www.sudzibas.lv RIMI Bojāta prece

Rimi - Bojāta prece

Pirmdien es nopirku centrālā stancija rimi sieru, kurš ir derīgs līdz 05.08.2019. Šodien viņš jau ir bojāts. Atgriezt sieru atpakaļ veikalā es nemēģināju, čeka man vairs nav un es šaubos, ka nauda man tiktu atdota, jo prece nebija dārga, bet tā nav pirmā reize, kad kaut kas tāds notiek ar veikalā rimi iegādātiem produktiem. Produktu derīguma termiņi tiek uzrakstīti nepareizi.

27.07.2019

A andrejs 27.07.2019

Jāmēğina atrast Rimi kvalitātes daļa, kas atbild tieši, par termiņiem, transporta tīrība, veikala tīrība utt, un viņiem aizsūtīt bildi un paskaidrojumu, naudu gan jau neatgriezīs, bet var iesākt veikt hiğiēniskās pārbaudes kroņu noliktāvās un transporta tīrību kravas telpās. Lai turpmāk vairs tāda gadījuma nebūtu.