www.sudzibas.lv Mdata.lv Negodprātīgs tirgotājs

Mdata - Negodprātīgs tirgotājs

6. jūlijā veikalā VeloPro.lv, kurš zināms arī kā Mdata.lv, tika iegādāts velosipēds 14 gadīgam zēnam. Kad izvēlējāmies šajā veikalā bērnam velosipēdu, konsultācijas nekādas nesaņēmām, tikai skopu vispārējo aprakstu, nekādas plašākas info par velosipēdu. Kad apmaksājām rēķinu, tikai tad uzzinājām, ka velosipēdam nav nekādu dokumentu, kas pierāda, ka velosipēds pieder mums, tikai pavadzīme, kurā minēts tikai nosaukums, pat rāmja numura nav, līdz ar ko, to pat nevar reģistrēt CSDD. Pat garantija tiek dota tikai RĀMIM! uz pāris gadiem! Lai gan skaisti stāstīja, ka velosipēdam ir super lieliski zobratu pārslēdzēji un bremzes, kas labi un ilgi kalpos. Kad mājās aplūkojām tuvāk, konstatējām, ka riteņa stūrei brīvi griežas un krīt nost gumijotie rokturi, super pārslēdzēji ir apdauzīti un pavirši piekrāsoti, jo krāsa ātri nolobījās. Kā arī sēdekļa stienis ir galīgi sašvīkāts un nobružāts. Izskatījās, ka šīs daļas ir uzstādītas no kāda cita veca velo! Noteikti neiesaku šo veikalu, labāk atrodiet citu, sevi un klientu cienošu velo pārdevēju, kur jūs tiekat iepazīstināti kā ar plusiem, tā ar mīnusiem, un nav negaidītu pārsteigumu!

X xctaps 07.07.2021

Arī profesionālajos velo veikalos garantija ir tikai uz rāmi, uz dilstošajām detaļām ( ķēde, zobrati, pārslēdzēji utt ) garantijas nav jo detaļām veidojas dabiskais nodilums. Praktiski visiem vleosipēdiem rāmja numurs ir iegravēts rāmī, pēc tā arī varat to reģistrēt CSDD.

Ja saņēmāt nobružātu velo, tad to vajadzēja atgriest, tomēr darbojas 14dienu atteikuma tiesības.

K Krāslavietis 07.07.2021

14 d. atteikuma tiesības neattieksies uz klātienē pirktu preci.
Pilnīgi iespējams, ka šo velo kāds cits klients ir pircis netā, teju 2 nedēļas lietojis, bružājis utml. un tad atgriezis veikalam. ?

X xctaps 07.07.2021

Kādēļ tad velosipēdu redzot klātienē tas tika pirkts neskatoties uz defektiem, kādēļ netika uzjautāts par rāmja numuru ? Domāju, ka velosipēds nav pirkts klātienē, bet gan caur ineternetu. Ieslēdziet loģisko domāšanu.

U UldisKļava 07.07.2021

Ir bijusi līdzīga pieredze pērkot jaunu velo. Itkā jauns, bet tomēr nav...