www.sudzibas.lv Veikals Citro Veikals bez apgaismojuma

Veikals Citro - Veikals bez apgaismojuma

1. Aprīlis bīju uz veikalu - nav elektrība, labi var gadīties visādi, bet veikals turpināja darbu, meitenes ar telefona gaismiņām dūšīgi turpina strādāt un pircējiem staigā līdzi un palīdz atrast visu nepieciešamo. Tas esot uz brīdi, jo tiekot jau slēgts klāt ģenerators.
Labi, visādi var gadīties.
2. Aprīlis bīju uz veikalu - šausmas
veikals pustumsā, no visām veikala lampām deg tikai dažas, preces praktiski nesaskatāmas! Atverot ledusskapi oda pēc vecas gaļas! Secināju, ka no turienes labāk neko neņemt, jo visticamāk preces ir sabojājušās, būtu darbiņš pvd!
Ja šur tur vēl bija Gaisma tad tiekot līdz kasei - tumsa.
Nesapotu kā kasieres redz naudu.
3. Aprīlis bīju uz veikalu. Nekas nav mainījies - tumsa.
Pie vienas no kasēm atnesta galda lampa.
Īsti nesaprotu vai tiešām ja ir šādas tehniskas problēmas tad veikals nebūtu jāslēdz? Vecāka gada gājuma cilvēki uz šo veikalu var neiet, jo preces tāpat nesaskatīs.
Šodien iešu apskatīt vai darbiniecēm jau nav izdalītas brilles. Visu dienu strādājot tādā neapgaismojumā ātri vien radīsies problēmas ar redzi.

Papildināts OT 03.04.2021

Veikals atrodas Kuldīgā

O

B burbulissss 05.04.2021

Arvien vairāk pārliecinos, ka vairums sūdzību rakstītāji ir atsaldeņi. Arī tu.
Ja tik ļoti uztraucies, ej pie vadības un skaidrojies. Vēl jo vairāk, kamdēļ tu turpināji tur iet? Un vēl taisies..?

O OT 06.04.2021

Jau mēģināju! Bez rezultātiem.
Un jā man nav diži citu variantu kā iet tieši uz šo veikalu, jo ja esi bez auto tad ej tur no kurienes pirkumus vari pārnest !