Reitings Veikali

UPE veikals
Galangal
Vintage4you.eu
House

Maxima - MAXIMA - Просроченные продукты.

MAXIMA - Просроченные продукты. MAXIMA - Просроченные продукты. Купил 3/08/2014 в Каугури на Talsu sosse коробку конфет Fazer Geisha , дома обратил внимание на странный вкус конфет,оказалось ,что срок годности до 21/02/14. Ещё можно понять ,если на 1-2 дня проссрочен продукт,но пол месяца это по моему перебор. Мои знакомые тоже частенько в Махимах нарывались на тухлые продукты. При покупке в "censored" советую смотреть на даты,а лучше в MAXIM-ы вообще не ходить.

E esdtvv 08.03.2014

Jāņa Rozes Grāmatnīca - Nelaipna, neprofesionāla pārdevēja

Nelaipna, neprofesionāla pārdevēja Piedzīvoju ļoti nepatīkamu atgadījumu Jāņa Rozes grāmatu veikalā, tirdzniecības centrā SPICE. Lūdzu nodaļas vadītājai Lienei, kur atrast pie ieejas izliekto (lasītākās grāmatas, Nr.7) grāmatu NĀKOTNES MODELĒŠANA - Vitālijs Giberts. Darbiniece ilgi meklēja, konsultējās ar kolēģi un izrādījās, ka grāmata izpirkta, ir tikai pēdējais paraugs no "vitrīnas" kas jau ir diezgan apbružāts un cilvēku izšķirstīts. Pateicu paldies, ka es tomēr tādu nevēlos, jo vēlējos nopirkt dāvanā, ar labu auru, nevi...

_ _Lii_ 07.03.2014
Komentāri 0 Veikali

Maxima - kasieri apšmauc pircējus un ir rupji

kasieri apšmauc pircējus un ir rupji vēlos pastāstīt ka nedēļas laikā apskaitīt maximā gribēja 3x, pērkot kāpostus pārdošanā bija pa 0.21 un jaunie pa 0.83, es panēmu mazu galviņu pa 0.21 man izsita čeku pa 0.83/kg kkad aizrādīju izsita pareizi. nākam reiz bumbieri pa 0.90 izsit pa 1.65/kg pasaku kasierei sāk aurot, nometu visu pie kases vispār neko nepirku, tas pats ar āboliem. vispār tracina šī iestāde, es vairs tur neiešu. nevienu neaģitēju tur neiet bet pasekojiet pa cik jums izsit sveramo preci. jā un rēklāmas tur ir vecas ar iepriekšējās nedēļas datumiem!!!!!!!!!!!!!!

Z ziemelite 05.03.2014

Maxima - pardeveja

pardeveja 21.februari es ar bernu staveju ekspress kase,pienaca mana rinda lai mani apkalpotu,bet kasiere ar uzvardu Pakere panema aiz manis stavosu cilveku un apkalpoja,es vinai prasu kapec mani neapkalpoja tagad vina teica ka viniem atrak,es vinai saku kas man tagad ar bernu jastav rinda un jalaiz visi garam,man vina atbildeja ka ir bernu kase,bet taja bernu kas ir ta pat ka parejas neviens tevi nenem un stavesi kamer pienaks tava rinda.es ar so pardeveju jau otro reizi sakeros.

L libo1984 27.02.2014

Supernetto - Dāvanu karšu nepieņemšana

Dāvanu karšu nepieņemšana Šodien dodoties iepirkties, vēlējāmies izmantot 14 novembrī , kā dāvanu saņemtās dāvanu kartes veikalā Supernetto, bet pie kases saņēmām negatīvu attieksmi, to ka dāvanu kartes netiks pieņemtas, jo uz tām norādītā summa bija Latos, un kad viņi vairs nepieņem latus….. Kā to saprast? Uz dāvanu kartes norādīts izmantošanas datums (28.02.2014), tātad tās joprojām pēc likuma ir derīgas… Veikals kurā bijām iegriezušies, bija Supernetto "VAIDAVAS" Riga, Vaidavas iela.

A Aigars ž 15.02.2014

Maxima - IDD

IDD Kādas ir jūsu domas par "Maxima", iekšējo drošības dienesta darbinieku profesionalitāti, kompetenci un atbilstību ieņemajam amatam?

