Reitings Tirdzniecība

BBFactory.lv
Moonlight
Elija KA

Drogās - Darbs

Darbs Neiesaku strādāt drogās vispār. Veikalā tu strādā par apsargu, pārdevēju un apkopēju par ko papildus tev nemaksā. Un ja veikalā ir negatīva inventarizācija - no tevis prasa ieturējumus. Bet labākais, ir tas, ka darbiniekiem ir savi skapīši, taču tad atnāk reģionālā vadītāja Aleksandra Podskočaja un izlemj rakāties pa tavu somu. Vai tas ir normāli? Viņa vienmēr atnāk ar neapmierinātu sejas izteiksmi, it kā visi kaut ko viņai būtu nodarījuši. Ieteiktu as "drogas" padomāt par notiekošo, un par algām, jo drīzumā pavisam zaudēsiet darbiniekus un varēsiet strādāt veikalos paši:)

Narvesen - Ļoti slikta attieksme

Ļoti slikta attieksme Kārtējo reizi apmeklējot T/C Origo veikalu, un ierodoties Narvesen veikalā kas ir dzelzceļa pusē, es saskāros atkal ar savu "viss mīļāko" pārdevēju, nu jau blondiem matiem un riņķi snīpī. Attieksmē nekas nav mainījies, kā lamājas ar savu kolēģi, tā lamājas, ka ausis vīst, skatās arī kā bullis ieraugot sarkano palagu, cik es saprotu, tad priekšniecība pilnīgi neko netaisas darīt lai klientiem būtu ērti iepirkties. Izskatās la būs jāiet pie kaimiņiem un blakus veikalu.

Z ZaneD 05.08.2019

Narvesen - Nesaprašanās

Nesaprašanās 4.08.19 Autoostas narvesenā vēlējos nopirkt šķiltavu pardevējs pieprasa dokumentus, parādīju, paprasīju kopš kura laika par šķiltavu iegādi jārāda dokumenti (pati tirdzniecībā strādāju tāpēc pirmā dzirdēšana) , pateica ka jārāda un viss īsti neko nepamatojot. Cik palasīju lv likumdošanu, bērniem aizliegts pārdot nedrošas šķiltavas, bet tagad jau tādas pārdot ir aizliegts vispār. Tad rodas jautājums vai narvesen vēljoprojām pārdod nedrošas šķiltavas? Un vai tiešām pērkot šķiltavas utt ir jārāda dokumenti.?

Drogās - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien piedzīvoju ļoti nepatīkamu situāciju veikalā Drogas, Rīga Plaza. Veikalā pie fa produktiem izlikti neskaitāmi reklāmas bukleti, ka pērkot preci virs summas 3,99 pie kases tiks izsniegta dāvaniņa. Bet pie kases pēc norekināšanās par produktiem kuri šo summu pārsniedza, man vēl vajadzēja pārdevējai pārjautā, kur dāvana? Uz ko pārdevēja atbildēja - ka vairāk dāvanu nav. Pircēju maldināšana!

Lattekstils - Krāpšana

Krāpšana Samaksāts, bet nepiegādā preci. Mājas lapa arī vairs neeksistē. Varbūt būs jānosauc cilvēki, kuri saņēma naudu un solīja preci piegādāt? Citādi ar citu firmas nosaukumu krāpšana turpināsies. Prece tika iegādāta caur lattekstils mājas lapā minētajiem kontaktiem. Rēķinā ir Sia "Ab Original".

Leoref - Krāpšana

2019. Gada 1. Februārī nodevu savus juvilieru zelta izstrādājumus remontam sia leoref piederoša veikalā marķīzs, rīga, dzirnavu 102, ar kvīti bez numura, ar pārdēvēja parakstu bez atšifrējuma, ar firmas zimogu, līdz šodienai 29. Jūlijam es nevaru sanemt atpakaļ trīs gabalus, pārdēvēja J. Kovaļeva man neuzdarīja manus zelta izstrādājumus. Krāpnieki.

Abakhan - Drausmīga attieksme pret klientu

Drausmīga attieksme pret klientu Atkārtoti nepieklājīga un nelaipna attieksme pret klientu, konkrēti mani lielgabalu ielas 4, rīgas veikalā. Pārdevēja - birute nosauca manu smalka adījuma jacinu, kurai pirku mežģīnītes par lupatu un teica, ka viņa nu netaisās m;erīt nepieciešamo mežģīnes garumu. Pēc šī nepatīkamā gadījuma, kur jutos kā pēdējā nabadze ar savām "lupatām", sazinājos ar ofisu, izskaidrojot situāciju un nosūtot čeku, man atvainojās un apliecināja, ka šāda attieksme un komunikācija ar klintiem un pārdevēju puse...

