www.sudzibas.lv RIMI Tukša etalona izsniegšana

AtrisinātaRimi - Tukša etalona izsniegšana

12.07 nopirku etalonu, 10 braucienus, samaksāju 10.90€, izrādās tukšs, aiznesu čeku Rīgas satiksmes ar uzrakstu kartes rakstīšanas kļūda uz ko kasieris atbildēja - mēs neko nevaram izdarīt, tātad 10.90 paņemt viņi var, bet atgriezt nevar!

15.07.2019

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sanita :)) 17.07.2019

Viss tika atrisināts , sazinājos ar Rimi veikalu rakstiski un diezgan operatīvi visu atrisināja ! :))

M McGaret 15.07.2019

Aizbrauc uz jebkuru RS klientu apkalpošanas centru un tur atrisinās Tavu problēmu.

S Spuris 17.07.2019

Klau, latviets latvieša ēd! (c) , vai jūs bērnībā nemācīja, ka ilgi ciemoties nav pieklājīgi un jābūt mājās? Acīmredzot vecāki alkanavti zemākā līmenī. Ja jums, aborta kļūda, kas nepatīk tad krataties uz savu dzimteni. Pielec trollētāj?

S Spuris 17.07.2019

Latviets latvieša ēd! (c) tu vari to man acīs pateikt no palodzes kritušais trolli. Uzraksti. Labprāt palīūkošos uz tavu viepli u pats aizskriesi uz savu etnisko dzimtene rosīja!

S Spuris 17.07.2019

Un vēl tu pie palodzes sēdētāj un muldētāj eksistē ārpasaule nevis sēdēšana internetā un trollēt. Vēl ieteiktu pievērties un izvēlēties teicienus. Laikam arī to nezini, ka var saukt pie administratīvas atbildības. Domā, ka tevi nevar atrast pēc Ip lauķi?

A Anna 16.07.2019

Un ko Rimi uz šo saka? Naudu būtu jāatgriež viņiem, jo paņēma, nepamanot, ka kļūda. Domāju, ka RS par kļūdām naudu no tirdzniecības vietām nesaņem, tāpēc arī atgriezt nevar :) vienīgi, ja to neizdarījāt uzreiz, varētu būt jau par vēlu iet uz to Rimi.

A Anna 16.07.2019

Nevajag palikt rupjam, to sūdzību grūti saprast pat dzimtajā valodā, ja raksta tik kļūdaini un bez pieturzīmēm.

S Sanita :)) 16.07.2019

Ko tieši Jūs nevarējāt manā teiktajā saprast ? Jūs jau arī rupja sanāk esat ! :))