www.sudzibas.lv Atdodmantas.lv Abonoments? Drīzāk izmesta nauda!

Atdodmantas.lv - Abonoments? Drīzāk izmesta nauda!

No abonēšanas nav nekādas jēgas. Esmu pieteikusies lietām vismaz 10 reizes nedēļas laikā, bet reālu atbildi saņēmusi 1 reizi. Manuprāt, tur kaut kas nav tīrs. E - pasti arī ekskluzīvajām precēm - telefoni, firmas apģērbs un aksesuāri atkārtojas. Uzskatu, ka šis pakalpojums ir nekam nederīgs un mānīgs. Mēneša laikā vispār neko neesmu ieguvusi ar šo abonementu. 1,99€ izmesti gaisā. Esmu rakstījusi pašam uzņēmumam, nekādas atbildes. Lieliska attieksme pret nu jau bijušajiem klientiem.

K

A anse22 29.01.2022

85% bildes kas tur stāv ir no ss.lv vai citiem saitiem zagtās un uztaisītas Fake anketas lai cilvēki reģistrējas un maksā naudu, un kad tu to izdari tad sory tu nokavēji manta jau atdota :)))))))) Latvijā tas ir normas robežās taisīt saitus un apčakaret cilvēkus!

K kukuruzniks 29.01.2022

Tā jau man likās, ka stāv apakšā kas šāds. Cerams, ka šī informācija aizies līdz vajadzīgajām instancēm.

Good Intentions 29.01.2022

Tā ir, kā anse raksta.

E Eduards Kuciers 03.08.2022

Jaa , tikko uzraavos uz $itiem kraapniekiem ... kretiini - un veel atbild ar uzbraucienu ---Jums neviens nespiež šeit reģistrēties! Droši veidojiet savu lapu par savu naudu kādu vien vēlaties!

Atdodmantas.lv administrācija

E Eduards Kuciers 03.08.2022

Tikko paprasiiju savus 1.99 eur atpakal --- un man atbildeja ka grieziisies polica par reketu ! KOSMOSSS !

A Anita ružuka 12.09.2022

Laikam nobijušies, jo samaksāt tos 1,99 vairs nevar.