www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšana

Maxima - Krāpšana

Labdien, gribu pastāstīt kāda ir situācija ar maxima paldies karšu loterijām. Es kā lojāla daudzu gadu kliente iepērkos vairākās Latvijas Maximās un mans hobijs ir piedalīties loterijās. (ne tikai šajos veikalos) . Diemžēl izlasot loteriju noteikumus tieku informēta, ka loterijā nevar piedalīties, ja man kāds radinieks strādā šajā uzņēmumā - laimesta gadījumā man no tā ir jāatsakās! (man un pusei Latvijas kāds radinieks strādā maximā) . Bet tai pašā laikā pie kases tiek izdrukāts kupons, ka es esmu reģistrēta dalībai attiecīgajā paldies kartes loterijā! Absurds! Neviena cita veikala rīkotajās loterijās nav tādi pretrunīgi noteikumi. Kad par šo situāciju uzdevu jautājumu maximai - kura man protams atbildēja tikai pēc atkārtota pieprasījuma un ar novēlošanos, nevis pēc norādītā atbildes sniegšanas laika, viņu atbilde bija, ka tādi ir uzņēmuma iekšējie noteikumi, un pašlaik viņi domājot kā šo situāciju mainīt! Lieki piebilst, ka nu jau ir sākušās jaunas paldies kartes loterijas, bet to noteikumos nekas nav mainījies! Vai tad nav kādi kopēji azartspēļu ministru kabineta noteikumi, kas to visu regulē? Neredzu nevienu iemeslu, kāpēc es nevaru piedalīties šajās loterijās, jo paldies karte ir mans īpašums, ko lietoju tikai es, nevis mani maximā strādājošie radinieki.

23.07.2019

B BK 23.07.2019

Prātiņ nāc mājās.

R RXX 23.07.2019

Kā vispār definēt ‘radinieku’? Vai otrās pakāpes māsīcas vīra tantes audžudēls arī skaitās radinieks? Un kurš tādā gadījumā to izskaitlos? :D

⛔️ 23.07.2019

Toties vari lepoties, ka piederi Maximas darbinieku dinastijai.

A absk12 23.07.2019

Nopietni? Loģiski ka pie kases iznāks čeks ka piedalaties loterijā. Paldies karte neuzrāda Jūsu radinieku- Maximas darbinieku skaitu. Tas jauzrāda ja tiešām pēkšņi vinnat.

O Oskars 23.07.2019

A ja man nestrædā radinieki maksimā?