K komadors 13.02.2014

Mego - mego

mego Почему в магазинах работают лица не достигшие 18-летнего возраста ,которые продолжают получение основного образования?Это же противозаконно!

Maxima - готовый салат

готовый салат были в магазине, удивились, что на все салаты скидки. ну решили, наверное вечерние скидки, купили несколько салатов ,пришли домой и поняли, что с салатами, в них кислый ,а точнее протухший майонез!!!!

O olka 10.02.2014

Maxima - Produkts

Produkts Iegādājos siera salātus veikalā Maxima un nesapratu kādēļ tiem ir zivju piegarša. Un tad ieraudzīju ka tajos ir zivs gabals. Kāds lūdzu var izskaidrot cik nekvalitatīvi strādā Maxima darbinieki ja siera salātos pēkšņi ir zivs piedevas.

Maxima - rupjiba

rupjiba Sveiki,manai sievai te tads atgadijums bij ka veikalā stāvot rindā kura bij apmeram 15 metrus gara staveja mana sieva kad jau pienāca kārta likt preci uz lentas pienaca apsargs un pateica ka esot kase slegta lai ejot uz citu bet kaut ari zime nebij uzlikta ka slegta kase tad sieva ignoreja teikto un pardeveja ar apsargu teica pa krieviski "ti čo bļin gluhaja"mana sieva atbildeja ka "net ja negluhaja ja bereminaja"viņiem bij vienalga tik nekaunīi pateikt grūtniecei kura ir 7.mēnesī sieva ejot majas raudāja kaut arī grūtniecei un bēŗniņam tas pa labu nenāk.

A Arnolds162 04.02.2014
Komentāri 8 Veikali

Drogās - DAVANA

DAVANA Обслуживая меня у кассы кассир сказала, что мне полагается davana....Видимо сумма моей покупки превышала сумму определенную для этого. За мной стояла очередь и я не стала расспрашивать что там и к чему, поблагодарила, расплатилась и ушла. Придя домой и достав покупки я была не то что удивлена , я улыбалась и в моей улыбки было что-то от презрения. Понятно, что дареному коню в зубы не смотрят, но дарить пустую коробку с логотипом фирмы NIVEA??????????? Хочется спросить американизированных...

R Reča 01.02.2014

Rimi - atras kases

atras kases Зачем нужны эти быстрые кассы??? Если в кассы стоят покупатели с полными телегами товара и их обслуживают!!!Смысл? Чтобы купить один товар приходится по пол часа стоять в очереди

G go go go 27.01.2014
Komentāri 2 Veikali

Maxima - veikala attieksme pret pircējiem

veikala attieksme pret pircējiem Ir skaidrs, ka Maxima tikai pircēju pievilināšanai šķietami rada iespaidu, ka rūpējas par klientu labklājību veikalā, īpaši, par ģimenēm ar bērniem. Tukumā iepirkšanās veikalos vienmēr ir bijusi saistīta ar Tukuma tirgus darba laiku. Respektīvi, tā kā Tukumā tirgus strādā otrdienu, ceturtdienu un sestdienu priekšpusdienās, tad arī šajā laikā, kad pilsētā sabrauc pircēji un pārdevēji no visa rajona, veikali ir visnoslogotākie. īpaši tas novērojams sestdienu priekšpusdienās. Katru dienu vakari un...

Maxima - Atlaisana

Atlaisana Ea saslimu.tagad prieksnieks draud mani atlaist jo biezi slimojot.jaa esmu saslimis 2 reizi 1 pusgada laika bet man ir nopietnas problemas es pat esmu gulejis slimnica.tagad man veic visadas parbaudes.bet sanak paris dienu vairak ka menesi slimoju.vai vinam ir tiesibas mani atlaist pamatojoties uz ta ka trukst darbinieku?neesmu nekad kavejis darbu pienacigi pildiju darba.pienakumus.neesmu panemis slmibas lapu ka lielaka dala lai atpuhstos.vai ta var prieksnieka rikoties?kapec man jariske ar...

