www.sudzibas.lv Drogas Slikts serviss

AtrisinātaDrogās - Slikts serviss

Šai veikalā nekad dāvanas netiek izsniegtas bez atgādinājuma + daudzreiz pārdevējas nemaz nesaprot ko no viņām prasa vai nu valodas barjeras dēļ, vai dēļ tā, ka Nepārzina akcijas piedāvājumus. Šodien (7.03) pirku Fa produktus, ūdens pudeli pēc izskaidrošanas pārdevējai ko vēlos, saņēmu. Par Biosilk produkciju arī pienācās matu eļļa, to ilgi nevarēja atrast un beigās ieskaitīja pa pilnu summu, nevis kā dāvanu. Protams, es varēju uzmanīgam sekot līdzi, tomēr, man nav pienākums atgādināt pārdevējam un skaidrot akcijas piedāvājumus, un tad vēl izsekot vai ir pareiza preču summa.

07.03.2021

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Pandalacis 15.03.2021

Paldies, drogas ar mani sazinājās, paskaidroja čeku, kuru tiešām nebiju sapratusi.
Solīja risināt problēmu ar dāvanu 'aizmiršanu'.

P

Z Zilaanta 26.11.2019
Krāpšana

Šī persona neko nejēdz no saviem darba pienākumiem neko. Pin savas pretīgās privātās dzīves intrigas. Vienkārši slima ar galvu.

S Sudzibas.lv Admin 14.04.2021

S Sabīne Barmašova 07.03.2021

Biosilk dāvanas summa noteikti ir noņēmušies.
Paskataties cik daudz Jums ir noņēmies atlaidēs. No Jūsu veiktā pirkuma atlaižu kopsumma neveido tik lielu summu.
Diemžēl, mums drogās ir tāda nesaprotama tā čeku uzbūve, bet kasē mums rāda savādāk. Par visām dāvaniņām mums izlec lodziņš, ja tā pienākas, un tad arī izsniedzam. Dāvanu noskanējot no sākuma mums uzradās tās cena, bet pēc tam, jau nospiežot uz kopsummu tās dāvanas cenai ir jānoņemās.
Kārtīgāk papētiet savu čeku un sapratīsiet, ka sūdzību lieki esat uzrakstījusi, ja nu vienīgi par to, ka kasierim ir jāatgādina par dāvanām, tad jā, varbūt tas ir dīvaini.
P. S. Neesmu Tatjana :D strādāju citās drogās

P Pandalacis 15.03.2021

Paldies, uz sūdzību drogas atbildēja un solīja problēmu ar dāvanu 'aizmiršanu' atrisināt.
Atzīstu, ka čeku laikam nesapratu, jo tiešām likās, ka matu eļļa ieskaitīta pilnā cenā.