Reitings Tirdzniecība

BBFactory.lv
Moonlight
Elija KA

Electrolux Veikals Tērbatas iela 42/44 - Drausmīga attieksme pret klientu

22.06 ap 12:00 iegriezāmies šai veikalā ar domu iegādāties indukcijas virsmu un ledusskapi. Jau no paša sākuma pārdevējs (pusmūža, ar neglītām brillēm) ļoti augstprātīgi un iedomīgi sāka skaidrot mums, ka mēs neko nesaprotam, visur tirgojot ķīnas pakaļdarinājumus un tikai pie viņiem jāpērk. Precēm nav norādīti modeļi un sērijas numuri - nav iespējams pārliecināties par preces reālo cenu un ražošanas vietu. Turpāk apkalpošana kļuva aizvien sliktāka, līdz kamēr pārdevējs jau atklāti sāka mani un...

AtrisinātaAlltel.lv - Обман

Обман Продают айфоны побывавшие в сервисе как новые (N модели), с поддельными наклейками на коробке. С моим было пару проблем, отнёс его по гарантии в smart serviss, получил замену на экземпляр без косяков. Продавец в магазине - чел, который знает что продаёт и чем занимается его контора. Не советую связываться в этим магазином, ибо большая вероятность обмана. Так же можете посмотреть, как выглядит этот магазин, а именно он больше похож на сарай и я не шучу. Цены в подобных конторках низкие не просто так, так что имейте это в виду перед тем как решите сэкономить.

Narvesen - Attieksme

Attieksme Labdien, esmu ļoti vīlusies narvesen veikalā, Maskavas ielā 400. 14.06.2019 iegāju apmainīt vinnētu loterijas biļeti, taču pārdevēja man neiedeva pašai izvēties citu biļeti, bet iedeva divas pirmās, kas bija virspusē, šāda situācija jau nav pirmā reize acīmredzot šajā veikalā nav iespējas pašiem izvēlēties loterijas biļeti.

Fielmann - Pateicība

Pateicība Vēlos patiesi izteikt pateicību jūsu salonam Rīga plaza! Jo viņš nav nekāds lets un auksts diletantu veikaliņš, bet nopietns salons salīdzinājuma ar citiem lielo firmu saloniem! Ar solīdam manierem, gaumīgu stilu un konstruktīvu risināšanas pieeju! Īpaši no sirds pateicība davim, kaa manu dārgo brillu (ne tikai materiāli, bet ari personigi) glasanas pasakuma galvenajam vadītajam vakar 12.06.2019 ap 18.00:) ) ! Bravoo! (ne tikai pats apmeklēšu jūsu salonu, bet ieteikšu to visiem savām cienīgam...

Mini Top Grobiņa Namika iela - Krāpšana

Mini top Grobiņa pārdevēja vārda ieva ir rupja un nepieklājīga, uz jautājumiem nelaipni atcert. Ņem naudu par bezmaksas augļu maininiem par to lai būtu kur tomātus ielikt pie kases paprasa 2 centus par maisiņu kas stāv rulli statīva paredzēts augļiem un dārzeņiem. Nocenota plaukta veci pārsisti termini ar uzpūtušam pakam jau laikam jau pārliek dienam uz priekšu. Kur skatas veikala vadītāja, vai viņa ar šo krāpšanu atbalsta un pelņu dala uz pusem abas.

Mihail Zukov (arī Kailo Meri) - Krāpšana

Operējot ar sievas Annas Megi kontu izkrāpj naudu. Sludinājumos pārdod dažādas preces, taču... Ne preču, ne cilvēku. Naudu atpakaļ dabūt nav iespējams. Operē ar telefona numuriem 25441923 un 25771916 (tēlo kurjeru pa šo nr. , bet nu jau izlgstoši izslēgts) . Esiet uzmanīgi!

Rīgas 14-2.st., Baloži, Ķekavas n. - Krāpšana

Krāpšana Mantas, ko nodevu Spicē palīdzības sienā, tagad atrodas tirdzniecībā baložos. Nožēlojami! Nodevu 9 maisus ar dažādām mantām, precīzāk lietotajām drēbēm! Šodien iegriezos lietoto apģērbu veikalā un biju šokā, kad ieraudzīju savu kleitu, kuru iegādājos vairākus gadus atpakaļ Alūksnes pusē, kuru biju pāršuvusi savam augumam. Tagad viņa tirgojas pa 8€!

