www.sudzibas.lv No S-XXL Krāpniecība

No S-XXL - Krāpniecība

Uzmanību visam firmām! Firmu ar nosaukumu No S-Xxl izmanto persona līva baumane, kura dzīvo stendē vai jau citur.
Krāpniecība nav atrisināta. Policija neapcietina šo personu. Šis personas tīklos iekritusi tele 2, sanitex, Salas zivis utt. Kā arī ir apkrāpusī citas personas.
Viņa nav īpašniece un galvinieks arī tāds ka Aivis Piladzis nav. Šai firmai ir apturēta saimnieciskā darbība kā arī plānots likvidēt.
Pirms parakstiet papīrus, pazvaniet uz 28288013. Īstā īpašnieka numurs.

Komentāri (1)

A Aivis Piladzis 27.03.2021
Krapnieciba.

Uzmanību! Neticiet sievietei, kura izmanto šo nosaukumu, tā ir krapnieciba. Firmai ir apturēta Saimnieciskā darbība. Ar šo nosaukumu tiek veikta krapnieciba, to savos nolūkos izmanto persona Līva Baumane no Talsu novada, Stendes. No "S-XXL " firmas vārdu krapnieciskos nolūkos izmanto persona Līva Baumane, kura jau daudzus ir apkrapusi, ir iekritušas tādas firmas, kā Tele2, Sanitex, Salas zivis u.c.
Firma atrodas Siguldā, nevis Talsos vai citur.
Ir apstādināta Saimnieciskā darbība.
Lūgums neko neparakstīt un neko ar šo nosaukumu darījumus nekārtot.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes