Reitings Tirdzniecība

BBFactory.lv
Moonlight
Elija KA

Mercato.lv - Slikts Serviss

Apkalpošana veikalā ir neapmierinoša. Preci pasūtīju 01.03.2020. Un uzreiz apmaksāju. Pie pasūtījuma apstiprināšanas norādīts, ka prece tiks izsūtīta 3-5 darba dienu laikā. Ir pagājis vairāk par nedēļu no veikala nav nekādu ziņu. Kas pati piezvanīju, informāciju par pasūtījumu sniegt nevarēja un solīja atzvanīt. Paši neatzvanīja. Zvanīju atkārtoti. Tad solīja, ka rītdien izsūtīs. Pagāja vēl divas dienas un pēc vēl visa zvana viņiem, Saka, ka vēl nav izsūtījuši. Neiesaku nevienam!

Narvesen - Krapšanas

Krapšanas Vakar nopirku simtgade loteriju. Izgaju uz gogoļu iela. Atveru vaļa. Bet biļete bija nokasīta. Es iegāju paradiju pārdevējai. Viņa apstiprināja ka ja es pirku. Paradīju čeku. Aiva ja pareizi nosauca vardu. Sazvanīja vaditāju. Viņa atbildēja ka man pašai bija jāskatak. Biļetei bija laimests 10€. Kuru kads darbinieks izņēma. Esmu šoka. Ka strāda zagli kolektīva. 😡

Narvesen - Pircēja un kolēģu ignorēšana

Pircēja un kolēģu ignorēšana 11.03.2020, ap 14: 40 iegāju narvesenā galerijā centrs papildināt braucienus. Kasēs divas sievietes, viena jaunākā un viņai atvērta kasē, otrā jau krietni gados un apaļīga, viņas kase slēgta. Palūdzu uzpildīt etalonu, meitene pasaka, ka viņas kasē kaut kas notika un vajag citā kasē to darīt. Viņa attiecīgi palūdz kolēģei, lai atvēr kasi un apkalpo mani. Vecākā kolēģe vienkārši noignorē viņas vārdus un aiziet prom uz palīgtelpu, nepasakot ne vārda. Tas viss man priekšā. Protams, jaunākā meitene...

A Al_na 11.03.2020
Komentāri 3 Tirdzniecība

Narvesen - Iemāciet savus darbiniekus

Iemāciet savus darbiniekus Šī gada 8. Martā aizgāju uz Narvesen (pie a tuneļa) pēc hotdoga ar vīnes desu. Samaksāju ar karti, čeks netika izsniegts. Pagatavošanas procesā ieraudzīju, ka darbiniece liek krietni tumšāku desu, nekā pārējās. Norādīju uz šo faktu un desu man samainīja. Tanī pašā laikā, cits pārdevējs uz manis teikto reaģēja šādi: "ko pavārs esi? Labāk zini kā Vīnes desai jāizskatās? " es biju šokēts, ka uz pieklājīgo norādījumu tika saņemta šāda atbilde. Iemāciet savus darbiniekus adekvātai attieksmei pret klientu!

Rimi "Anniņmuižas" - Slikts serviss

Slikts serviss Зашла с утра в магазин Рими на улице Anniņmuižas, набрала все необходимые продукты. И тут подлетает работница выпечки и начинает на весь рими на меня орать, что пристрелит и вообще что бы я ей на глаза не попадалась. Я стою вообще в шоке, на человека надета ворса рими магазина, как так можно вообще. Это случилось 7 марта в 9.45. Даже если что то случается вне магазина рими, хотя у меня с этим человеком конфликтов вне магазина не было, как можно в форме магазина подбегать и орать что ты его пристрелишь. Я в шоке

Kaits un Anna Megi - Krāpšana

Nesūtiet naudu ne Kaitam ne Annai Megi. Krāpšana rokas naudu paņem bet preci neredzēt. LV74HABA0551046701469 Anna Megi. Talrunis Kaitam Megi 25441923. Ir ļoti daudzi apkrāptie. Dīvaini ka tādā vienaldzībā. Izturas un pēc naudas iegūšanas turpina komunicēt ar atrunām.