L LAD 12.06.2019
Komentāri 2 Tirdzniecība

Drogās - Darba vide

Darba vide Labdien! Neiesaku nevienai darba meklētājai kā darba vietu izvēlēties veikalu "Drogas! " it sevišķi Krišjāņa Valdemāra ielā 145/1! Veikals mūžīgi ir pilnīgā bardakā, sākot ar ofisu, turpinot ar reģionālo darbinieku, kuru vada Aleksandra Podskočaja, veikalu vadītāji, kas aizvieto īsto prombūtnes laikā un kolektīvs vispār ir drausmīgs. To pat par kolektīvu nevar nosaukt, meitenes ir čūskas un intrigantes. Inventarizācijas šajā veikalā vienmēr ir bēdīgās, kā rezultātā darbiniekiem tā ir...

Rimi lielveikali - Dalīt nedrīkst?

Dalīt nedrīkst? Dalīt nedrīkst!, tāds rīkojums dots šīs nodaļas vadītājai no rimi atbildīgām personālijām! Labu apetīti, ja izturēs patērētāju organismi, nesaindējoties. Šāda situācija ir izveidojusies sistemātiska visos Latvijas rimi lielveikalos, kuros pārdod svērtus šos produktus. Tādā gadījumā, kāpēc svaigu gaļu nodala no ceptām kotletēm? Pvd dotajā situācijā ir aklikurlmēms!

Orkla confectionery & snacks - RIMI / Sarkana Magone

RIMI / Sarkana Magone Stacijas laukums. Šodien nopirku pēc gadiem Sarkana Magone. Sagribejas. Atveru, cietas ka kiegeli, šokolade jau balta palikusi, vai ta ir pelejums vai kas. Veders sap tagad. : ( tavu maati... Perku speciāli Latvijas produktus, ar ceribu ka nav kkada ievesta radība no citurienes. Ka var uzticeties šeit kadam, ja vienmer ir kads šeit kurs tev centisies iesmeret kaut ko lai tik notorgotu vecu preci. Kauns. Rimi centrāla stacija, pārbaudiet taču produkciju. Atveriet vienu konfekti un paskatātie...

Xnet - Krāpšana

Krāpšana Šajā interveikalā iegādājos virtuves kombainu un garantijas laikā putojot viņš apstājās. Sazinājos ar internetveikalu, atdevu uz remontu.Pēc pāris nedēļām saņēmu savu kombainu neremontētu un atzinums, ka ir vērts vaļā un pat atstāta lodalva, tāpec garantija atteikta. Es biju šokā, jo neviens viņu nav vēris vaļā, jo garantijas laiks taču. Rakstīju uz Xnet, ka viņi tādā gadījumā man šādu kombainu ir pārdevuši, bet neesmu saņēmusi nekādu atbildi.

Inga Božika - Krāpšana iekārtojoties darbā

Inga božika iekārtojas darbā ar mērķi šantažēt darba devēju. Viņai ir alkohola problēma un viņa, pēc iekārtošanās darbā, fiziski nav spējīga iziet darbā, jo plosts ir viņas prioritāte, tad kad uzradīsies darba vietā, smakos pēc “peregara” un tad kādu dienu atkal noplauks un neieradīsies, pat nepaziņos par saviem plāniem. Tad noteikti gaidiet ciemos darba inspekcijas pārstāvjus, kuriem šī alkoholoskā būtne būs sarakstījusi briesmu lietas. Pa vidam saņemsiet draudus no viņas īsziņu veidā.

B Bode 04.06.2019
Komentāri 1 Tirdzniecība

AtrisinātaNarvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Saskāros ar ļoti nepatīkamu situāciju, iegāju narvesen veikalā, kas atrodas stacijas pusē pie laimas pulksteņa, biju noskatījusi 7day kruasānu, bet cenas viņam nebija, es protams devos pie tuvākās man pārdevējas (apaļīga, roziem matiem un riņķi degunā) un vaicāju vai drīkst uzzināt cenu. Šī pārdevēja man dusmīgi atcirta atpakaļ, ka ja ir acis pierē tad cenu atradīšu, vai tiešām man pašai cena būtu jāmeklē?

