Atdodmantas.lv - Krāpšana

Šajā portālā regulāri tiek likti sludinājumi ar ļoti labām un vērtīgām precēm, kuras atdod bez maksas, taču tie ir neīsti sludinājumi. Šiem sludinājumiem vienmēr ir inbox.lv epasti , kuri bieži atkārtojas (tieši ekskluzīvajām precēm) .
Saprotu, ka tā ir shēma kā uzvilināt cilvēku samaksàt to mēneša maksu ( savādāk kontakti nav redzami) , bet realitātē šie ekskluzīvo preču atdošanas sludinājumi ir neīsti.

G G>S 13.05.2022

Pilnībā piekrītu iepriekšējai sūdzībai

P Patiess Fakts 13.01.2023

jums taisniba, ja ir tikai epasts,bez telefona tad fake, bilde sapludusi utt, tad skaidrs ka nokacats no interneta. Tas ir traki, ka ta.esmu parbaudijis, ka ta ir ja tikai epasts tad neviens uz to neatbild un pec mirkla paradas diemzel nokaveji jau atdots, meli.

K Kristykristy 10.12.2023

Jau vairākus mēnešus ,neesmu izmantojusi šo atdodmantas.lv pakalpojumus.Toties man katru reizi ,par neizmantošanu (abonēšanu) tiek iekasēta nauda 1.99€ .Rakstot admin man pieprasa pierādījumus, ka tiešām neesmu veikusi abonēšanu, pēc kā man admin raksta kā par nepatiesu ziņu vērsīsies Policijā, gatavais murgs, Es rakstu ka neizmantoju ,lai atgriež naudu ,bet man biedē ar policiju .
Man jautājums ,vai tik šis portāls atdodmantas.lv, nav naudas kāsējs?
Kā var iekasēt naudu ja neizmanto šo pakalpojumu, KĀ?
Abonements nav aktīvs bet nauda jau kabatā