www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss.

Rimi - Slikts serviss.

Atnācu ar suni uz veikalu, suni iesēdināju ratos un iegāju veikalā pienāca apsargs un uzbļāva, ka nedrīkst nu labi nedrīkst un nedrīkst bet priekškam uz manīm bļaut var taču pateikt normāli. Nu labi mēğināju izvest suni no vietas kur pārdod atkal piesējās nesaprotu kāpēc pa zemi jau arī nedrīkst. Un kas interesanti pie citiem kuriem suņi ratos un pa zemi staigā pat nepieet. Jūs saprotat man nedrīkst celt smagumus, bet pacelt vajadzēja jo apsargs neko nemaz nejautā. Rezultāts sabojāju garastāvokli un veselību. Uz šo veikalu neiešu un jums neiesaku.

B

Dainis 10.07.2017

Smadzenes arī laikam jūs pieskaitāt pie smagumiem!

Oļegs Zatlers 10.07.2017

Un man pēctam ir jāliek tomātu maisiņš tur, kur tavs suns sēdējis.

Kolta 10.07.2017

Ja suns ir par smagu nesanai, tad man ir jautājums, kā jus nestu iepirkuma maisiņus?

C critical thinker 10.07.2017

suns nestu, doh

M mama1984 10.07.2017

А когда дети своими ногами там стоят или большие лбы по лет 12 сидят в тележке это нормально?Я своим собачкам беру одеяльце и сажаю на него,потому что коляски все грязные от обуви..еды...залеплены жвачками и все в волосах...наверное это собаки?

C CauneIn. 11.07.2017

Ołečka, suña dibens tomèr ir suña dibens - bèrniem tas tomèr ir apgerbts. Jûs taču pati ar pliku dibenu svešos krèslos nesèžat:) Sîko kàja kàjàm tomèr ir mazàk draudu kà plikam suña dibenam un kjepàm, kas staigà tur pat, kur tie cilvèkbèrni.
Ołečka, vai nav nedaudz infantili suni salîdzinàt ar bèrnu? Tas retorisks jautàjuns, protams, ja Jûs zinàt, ko tas nozîmè.

A aicis24 11.07.2017

Man gan ir kamielis,vienmēr eju ar kamieli uz veikalu,ja apsargs aizrāda,ka nedrīkst ar kamieli staigāt pa veikalu,saku viņam,vari mēģināt viņu pats dabūt ārā.

C critical thinker 10.07.2017

kad es vedu savu sesku uz veikalu un lieku ratiņos, man arī aizrāda. pievienojos jums!

TasEsLV 11.07.2017

Ratiņos noteikti suni vest nevajdzētu. Nekas tam sunim nenotiks ,ja pasēdēs ārā un būsi labi piesiets. Man arī nav vēlmes pēctam stumt tos ratiņus no apģērba lasīt nost suņu spalvas vai arī pēctam no produktiem lasīt nost.

M Māris Meirāns 11.07.2017

Veikala ieejā ir zīme, ka ar suņiem nedrīkst nākt

"Atnācu ar suni uz veikalu, suni iesēdināju ratos un iegāju veikalā" - ņemot vērā, ka ieeja ar dzīvniekiem veikalā ir aizliegta, jāsecina, ka suns ir sūdzības autora/es laulātais draugs/bērns/vecāks. Tāpēc, lai šādas situācijas neatkārtotos, vienkārši jāņem līdzi radniecību apliecinoši dokumenti.

M mama1984 13.07.2017

а вы другие наклейки смотрели,что там написано кроме как собака?поверьте 90 процентов из вас не соблюдают правила!