www.sudzibas.lv MAXIMA Cilvēku pūlis, drūzmēšanās bārdaks

Maxima Pils iela 9B, Alūksne - Cilvēku pūlis, drūzmēšanās bārdaks

06.03.2021 ap pulksten 14.00 nolēmu doties iepirkties uz veikalu Maxima pils ielā 9b, Alūksne. Ierodoties tur pamanīju cilvēku burzmu, kas drūzmējās gaitenī veidojot sastrēgumu un neievērojot 2m distanci, kur šo situāciju neviens nekontrolēja. Kamēr mēs gaidījām ārā, jo cilvēku bij' ļoti daudz. Apsargs uz doto brīdi nebij darbavietā, tādēļ esam nesaprašanā kā rīkoties jo nebija kam pat pajautāt. Gaidījām ārā ilgi līdz aizgājām prom. Vai tiešām šādā situācijā var pastāvēt veikalā ja ir atbildīgais darbinieks? Vai arī tomēr nekvalificēts darbinieks

Papildināts Krista7 06.03.2021

Kā arī vai darbinieks drīkst pēc iepirkšanās izķert man no rokām groziņu ko darīja SIA KR5 darbinieks?Vai tiktiešām nevaru pati novietot groziņu ,vai ar to doties līdz automašīnai novietot pirkumus?

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 11.03.2021

Labdien!
Tika pārbaudīta informācija sūdzībā minētajā laikā(arī pirms un pēc) un nekāda cilvēku drūzmēšanās nav fiksēta. Ārā pie veikala cilvēku nav. SIA KR5 darbinieks ir tirdzniecības centra īpašnieku nozīmēts darbinieks, kas atbild par pārējo nomnieku, kas atrodas šajā tirdzniecības centrā, plūsmas regulēšanu.
Ja tomēr Jums ir precizējoša informācija, lūdzam Jūs rakstīt uz [email protected].
Ar cieņu
Maxima Latvija

Papildināts Krista7 11.03.2021

Nepiekrītu distance netika ievērota cilvēki drūzmējās ,mazumā pārstāvji šī nav pirmā tāda reize kad ko tādu redzu .Melojiet vai kā?Viss taču ir fiksēts kamerās cītīgāk vajag skatīties .

Papildināts Krista7 11.03.2021

2metri distance?Maxima Pils iela 9b tā ir tikai mīts jo netiek ne ievērota ne arī kontrolēta .Pārbaudiet cilvēki ,nekādu 2m distanci jums šajā veikalā 100%neliks ievērot.Vieglāk jau visu noklusēt,jo viss itkā tiek ievērots:DNestāstiet gan pārstāvji Maximas tautai melus.

Papildināts Krista7 11.03.2021

Kā arī kā var šodien 11.03.2021 dabā pie ieejas bbūt cilvēks ar COVID 19 pazīmēm SIA KR 5?

Papildināts Krista7 11.03.2021

JCOVID 19 analīzes darbinieks šodien nodeva ja sūdzas par galvassāpēm? Būs aplipināta visa Maxima ,uzmanīties cilvēki.Šī ir ņirgāšanās par klientiem.

Papildināts Krista7 15.04.2021

Publisks sveiciens nākošajam Maxima apsardzes darbiniekam ar negodīgi iegūto vietu Maxima.Ceru izēdot cilvēkus tiksiet gardākā mazē.Veiksmīgu gadu un lielāku apkārtmēru.

Papildināts Krista7 15.04.2021

Un apsardzes darbiniekam Adrianam Šukstam Alūksnē kompliments par atbildi uz darbinieces jautājumu:
Kā izrādās uz darbinieka jautājumiem ir jāatbild ar frāzi.

Man nav laika un tam vairs diži nav nekādas nozīmes.!

Tā tik turpiniet ,vēlu paaugstinājumu amatā. Cik redzams Maxima Alūksne strādā"nepārspējami,profesionāli un izglītoti apsardzes darbinieki".:)Lauku kantoris:)

Papildināts Krista7 15.04.2021

Kā arī ne jums A.Šuksts nolemt ko cilvēkam darīt ar savu darba formastērpu,ja jums nevajag savējo tad nesiet un atdodiet.Rokas nost no citiem cilvēkiem.Jums pašam šajā dzīvē nav diži nekādas nozīmes.

Veiksmi izēst vairāk darbinieku, lai šajā mazpilsētā strādā tikai tādi"profesionāļi" kā jūs un protams jums pazīstamie.

Papildināts Krista7 15.04.2021

Un vai tiešām var atlaist cilvēku neko nepaskaidrojot,jo tam diži nav nekādas nozīmes.
Veiksmi darbiniecei ar saglabāto darbavietu un arī tālākajās karjeras gaitās!

Papildināts Krista7 17.04.2021

Kad nostrādāsiet kaut vienu dienu Rīgā A.Šukst un Maxima di.rsu kantoris tad arī māciet gudrākus kā strādāt.
Kauns.

K

Komentāri (5)

Oskars Oskarsons 06.03.2021

Groziņu varbūt izrāva, lai uzreiz iedotu nākamajam cilvēkam, kurš gaida rindā, nevis gaidīt, kamēr Jūs aiziesiet līdz mašīnai.

K Krista7 06.03.2021

Tad jau nav ko gaidīt rindā sāksim paši raustīt groziņus ārā no rokām, veidosim solidaritāti pircēju vidū .

K Krista7 06.03.2021

Tā teikt kurš ātrāk savāc tas ātrāk veikalā:D
Esmu bijusi daudzos Maxima veikalos, bet ko šādu redzu tikai šajā vienā:D

A Anna Leimane 23.03.2021

Jums vienkārši ir citas problēmas dzīvē. Vai tikai tas apsargs nav kurvīti dāmai iedeva, tāpēc tāda sāpe. Par nepatiesas informācijas sniegšanu/melu izplatīšanu draud atbildība likuma priekšā. Ja uzņēmums vērsīsies pie varas pārstāvjiem ar attiecīgās dienas video ierakstiem, jums nāksies atlīdzināt zaudējumus gan par lietas ierosināšanu, gan par nepatiesas informācijas sniegšanu , arī par uzņēmuma nomelnošanu.

K Krista7 23.03.2021

Nepatiesas informācijas?nerakstītu ja nebūtu patiesībā..HA

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes