www.sudzibas.lv E un partneri Krāpšana, krāpnieks Elvis Vītoliņš

E un partneri - Krāpšana, krāpnieks Elvis Vītoliņš

Tātad lieta sekojoša tiek tirgotas lietas mēbeles aizskāri un dažādas lietas bērniem no it kā ārzemju veikaliem, lai gan visas preces ir no alixpress vai wish. Tātad tika iegādātas mantas, kur sākumā jau Cena nedaudz liek manīt, ka var būt krāpnieki, bet nu jau par vēlu. Precēm pakaļ neļauj braukt izmanto tikai Omnivu, kategoriski pret preces savākt uz vietas veikals it, ka atrodas Lietuvā e un partneri. Katru dienu tiek mainīts fb veikalā logo. Pasūtot preci apgalvoja, ka ir izsūtīta takā prece tika izsūtīta trešdien apgalvoja, ka piektdien būs klāt piektdienas rītā atnāca sms, ka tomēr esot izpārdotas, lai gan apgalvoja, ka ir jau pie kurjera, otrs raksta lai sūtu konta nr un atsūtīts naudu, kur jau nedēļu neliekas ne ziņas, fb esmu nobloķēta, no citiem pircējiem atkalajas, ka darbinieku esot ļoti daudz un katru dienu tiek mainīti īpašnieki un konti bet ir nojausma, ka darbojas viens cilvēks maldinot pārējos. Konta nr adresēts Elvim Vītoliņam. Neko neiesaku pirkt no šie uzņēmuma, lai gan internet veikals ar taisīts pa labi pa kreisi, jo viss ir tik ļoti garām, ka nestrādā mājaslapā. Konti tiek mainīti. Aizbildinoties, ka esot daudz darbinieku un nevarot visiem izsekot. Vienīgā saziņa ir caur inbox.lv bet jau 5 dienu apgalvo ka nauda ir izsūtīta, lai gan manas vēstules izlasa un ignorē protams naudiņu nesaņemšu iesaku uzmanīties katru dienu tiek mainīta informācija par veikalā sastāvu un to īpašniekiem un darbiniekiem.

Papildināts Alīna 10.01.2022

Saziņai izmanot [slēpt]@inbox.lv un telefona nr. 28735730 iespējams arī tie tiek mainīti. Tiek apgalvots ,ka strādā dienakti ,bet dažiem pircējiem ir arī atrunas ,ka nestrādājam dienakti lai gan tas saruna pievienots ka saziņai var izmantot dienakts tālruni . 28735730

E Un Partneri 11.01.2022

Tālrunis Alīna strādā visu diennakti,bet ne grāmatvedība.
Kā arī preces nav ne no Wish ne Aliexpress un var arī braukt uz vietas apskatīt uz vietas pie mums fiziskajā veikalā.
Netiek mainīti ne īpašnieki ne vdība.
Mainās tikai konsultanti.

A Alīna 18.01.2022

Ko Jūs te stāstat cik cilvēki piedāvāja braukt pakaļ ,jūs apgalvojat ,ka nevar tikai omniva pilns fb ir ,ko jūs te cenšaties apmelot

A Alīna 18.01.2022

Kādēļ ,tad pircēji tiek bloķēti un apmaniti ,jums pat realas bildes nav ! Vairs jau jūs neko neieradīsies fb ir daudz sūdzības sakarā, ja īpašnieki netiek miniti bet vārdi gan jo aiz visiem slēpjas viens un tas pats . Un katru dienu tiek mainīts veikalā logo jo ielikt sūdzību jūs nobloķēja un mainīt atkal logo un tā katru dienu es taču visu redzat beidzat zagt un atdodiet naudu visiem pircējiem!krāpnieki

A Alīna 18.01.2022

Cik reizes ir piedāvāti braukt ,jūs tos cilvēkus nobloķējat. Par naudu vispār neliekaties ne ziņas . Fb uzreiz nobloķēja. Ko te stastat ka neesat neesmu ne vienīgā nedz ar pēdējā turpiniet savus krapnieciskos izgajienus ,gan jūs noķers un ieliks aiz restēm. Gudri runāt un apvārdot protat bet darīt galīgi ne

A anse22 11.01.2022

Tad kāpēc jūs neatdodat naudu klientiem?
Jo sūdzība nav pirmā, un es domāju ka ne pēdējā.
Un kopš kura laika internetveikals ir parasts bankas konts uz fizisko personu nevis uz uzņēmumu?!

E Un Partneri 13.01.2022

Mums ir firmas konts,kā arī nauda tiek vienmēr visiem atgriezta.
Jums vajadzētu vairāk iepazīt mūsu uzņēmuma politiku.

A Alīna 18.01.2022

Tur slēpjas viens un tas pats cilvēks zem dažādiem kontiem , ir daudz sūdzības šodien man vēl viena rakstīja vai man ir pieredze šoreiz sieviete iepirkās lielākā summa un preces nav tā nav protams arī naudas nav

M Māris 18.01.2022

Kaut vienu reizi būtu atdevši nevis melojuši. Nevienam neesat atdevusi taču par jums ir diskusija un katru dienu ir cietušie melojuši kārtīgi pasakas izdodas stāstīt

A Alīna 18.01.2022

Kaut kā neesat atgriezuši! Melojot! Arī konts uz kuru tiek sūtīta nauda nav uz firmas bet gan dažādiem cilvēkiem kur lielākoties ir LT konts un seb cik rakstīts vēl bija sūdzības fb par jums beidziet tak melot

E Un Partneri 18.01.2022

Braukt var arī pakaļ uz mūsu fizisko veikalu Lietuvā,bet tas,kad cilvēki paši nevēlas braukt uz mūsu fizisko veikalu mēs neesam vainīgi jo tā ir viņu izvēle ne mūsu.

A Alīna 18.01.2022

Fb ir sarakstes un screenshoti ,kur cilvēki ir piedāvājusi braukt paši, lai nav jāmaksā sūtīšanas izmaksas tiek atteikts un tikai omnivu. Beidziet melot ! Sūdzības par Jums ir !labāk naudu atgriezt!

E Un Partneri 18.01.2022

Un arī Jums ir jāiemācas kārtīgi cilvēka uzvārdu un arī uzņēmuma nosaukumu uzrakstīt jo ir vairāki uzņēmumi ar nosaukumu E un Partneri,bet mums vēl ir klāt 3.vārds.

A Alīna 18.01.2022

Ko jūs te atkal fletejat. Mums te kārtīgi taču visi zin kā viens un tas pats kā arī mainīt logo un nosaukumus ,taču nav ne pirmo ne pēdējā dienā mazāk vajag bloķēt tad redzētu par ko ir sūdzības labāk naudu atgriezt nekā te attaisnoties taču tāpat agri vai vēlu jūs nokers

A Alīna 18.01.2022

Steigā ir pieļaujamas kļūdas arī,! Turpiniet apkrāpt gan Jūs noķers vienalga cik jūs tur esat varat mainīt logo un nosaukumus cik vēlas un attaisnoties . Kaut kā neviens nav saņēmis jūsu preces un tie kas jums ir mājaslapā viena nabaga atsauksme kura droši tāpat ir viltus

M Māris 18.01.2022

E un partneri melojiet un kāpiet cilvēkus ne naudas nē preces ,beidziet zagt vienreiz. labak naudu atdodiet. Nevis bloķējiet un turpiniet tirgot alix. Mantas kas maksā 7 e jūs tirgojat pa 50 e totāli melojot. Taču fb pilns ar sūdzībām un visi kuriem negatīva pieredze un ir tikti apkrāpti tiek nobloķēti

E Un Partneri 18.01.2022

sadiem bimbuliem naudu neatgriezam bimbajiet talak atgriezam paniku necelajiem