www.sudzibas.lv Championbike Krāpšana, melošana klientiem

Championbike - Krāpšana, melošana klientiem

2021. G. Vasarā iegādājos 125 cm 3 kvadru dēlam un no tā brīža viņš nobrauca ar to apmēram 3 stundas kopsummā, jo pēc tam:
1. Atskrūvējās velkošajam ritenim ass ar zobratu, dabūju pārvilkt kā rezultātā pārbaudot visus pārējos mezglus nācās pārvilkt 80% skrūves un savienojumu mezglus (sajūta tāda, ka visu būtu pievilcis 6-gadnieks)
2. Nākošajā braukšanas reizē vairs nelec, pazuda dzirkstele! Izrādijās, ka izdedzināja indukcijas spoli, labi, sūds ar viņu, nomainiju, pabrauca 15 min apnika un nolika atpūsties:) , pēc brītiņa atkal nelec, dzirksteles nav... Murgs kaut kāds, pazuda, maini ko gribi nav.
3. Sapratu, ka jāampotē nost visa elektrība, lai visu saliktu no jauna un pa vienkāršo un pie reizes izdomāju, ka jāapskatās, kas ar karboratoru, jo drusku sprauslāja, padomāju, kāda rūpnīcas ražotāja skaidiņa tikusi dīzē kādā, kas tur liels, un te sākās lielie prieki... !
Karburators ar kaut kādu zaļu smēri piedirsts-nokasīt un iztīrīt nevar atiecīgi pa barošanas ķēdi uz augšu visam ir beigas.
Rezultātā-par 3 stundu braucienu dēlam, esmu samaksājis 840 eur un pilnībā sabojātu garastāvokli, nervus un labākais, ka praktiski visa kvadra ir jāizjauc un bojātās daļas jānomaina.
Neiesaku iegādāties jebkādas preces - championbike!
Apkalpošana bij diezgan drausmīga: nenopirksi tu, nopirks nākošais! Atdot viņiem uz tā saucamo garantiju uzskatiju par laika un naudas izmešanu, jo, ja tev var pārdot ko tik slikti salikti sakomplektētu un teikt, ka viss ir super: redzi, rūc un brauc, viss štokos!
Ja šādu preci iegādājas bērnam vecāki, kas ar tehniku uz tālu jūs, tad atskrūvējoties ritenim vai velkošajai asij pie 30-40 km/h ātruma, bērnam tas var beigties ļoti bēdīgi!

G