www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Tā kā Latvijā esmu ļoti reti, nevarēju atrast Maximā sieru nodalījumus, tur pat ieraudzīju veikala darbinieci vārdā Jeļena menedžeris cik sapratu pēc zīmītes uzraksta uz krekla, tā taksh mani gandrīz nepasūtija.. redziet — ko es viņai iztraucēju darbu un ka viņai redziet nav pienākums man atbildēt kur kas atrodas, maz tas mani tik ļoti saniknoja, tak viņa vēl Latviešu valodā nemāk runāt!nu kā jūs tādas pieņemat darbā, kas pat Latviešu valodu nesaprot? Esmu ļoti saniknota par tādiem darbiniekiem kuri atnāk uz darbu tikai lai pakavēt laiku un papļāpāt ar saviem apsargiem..

30.07.2019

Al

Pacco_al 30.07.2019

"..mani tik ļoti saniknoja, tak viņa vēl Latviešu valodā nemāk runāt.." Alīna, latviešu valoda rakstās ar mazo burtu. Tevi vajadzētu uz Maximu norīkot darbā uz pieciem gadiem. Varētu stāvēt pie plaukta urbināt degunā un deklamēt dzejolīšus tīrā latviešu valodā un pēc tam pēc darba krāmēt plauktus, šķirot preces utt.
Ne? Interesanti, ja nebūtu šo "prasto, nelatvisko sievu" kas jums tur strādātu, jūsu mamma?
Riebj šitās "smalkās mamzeles", pati pat vajadzīgo plauktu nejēdz atrast, bet citus mācīt pirmā!

Da Dace Koltova 31.07.2019

Interesanti kura Maxima tas bij?

Aleksejs Tihonovs 31.07.2019

Ak dievs kāpēc tu slikti uzreiz reaģē? Ne jau par tevi uzrakstīja. Un pie tam viņai nav latviešu valodas zināšanas problēmas, bet gan drukas kļūdas. Man jau tas patīk kad situācijā kur pie nekā nevar piekasīties, atrodas indivīds kurš piekasās pie visa kas ir iespējams.

Ai aicis24 31.07.2019

Varēji uz loģisko vienkārši iziet.Siers vienmēr stāvēs aukstuma vitrīnās.Tātad jāsāk meklēt,kur stāv pieni,margarīni un tā tālāk.Bet, protams,tas jau neattaisno darbinieces uzbraucienu.

Bo Boraks Abama 01.08.2019

Nu gan, es jau domāju, ka siers ir atrodams higiēnas nodaļā!

"Tā kā Latvijā esmu ļoti reti" - - - Tad tu esi dezirters! Kur tu atradi siltu vietiņu? Kada irijā vai lielbritānijā? Negribi strādāt Latvijā? Vācu pansionāros naktspodus iznest izdevigāk?
"viņa vēl Latviešu valodā nemāk runāt!" - - - Hindi vai tamulu valoda bus labāk?
"nu kā jūs tādas pieņemat darbā, kas pat Latviešu valodu nesaprot? - - - A ja citu nav? Ko tad darīt ja tādi ka tu negrib strādāt Latvijā? Slegt veikalus? Vai tadžikus importēt? Tadžiku valodu tu sapratis?
"par tādiem darbiniekiem kuri atnāk uz darbu tikai lai pakavēt laiku un papļāpāt ar saviem apsargiem? - - - Vari to pieradīt? Latvijas kriminālā kodeksā ir pants par neslavu celšanu PAT INTERNĒTĀ ar realo sodu!..
Un vel... Ja no Latvijas izbrauks krievi, pēc viņiem sekos latvieši, bet tukša vieta nepaliks: uz Latviju brauk vjetnamieši, arābi un parēje aziāti un āfrikani... Latviešu valodai tad bus tas pats liktenus ka LĪVU VALODAI: VIŅA IZMIRST!

*Latviešu valodai tad bus tas pats likten(i)s ka LĪVU VALODAI: VIŅA IZMIRST!

Di Dievspacito 31.07.2019

Amen!

Ja no Latvijas izbrauks krievi, pēc viņiem sekos latvieši, bet tukša vieta nepaliks: uz Latviju brauk vjetnamieši, arābi un parēje aziāti un āfrikani... Atceries kas bija Detroita kad uz turien sak inportēt merkaķus no dienvidiem: narkomānija, baltie aizbrauca pametot mājas...