Stockmann - Rupja attieksme no Stockmann darbinieces - apkopējas.

Rupja attieksme no Stockmann darbinieces - apkopējas. 21.07.19 vēlējos iepirkties stockmann pārtikas nodaļā. Pirms iepirkšanās bija nepieciešamība apmeklēt tualeti. Tāda stockmann veikalā ir 2. Stāvā - maksas 0.20 eur. Tā kā man nebija šāda nomināla monētas, es nolēmu pagaidīt kad nāks vēl kāda sieviete. Atnāca vēl 2 kundzes, abas izmeklējās savos makos un arī neatrada 0.20 eur nomināla monētu. Vēl vīrietis arī netika labierīcībās tā paša iemesla dēļ. Visi 4 cilvēki devāmies prom nenokārtojuši savas dabiskās vajadzības. Stockmann - kā nav neērti...

Eastcon - Slikts serviss

Slikts serviss Esmu bijusi uz daudzām šāda veida prezentācijām, šķiet, normāla apkalpošana, bet nu šoreiz! Zvana, aģitē uz vakariņām, lai paņemot vēl divus cilvēkus, būšot dāvanas utt. Protams, uzaicinu vecāku pensionāru pāri, jo jaunie laikam uz tādām muļķībām neuzķeras. Aizejam uz prezentāciju, prece uz galda apklāta, neredzam neko, tad nu paņem vienu aparātu un visu prezentācijas laiku pa viņu vien maļ, ar jau sagatavotu līzinga maksājumu lapu, kura jsunolikta mums priekšā. Pēc laika ielej konjaku...

Madara Vasiļevska - Krāpniece

Par cik tagad ir ļoti moderni iepirkties internetā, FB utt, arī es nolēmu pamēignāt. FB darbojas lapa Dažādas preces jums, kas piedāvā preces sākot no apaviem, beidzot ar somām, apģērbu utt. Nolēmu pasūtīt. Komunikācija ar pārdevēju notiek visai pozitīvi, precīte tiek sūtīta ar Omnivu. Protams, samaksāju un tiku brīdināta, ka prece jāgaida apm divas nedēļas. Pacietīgi arī gaidīju. Pēc trim nedēļām gan tā komunikācikja jau bija nekāda. Pati rakstīju un prasiju, kur, kas, kā. Prece kavējotie...

Drogās - Rupja pārdevēja pie kases

Rupja pārdevēja pie kases Rupji norādīja,ka groziņš nav jāliek uz letes, bet lejā, visa prece jāizliek uz letes un tad atkal pašai jāsaliek tīkliņā, tad paskaidroja, ka visos apģērbu veikalos arī tā esot. Kamēr mani mācīja, aizmirsa izdot naudu, tad sauca palīdzību, lai atkal atvērtu kasi. Atbildīgā darbaudzinātāja tikai stāvēja un smaidīja, necentās atvainoties vai izlīdzināt situāciju. Kad izteicu aizrādījumu , mācekle atspiedās ar elkoni pret kasi un izaicinoši ņirdza.Biķernieku 143, apkalpoja mācekle, uz čeka rakstīts Kristīne. Atvainojiet, bet vairs šajā veikalā neiešu.

Narvesen - Krāpšana

Krāpšana Jauki, kārtējo reizi Narvesenā man pārdeva tukšu e-talonu! Kods uz paša talona sakrīt ar Nummuru uz čeka, bet braucienu nav. Rezultātā jābrauc kā bezbiļetniekam - pa zaķi. Paldies Narvesenam, ka vidēji mēnesī man nozogat ~5€ katram iesaku rūpīgi pārbaudīt vai pārdevējs ir uzskaitījis jums uz e-talona braucienus neatejot no kases. Zinu, ka pārdevējs/ja pukstēs neapmierinātībā, bet pieredza māca.