Mēbeļu Nams - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Mēbeļu namā vēlējos iegādāties galda virsmu jaunajam dzīvoklim. Kad pārdevēja bija piefiksējusi galda virsmas materiālu un gabarītus, gatavojoties maksāt avansu uzdevu jautājumu: "kāds ir piegādes termiņš virsmai? " viņa atbildēja, ka virsma pēc 4 nedēļām varētu būt piegādāta. Es pavaicāju, kas notiks, ja virsma netiks piegādāta 4 nedēļu laikā? Pārdevēja attrauca: "nu tad gaidiet tālāk? " es nedaudz apstulbis uzdevu konkrētāku jautājumu: "vai tiks piemērota preces vai piegādes atlaide, ja...

Narvesen - Rupja apkalpošana, ņirgāšanās, naudas un preces mešana

Rupja apkalpošana, ņirgāšanās, naudas un preces mešana 4. Martā ap 11.00 gribēju nopirkt autobusa mēnešbiļeti. Palūdzu ar 7. Martu. Pārdevēja kļūdījās un uzSita 17. Martu. Palūdzu nomainīt mēnešbiļeti pret citu ar man vajadzīgo 7. Datumu. Pārdevēja pretī man pameta manu naudu ar vārdiem, ka nedarīs to, lai eju prom. Uzrunāja mani uz tu, ņirgājoties. Blakus viņai sēdēja viņas draudzene un smejas.

Narvesen - Плохое обслуживание

Плохое обслуживание В магазине Narvesen на вокзале Origo (Narvesen у касс ) девушка, стоя за кассой магазина, жевала жвачку и совершенно недоброжелательно показывала своих эмоции на лице. Также не поздоровалась, не озвучила сумму-эти вещи должен знать каждый продавец сети Narvesen. После моего замечания начала хамить мне и фраза: «А для кого экраны стоят?» меня вынудило написать жалобу. Также девушка сказала, что о ее поведении знает администрация этого магазина. Прошу воздействовать на мою жалобу, поскольку не в первый раз уже натыкаюсь на хамство именно в этом магазине Narvesen.

Narvesen - Ļoti labs serviss.

Ļoti labs serviss. Šī nebūs sūdzība, pārmaiņu pēc, es vienkārši nezinu kur vērsties lai uzslavētu super servisu. Esmu klients katoļu ielas narvesenam jau vairākus gadus. Tas kā šis uzņēmums ir audzis ir nepārspējami. Esmu bijis arī citos narvesen, bet šis liek justies kā savējam. Man ir prieks ieiet vismaz vienā veikalā, kur pret tevi izturas pozitīvi un laipni. Foršas, smaidīgas meitenes, kas jau zina, ko klients vēlas (pat atceras, ko es vienmēr tur pērku, un ne man vienīgajam) . Sakarīgs vadītājs. Vienmēr...

Ivans Pluss SIA - Krāpšana

Vēlos pabrīdināt cilvēkus, lai neslēdz darba līgumus ar šo firmu! Firma itka nodarbojas ar augļiem. Bet pakāpenisks pieņem būvobjektus un slēdz uz savas firmas ar darbiniekiem darba līgumus. Es strādāju būvobjektā, darba līgums bija caur šo firmu. Pēc laika saslimu! Pēc slimošanas, griezos ar iesniegumiem lai ši firma atmaksā man A slimības lapu, kā ari darba algu par nostrādātajām dienām ko biju nostrādājis. Atbildi nekādu nesaņēmu, uz maniem iesniegumiem nereaģēja un neko neizmaksāja. Esmu...

Gate One veikals Siguldā, TC Šokolāde - Visnepieklājīgākā pārdevēja kāda jebkad redzēta

Pirms gada gribēju iegādāties ādas jaku. Pārdevēja “sēdēja” telefonā un uz vairākiem lūgumiem parādīt jaku mani pilnīgi ignorēja. Kad lūdzu 4. Reizi, teica, ka, vai es neredzot, ka viņa ir aizņemta un, ka to jaku nevar laikot, jo viņa nevar to noņemt no manekena. Jautāju vai tā nepārdodas, uz ko viņa atbildēja, ka nē un smējās. Kādu laiku gāju šim veikalam garām. 23. Februārī ieraudzīju jauku baltu krekliņu, ko gribēju pielaikot un 99%, ka to nopirktu. Pārdevēja atkal bija rupja, teica, ka...

