www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Tā kā Latvijā esmu ļoti reti, nevarēju atrast Maximā sieru nodalījumus, tur pat ieraudzīju veikala darbinieci vārdā Jeļena menedžeris cik sapratu pēc zīmītes uzraksta uz krekla, tā taksh mani gandrīz nepasūtija.. redziet — ko es viņai iztraucēju darbu un ka viņai redziet nav pienākums man atbildēt kur kas atrodas, maz tas mani tik ļoti saniknoja, tak viņa vēl Latviešu valodā nemāk runāt!nu kā jūs tādas pieņemat darbā, kas pat Latviešu valodu nesaprot? Esmu ļoti saniknota par tādiem darbiniekiem kuri atnāk uz darbu tikai lai pakavēt laiku un papļāpāt ar saviem apsargiem..

30.07.2019

Pacco_al 30.07.2019

"..mani tik ļoti saniknoja, tak viņa vēl Latviešu valodā nemāk runāt.." Alīna, latviešu valoda rakstās ar mazo burtu. Tevi vajadzētu uz Maximu norīkot darbā uz pieciem gadiem. Varētu stāvēt pie plaukta urbināt degunā un deklamēt dzejolīšus tīrā latviešu valodā un pēc tam pēc darba krāmēt plauktus, šķirot preces utt.
Ne? Interesanti, ja nebūtu šo "prasto, nelatvisko sievu" kas jums tur strādātu, jūsu mamma?
Riebj šitās "smalkās mamzeles", pati pat vajadzīgo plauktu nejēdz atrast, bet citus mācīt pirmā!

D Dace Koltova 31.07.2019

Interesanti kura Maxima tas bij?

Jānis Mīkla 31.07.2019

Ak dievs kāpēc tu slikti uzreiz reaģē? Ne jau par tevi uzrakstīja. Un pie tam viņai nav latviešu valodas zināšanas problēmas, bet gan drukas kļūdas. Man jau tas patīk kad situācijā kur pie nekā nevar piekasīties, atrodas indivīds kurš piekasās pie visa kas ir iespējams.

A aicis24 31.07.2019

Varēji uz loģisko vienkārši iziet.Siers vienmēr stāvēs aukstuma vitrīnās.Tātad jāsāk meklēt,kur stāv pieni,margarīni un tā tālāk.Bet, protams,tas jau neattaisno darbinieces uzbraucienu.

B Boraks Abama 01.08.2019

Nu gan, es jau domāju, ka siers ir atrodams higiēnas nodaļā!