www.sudzibas.lv Atdodmantas.lv Krāpšana, slikts serviss

Atdodmantas.lv - Krāpšana, slikts serviss

Krāpnieki! Nesaprotu un nezinu kā tas ir iespējams, bet izveido vairākus abonementus uz viena profila, tādējādi novelk katru mēnesi 3x1.99€ tātad 5.97€ 1.99€ vietā. Naudu protams atgriezt atsakās, sakot ka pats pie tā visa esmu vainīgs. Nekur citur neesmu dzirdējis, ka ir iespējams maksāt par vienu un to pašu pakalpojumu vairākas reizes mēnesī. Nerunājot par viltus sludinājumiem.

M Mixx 11.02.2023

nu nevar but ka vairakas reizes, tad raksti policija iesniegumu par krapsanu. un par viltus sludinajumiem ja es piekritu, jo kad ir ielikts tikai epasts tur fake, nav ne prece ne reals atdevejs, neviens uz epastu neatbild un pec briza ieliek diemzel nokaveji jau atdots :)))) fake piedavajumi ja.

M Mixx 11.02.2023

Jaa uzrakstisu