www.sudzibas.lv No S-XXL Krāpniecība

No S-XXL - Krāpniecība

Uzmanību visam firmām! Firmu ar nosaukumu No S-Xxl izmanto persona līva baumane, kura dzīvo stendē vai jau citur.
Krāpniecība nav atrisināta. Policija neapcietina šo personu. Šis personas tīklos iekritusi tele 2, sanitex, Salas zivis utt. Kā arī ir apkrāpusī citas personas.
Viņa nav īpašniece un galvinieks arī tāds ka Aivis Piladzis nav. Šai firmai ir apturēta saimnieciskā darbība kā arī plānots likvidēt.
Pirms parakstiet papīrus, pazvaniet uz 28288013. Īstā īpašnieka numurs.

A Aivis Piladzis 27.03.2021
Krapnieciba.

Uzmanību! Neticiet sievietei, kura izmanto šo nosaukumu, tā ir krapnieciba. Firmai ir apturēta Saimnieciskā darbība. Ar šo nosaukumu tiek veikta krapnieciba, to savos nolūkos izmanto persona Līva Baumane no Talsu novada, Stendes. No "S-XXL " firmas vārdu krapnieciskos nolūkos izmanto persona Līva Baumane, kura jau daudzus ir apkrapusi, ir iekritušas tādas firmas, kā Tele2, Sanitex, Salas zivis u.c.
Firma atrodas Siguldā, nevis Talsos vai citur.
Ir apstādināta Saimnieciskā darbība.
Lūgums neko neparakstīt un neko ar šo nosaukumu darījumus nekārtot.