R robin 22.01.2014

Maxima - notecējis termiņš

notecējis termiņš Labdien! Gribu painteresēties, kur var iesniegt sūdzību par nopirktu preci ar notecējušu temiņu. Pirkums tika veikts Maximā, ta ir pārtikas prece, kam termiņš beidzies jau 2013. gada decembrī. Pie tam, izlikta tā bija kā akcijas prece. Čeks ir saglabajies, un prece ir neskarta.

G Grincha 21.01.2014

Maxima - Administrācijas pašatļautība

Administrācijas pašatļautība Rēzeknes 2X Maksimas veikala administrācija ir izvēlējusies diezgan skarbu ne visā likumīgu vadīšanas stilu, nerēkinoties ar darbinieku, ar cilvēku kā tād. Veikalā kadru maiņa ir diezgan liela, jo ne visi spēj izturēt vadības- diktatora prasībām. Ja gadījumā, drosmīgākie kaut ko iebilst pret kādu no menendžeriem, tad nākošā dienā atejot uz darbu tev paziņo ,ka darbs ir tev uzteikts- uz redzēšanos./ Darba likumsa, saka kaut ko citu /Valsts darba inspekcija, apturiet patvaļu, aprunājatie ar...

R roberts522 16.01.2014

Rimi - Broileru krūiņas fileja

Broileru krūiņas fileja 15.01.2014 Nopirku Broileru krūiņas filejas uz 2kg atnesu maajaas gribeeju noskalot pirms gatavoshanas a vinjas visas ar zaljaam uudenszzaaleem pilnas un uudens arii zalji bruuns palika kad saaku mazgaat vinjas vispaar saaka izshkjiist rokaas, paris reizes saspiezot rokaa fileju vinja parveertaas par farshu, pirmo reizi ko taadu redzu!!! shitaas es pat sunim nedotu eest! Kaads veel ir nopircis sho pashu partiju? Ko ar vinjaam dariit taalaak? [slēpt]@mail.lv

L linda.v 15.01.2014
Komentāri 2 Veikali

Maxima - atšķirīgas cenas

atšķirīgas cenas Maximā X pēc adreses Maskavas iela 16 pastāvīgi tiek konstatēti gadījumi, ka cenas, kas ir norādītas pie preces neatbilst cenai, kas paradās preci laižot caur kases aparātu. Tas visbiežāk gadās ar akcijas precēm. Veikala darbinieki attaisno cenu atšķirību ar to, ka viņi vienkārši nepaspēja ievadīt izmaiņas datorā. Un katru dienu ejot uz šo Maximu tiek novēroti gadījumi, kad pircēji strīdās ar veikala darbiniekiem par cenu neatbilstību. Īpaši gribētos atzīmēt veikala vecāko kasieri. Šodien...

L leole77 13.01.2014

Supernetto Kauguri - VADĪTĀJA

VADĪTĀJA KĀPĒC OFISS NEPIEGRIEŽ VĒRĪBU VEIKALA VADĪBAI? KĀPEC MAN KĀ PIRCĒJAM IR JĀKLAUSĀS KĀ VADĪTĀJA APSPRIEŽ KATRU DARBINIEKU!!! ES BRĪVAJĀ DIENĀ NAKU IEPIRKTIES NEVIS KLAUSĪTIES KĀ KĀDS KAUTKUR NAV IZDARIJIS VAI KURŠ IR STULBĀKS PAR STULBU!!!! LŪDZU BEIDZOT UZKLAUSĪT UN LAI VADĪBA PIEŅEM MĒRUS PAR VADĪTAJIEM!!! TAS IR DRAUSMĪGI TAS IR NPIEŅEMAMI!!!

D DAIGA... 12.01.2014

BETA - atlaižu ignorēšana

atlaižu ignorēšana Gribu vērst cienījamāsauditorijas uzmanību uz to, ka veikals "beta" ļoti lielam preču klāstam piedāvā atlaides. Pēc tam, kad kasiere iedod rokās čeku, parādās nepatīkams pārsteigums-cenu atlaižu nav. Godātā publika, ejot uz veikalu "beta"esiet modri,pretējā gadījumā būs jāmaksā dārgāk. Bet labāk ejiet iepirkties kādā citā, no blakus esošiem, veikaliem. ESIET MODRI!

E eki1960 12.01.2014