www.sudzibas.lv Drogas Slikts serviss

Drogās - Slikts serviss

Īsti nesaprotu līdz cikiem strādā veikals Tc/Sēlija Jēkabpilī.
9 janvārī (svētdien) ar ģimene devos iepirkt pārtiku un 19.32 iegājām drogās, darba laiks norādīts līdz 20.00, ieejot iekšā zāles darbiniece ap +-40 gadiem sāka skatīties ar greizu aci, tā kā labi zināju, ko man vajag, ņēmu no plauktiem, bija doma veikalā pavadīt ap 15 minūtēm, jo saraksts ar vajadzīgajām lietām diezgan liels.
Pieejot pie matu krāsas plaukta, zāles darbiniece paceltā tonī "palūdza" pamest veikalu, jo redz viņi vairs nestrādā un tūlīt kasi slēgs ārā, uz ko es izvilku telefonu no somas un teicu ka veikala darba laiks ir vel 26 minūtes, un man ir vajadzīgi tikai daži Sīkumi, ka es ilgi neaizkavēšos. Uz to es saņēmu vel vienu brīdinājumu ka veikals jau ir ciet un man tas būtu jāpamet, tā kā pati strādāju apkalpojošā sfērā, turpināju savu pirkumu, ātri paņēmu matu krāsu un ar sabojātu garastāvokli devos uz apmaksu.
Paldies pārdevējai pie kases, kas dzirdēja šo visu konfliktu, vismaz pie kases bija cilvēcīga attieksme.

Noteikti neapmeklēšu šo veikalu tās zāles darbinieces maiņās.
Uzskatu ja cilvēkam nepatīk savs darbs, tad būtu jaizvērtē darba vietas maiņa, lai ar savu dzīves neapmierinātību nebojātu citiem garastāvokli.

19.01.2022

Good Intentions 19.01.2022

Varbūt dabiniecei ir greizas acis. Jebkurā gadijuma cikos piegāja darbiniece pie krāsu plaukta?

Drogas 19.01.2022

Paldies, ka informējāt mūs!

Mēs atvainojamies par radušos situāciju. Noteikti risināsim to un sazināsimies ar Jums personīgi.

D Dagnijaa 26.04.2022

Jēkabpilī drogu veikala pirmām kārtām darbiniece ne labdien, ne labvakar neko. Otrkārt. Kamēr kasiere skenēja preces es noliku savu drogas karti, tiklīdz viņa beidza skenēt, jau laicīgi teicu, ka maksāšu ar karti, šitā nospiež kaut ko, it kā samazina cenu, uztaisa atlaidi, manu drogas karti pat nenopīkstina. Tiklīdz biju samaksājusi, es jautāju kāpēc viņa nenoskenēja manu drogas karti, uz ko viņa atbildēja, ka es viņai neko neiedevu uz ko es atbildēju, ka iedevu gan, viņa pat nepaskatījās.es viņa teica, ka tā neko nemainītu, uz ko es atbildēju, ka punkti taču uzkrājas, viņa teica, ka esot jauns princips un punkti uz atlaides precēm neskaitās klāt. Izejot no veikala pārbaudīju čeku, čekā ir divas atlaides preces un divas bez atlaides. Protams pie 7 punkti varbūt arī sīkums, bet tāpat nav patīkami.