www.sudzibas.lv Valērijs Lisovs Naudas krāpšanā

Valērijs Lisovs - Naudas krāpšanā

Vakar vienojos ar valēriju lisovu par kurtkas pirkšanu. Piegāde caur pakomātu. Vīņš palūdza lai pārskaitu naudu ātrāk, ko arī izdarīju. Šodien no viņa nav ne ziņas ne atbildes uz maniem jautājumiem par kurtku. Summa 45 eiro. Nezinu ko darīt, griezties policijā vai kā.

I

Good Intentions 07.01.2022

Tik daudz gadījumu.. No kurienes jūs ņematies, tāpat ar bankām. Nedrīkst ātrāk par laiku sūtīt.

I ilona Timma 08.01.2022

Ne pirmo reizi pirku.Un vienmer vispirsms jāapmaksā.Vienkārši trāpijos uz krāpnieka.

MURAKAMI 08.01.2022

Dzīve neko cilvēkus nemāca... Pirkt no rokām drīkst tikai. Ar sūtīšanu var "uzmest".

MURAKAMI 08.01.2022

Ilona Timma, spriežot pēc uzvārda dēlam Jānim visai slikti ar Sedokovu iet? Jau māte dēlam pērc kurtku? :D

I ilona Timma 08.01.2022

Ko jūs izdomajat.Ta ir uzvarda sakritiba.Tas nav saits lai izteiktos par to ko nezinat.

MURAKAMI 08.01.2022

Ir velme dabut banu? Ja ir iespeja kommentet, tad tas ir atlauts!

I ilona Timma 08.01.2022

Jāsajēdz ko komente.Un kas tāds būtu ja Timmam māte pirktu kurtku.Kāda darīšana ka kam iet dzivē.