Musuriepas.lv/ ZL Serviss/ KEMMI - Nav piegādāta prece

16.05.2019. Samaksāju par riepu. Tagad ir 03.06.2019. Riepas nav, naudas arī. Telefonu neceļ vispār. Pazvanīju no cita numura, tad gan pacēla. Paskaidrot kur riepa nevarēja. Pieprasīju, lai atgriež naudu. Teica ka parskaitīs, bet tā arī nekas nav izdarīts. Un atkal neceļ telefonu.

Bixenon - Krāpšana

Krāpšana Nopirku tās saucamās ,,eņģeļi acis,, tajā kantori, stendā jau smuki izliktas. Kad atveru kasti kaut kāda lēta Ķīna izjuka rokās paņemot un nemaz nerunājot ka nederēja manam auto kaut gan pārdevējs apgalvoja pretējo. Nepērkat neko tajā kantorī labāk pasūtīt no Ķīnas un pa tādu pašu cenu dabūsiet ko daudz kvalitatīvaku . Nevis lētāko Ķīnu ar lielu uzcenojumu.

Optika Metropole - slikta kvalitāte un serviss

slikta kvalitāte un serviss Pēc gadu ilgas briļļu lietošanas fotohromētām lēcām sāka nākt nost lēcu pārklājums. Vispirms vienai lēcai, pēc pāris mēnešiem arī otrai. Ietvara kvalitāte arī ļoti slikta, krāsa sāka lobīties nost jau pēc pāris mēnešu lietošanas. Aiznesu brilles uz optiku un uzrakstīju iesniegumu. Saņēmu atbildi, ka lēcu pārklājums ir bojāts karstuma iedarbībā, tas esot sakusis.? Tā kā brilles krāsnī neesmu bāzusi un pirtī ar tām arī neesmu bijusi, mēģināju panākt godīgu risinājumu šai problēmai. Menedžeri...

I Ilze 29.05.2019
Komentāri 4 Tirdzniecība

Colloseum veikals domina - Zādzība

Zādzība Esmu ļoti neapmierināta ar Colleseum veikalu Dominā. 25.05.2019 iegriežoties šajā veikalā no bērnu ratiņu somas man tika nozagts naudas maks. Konstatējot šo faktu no sākuma vērsos pie dominas apsargiem kas izskatot video ierakstus atbildēja, ka zādzība nav notikusi tirdzniecības veikala gaiteņos, bet kādā no veikaliem. Tā kā ļoti labi zināju ka izejot no cita veikala maks atradās manā somā, sapratu kas tas noticis tieši colleseum veikalā jo tas bij pēdējais ko apmeklēju. Dodoties pie veikala...

Merkurita LV - Kvalitatīva produkcija

Kvalitatīva produkcija Esmu "Merkurita" produkcijas pastāvīgs lietotājs jau daudzus gadus... Lietojam uzliekamo gultas matraci un spilvenus... Esmu apmierināta ar izstrādājumu kvalitāti, joprojām labi saglabājušies, nav izgulējušies.. Lietojot "merkurita" vilnas izstrādājumus miega kvalitāte ir ļoti uzlabojusies, jūtos labi! Savu pirkumu nenožēloju, un merkuritas konsultante arī bija ļoti jauka un pretimnākoša..

RIMI Jelgava VIVO centrā Katoļu ielā - Nelaipna, ignorējoša apkalpošana

Nelaipna, ignorējoša apkalpošana Š. G.24. Maijā pirmo reizi apmeklēju pašapkalpošanās kasi, nekad nebiju iepirkusies. Griezos ar lūgumu pie palīdzības pie pārdevējas, bet pretī saņēmu atbildi: " lai pati darbojos! " pastāvēju, nesaņemot palīdzību, preci atstāju un devos prom. Pārdevēja pat neuzskatīja par pienākumu piecelties un palīdzēt, tikai nelaipni atbildēja. Otrreiz vairs neiešu!

Elfu Fabrika - Slikts serviss

Kā mūsdienās cilvēks var strādāt tirdzniecības jomā, nezinot valsts valodu? Mēs atnācām uz veikalu elf rūpnīcu, lai iegādātos dāvanu jubilejai. Bet pārdevēja (vecāka gadagājuma lame sieviete apmēram 80 gadus veca) izaicinoši atteicās runāt ar mums latviešu valodā un izturējās ļoti nepieklājīgi. Tā rezultātā mēs aizgājām un nopirka dāvanu citā veikalā.