R.D.A. - Neciena no pārdevējas

Neciena no pārdevējas Aizbrauciet kāds no vadības paskatāties, kas pa šausmām notiek 3 dienas, kad ir pievedums. Tur tak gandrīz kautiņi notiek. Pārdevējas ir atļāvušas tikai 3 sievietem, mezonem tik ņemt tas drēbes viena gribēja paņemt viņai gandrīz pirkstu uzlauza, un pārdevēja Saka tik, ka tā varot darīt viņas. Šausmas ?

Eskada Daugavpils - Krāpšana

Tika iegādāts alkohols nakts laika, degvīns 32.00€ alus 3x1.50€ un coca cola (Cena nav zināma) , kopēja summa 40,20€, coca cola neiedeva vispār, visu salika maisa un atdeva, nav kolas tik pamanījām majas, čeki arī neiedeva un naudas arī parāk daudz paņema.

Coffee Address - Bojājums, slikts serviss

Kafijas automātā izvēlos, ko gribu, pēc kā automāts norāda, ka sākts gatavošanas process. Skan viss kā ierasts, bet beigās - “Selection Failed”, krūzītē tikai silts piens, kas garšo pēc briesmīga parfimērijas izstrādājuma un no iemestajiem 2€ atdots tiek tikai 1,10€... It kā nemaksāju 0,9€ par pienu.. Vajadzētu ieviest naudas atmaksas iespēju lokāli - tuvākajās kasēs vtml.

SIA maxima - Slikts servis

Labdien. Pastastīšu kādā situācijā es tiku. Katru dienu iepērkos veikalā maxima xx Rēzeknē. Ļoti plašs veikals. Bet ar cenām ir tāds bardaks. Vienmēr pie ieejas netīra grīda. Kasieres tādas dusmīgais sēž kasē. It kaa es būtu pie taa vainīga ka viņam jāstrādā. Zāles darbinieki nevar parādīt kur ir svaigas ogas. Trakumi. Un pie zivju nodaļas skrēja pelite

Narvesen - Valdeķu 62a

Valdeķu 62a Labvakar,jau kuru reizi gāju uz veikalu narvesen ,kurš atrodas valdeķu iela 62a, ir slēgts ātrāk nekā radīts darba laiks uz durvīm. Tas jau ne pirmo reizi.

Rimi serviss - Klientu maldināšana

Klientu maldināšana Akcijas bukletā kafija Dallmayr ar atlaidi 4.39,tikai kāda velna pēc uz plaukta 6.39? Razvodilovka kaut kāda. Mēģināju nopirkt arī e veikalā norādīta cena 4.39,bet grozā jau 6.39. Ja cilvēks uztaisītu lielāku pasūtījumu, viņš nemaz starpību ar nepamanītu. It kā sīkums, bet vai tad tiešām nevar pārliecināties par cenu maiņu pirms likt reklāmā? Šī nav pirmā reize, tas notiek regulāri tad lasim kļūda, tad eļļai. Nav jau brīnums kāpēc tāda peļņa. Rimi vairs nav Rimi..

A Aniki 19.02.2020
Komentāri 1 Tirdzniecība

Drogās - Nedomā par pircējiem, grūtības atrast preces

Nedomā par pircējiem, grūtības atrast preces Drogas absolūti nedomā par pircējiem. Veikalā Tc Domina nepārtraukti mainās izkārtojums, nepietiek ar to, ka cenu zīmes maziņas un norādes sliktas, veikals nepārtraukti tiek pārkārtots. Četras pārdevējas zālē, visas kaut ko kārto. Katru reizi ierodoties veikalā jāsaskarās ar grūtībām atrast nepieciešamo. Drogas, jums darīt nav ko? Nekur tā nav. Padomājiet par pircējiem.

Bel-Doors SIA - Krāpšana

Krāpšana Uzņēmums piekopj praksi strādāt ar priekšapmaksas rēķiniem un preci-durvis nepiegādāt. Kad klients sāk interesēties par savu preci, tad tiek stāstītas katru dienu jauni izdomājumi kādēļ nav durvju. Pēc dažu mēnešu gaidām un ņemšanās sāk pa dažiem simtiem atgriezt iemaksāto naudu. Iemaksāto naudu atgriež no citu pasūtītāju iemaksātās naudas dažu mēnešu garumā. Uzņēmuma vadītājs un īpašnieks klausuli neceļ un slēpjās... Jūsu iemaksātā nauda aizies citu cietušo klientu kontos.