Narvesen - Отвратительное обслуживание

Отвратительное обслуживание Сегодня 15.07 в тц ориго возле лайма часов, взяла горячий бутерброд попросила погреть, в итоге получила какую то раздавленную лепешку, продавцы (блондинка и пухлая девушка) не корректно себя вели, общались между собой, всячески смеялись, и косились. Продавец не слышал что я ему говорила, уж очень они были увлечены своими разговорами. Я уже молчу о вежливости с клиентом. Так же уверенна что бутерброд раздавили специально, уж не понравилась я им.

Wine Stock - Slikts serviss

Slikts serviss Cik interesanta atbilde, kas jūs gribat noreķināties pa pirkumiem: mēs nepieņemam lielo naudu zīmes, jo mums nav aparātu kas pārbauda vai ir īsta. Es loti atvainojos, bet kam tas jābūt pa problēmu? Saimniekam vai pircējam? Izrādas ka pircējam un ja nauda ir 100€ un vairāk - varat iet iepirkties ballītei cita vieta, šeit saimniekiem un pārdevējiem nav intereses jūs ietūret, lai jūs savus pirkumus veiktu pie viniem.

Veikals Valrek Valmiera - Nelaipna apkalpošana

Veikalā valrek strenčos, Rīgas ielā vēlējos nopirkt vienu kabatlakatiņu paciņu. Pārdevēja vienu mazu paciņu iesita kā 10 kabatnieku paku par 1.10 eur, vēlāk pamanīja kļūdu un izlaboja tā, ka jāmaksā tikai 11 centi par vienu paciņu. Tomēr pārdevēja naudas atlikumu un čeku nevis pieklājīgi uzlika, bet gan uzmeta. Aiz manis bija viena pircēja, uz kuras pieklājīgo jautājumu šī pārdevēja atbildēja nelaipnā tonī. Šai pārdevējai laikam jāmaina darbs, jo acīmredzot viņai šis darbs riebjas un viņa šo negatīvismu izrāda pircējiem.

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss T/C Origo Narvesena b ēkā iepretim Laimas pulkstenim personāla attieksme pret klientiem ir vienkārši pretīga un augstprātīga. Pret klientiem neiecietīgi, rupji, nemāk risināt konfliksituācijas. It sevišķi izceļas korpulenta pārdevēja, kas var gan rupji izturēties, fiziski aizskart klientu (turēt aiz drēbēm) , bet kad viņai prasa nosaukt savu amatu, vārdu, priekšniecības kontaktus, tad paliek mēma, nedzirdīga un nezinoša.

M Mates 10.07.2019

Wine Stock, Mv Trans - Krāpšana

Wine stock strādā 2 pārdevējas, piezvanīja man draudzene un teica ka viņai nav uz rītdienu otras pārdevējas, vai negribi iziet samaksu dabūsi pirmā darbdienā konvertā (tā bija sestdiena 29.06.19) , tā arī nesamaksāja, pa velti nostrādāju no 10.00 rītā līdz 21.00 vakarā...

Sky Ulmaņa Gatve - Veikala vadītāja

Lūdzu darba devēji un ņēmēji, esiet uzmanīgi ar Sanitu Pauri. Briesmīga, nekompatenta vadītāja. Neprot komunicēt ar saviem darbiniekiem, rupja, patīk runāt aiz muguras. Ļoti melīga un liekulīga persona. Ne velti vadītājas amatā nostrādāja tikai 3 mēnešus. Padomājiet divas reizes vai vēlaties strādāt ar šo cilvēku.

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Devos uz narvesen veikalu T/c Origo Pretī Laimas pulkstenim. Ieteiktu priekšniekiem parunāt ar saviem darbiniekiem. Staigājot pa veikalu ir dzirdamas rupjības no strādnieku puses un iepērkoties vispār... Nelaipna attieksme, naudu bezmazvai iesviež sejā.

Mītavas Metāls SIA - Metāllūžņu iepirkšana - krāpšana rēķina apmaksāšanā

Brīdinu, ka uz sia "Mītavas Metāls" Ozolnieku Nov. , Cenu Pag. , Raubēni, Akmeņu Ceļš 7a, lv-3018 metāllūžņus nodot nevediet! Iepirkuma aktā norādīts, ka rēķins tiks apmaksāts 5 darba dienu laikā, bet tas tā nav. Telefonu īpašnieks neceļ, ja piezvana no cita numura atbild, ka tūlīt samaksās. Gandrīz pēc mēneša gaidīšanas, tikai pēc īsziņas, ka griezīšos policijā ar iesniegumu par krāpniecību samaksāja.

Q QQ11 05.07.2019