www.sudzibas.lv MAXIMA Slikta apkalpošana bērnu kases

Maxima - Slikta apkalpošana bērnu kases

Maximas kam deļ jums domātas bērnu kasses lai vecāki ar bērniem stāvētu garas rindas un gaidītu kamēr apkalpo cilvēkus bez bērniem manu prat viņas ir domātas vecākiem ar bērniem ja ne tad vismaz tajās kases kur rakstit vecākiem ar bērniem vismaz jābut priekšroka a Jelgavas pilsētas pasaza un valdeka vis otradi .a vel labāk ka viņas loti reti atvertas vainu kasiere apkalpo cilvēkus un pie mates ar bērnu viņu domata kasse aizver acu priekša kassi ciet maksimas darbinieki līgums risināt Šo problēmu lai nau jāvēršas citas instances

C critical thinker 13.07.2017

tak tajos brīnumos neviens neko neievēro. informācijā brauc ar pilniem ratiem, neviens neko neaizrāda. eju tur reizi gadā, ij tad vienmēr to pamanu

Dainis 14.07.2017

No sērijas НО Я ЖЕ МАТЪ!

F foer 14.07.2017

loti reti atveras...katra kasse tur strada 12 stundas un bernu kase ir vienmer vala..un ja kada mamulya stav rindas beigas un kasieris neredz lai paaicinatu tad mamina pati iet paprieks rindai jo tas ir vinas tiesbas un prioritare un kad kasiere beigs apkalpot jau iesakto pirceju tad uzreiz nems mammu...nav ko te apvainotiers pashu memleshanas del

A alesja39 14.07.2017

Ne reizi neesmu redzejis lai vina paaicinatu kadu kutgan redz ka stav ar berniem.un jusu gadijuma jums nau tadas ka priariteres jus galvenai lai nopelnit

G Gr 16.07.2017

Tā kā esmu Pasāžas Maximas darbiniece,varu droši teikt Aļesja,ka mums ar bērnu kasēm viss kārtībā. Cilvēki ar bērniem,un grūtnieces arī,ka ja priekšā nav ne ar bērniem un tt.,ja kasireis tevi neredz garas rindas dēļ, jājiet pašai,nevis jāgaida kad tev kā sunim uzsvilpos.
Valdekā kase domāta ne tikai vecākiem,bet arī pensionāriem un invalīdiem.Ja jūs 'neesat pamanījusi,ka uz priekšu laiž' tad laikam jāskatās uz priekšu nevis uz griestiem.

TasEsLV 17.07.2017

"līgums risināt Šo problēmu lai nau jāvēršas citas instances"

Un kur tu griezīsies PTAC? tad viņi ies un skatīsies un visām prasīs - Labdien kundze, jūs esat stāvoklī?
Ar to kasi Maxima var darīt ko grib, noņems kartona uzrakstu ,ka tā ir māmiņu kase un tu ar savām pretenzijām varēsi stāvēt tālāk.