka nedrīkstētu fotogrāfēt veikalā, veikals ir sabiedriskā vieta- bildē cik uziet, Nekādas autortiesības vai privātpersonas tur netiek skartas. TO uzlīmi Maxima var sev uz pieres uzspraust.
Bet apsargi Maximā ir pilnīgi lohi un deģenerāti, kurš normāls vecis strādās Maximā un trenkās vecus babuļus un ģeduļus...tikai tāds kurš priedē ietriecies!:D